Image
14.4.2016 0 Comments

Aprílové súťaže - VYHODNOTENÉ

Potrápte si bunky.

Ak deň po zajtrajšku je včerajšok, potom 'dnes' bude taký vzdialený od nedele ako deň, ktorý bol 'dnes', keď deň pred včerajškom bolo zajtra. Ktorý deň v týždni je tento výrok pravdivý?

Správnu odpoveď nám posielajte na uvedenú e-mailovú adresu s kódom súťaže v predmete správy: CreaWoo2

Akí sme?

Zaujíma nás váš názor na články z aprílového vydania PC REVUE. Napíšte nám, čo sa vám v ňom páčilo najviac a ktoré rubriky by ste radi rozšírili, doplnili alebo naopak, zredukovali.

Súťažíme o kvalitne slúchadla JBL. Svoje názory nám posielajte na e-mailovú adresu súťaže s kódom v predmete správy: JBLsluch.

Svoje odpovede, názory a pripomienky nám posielajte do 23. 4. 2016 na e-mail sutaz@pcrevue.sk s kódom súťaže v predmete správy.

 

Vyhodnotenie marcových súťaží

 

Súťaž o Bluetooth reproduktor Creative Woof 2

Potrápte si bunky: Ak deň po zajtrajšku je včerajšok, potom 'dnes' bude taký vzdialený od nedele ako deň, ktorý bol 'dnes', keď deň pred včerajškom bolo zajtra. Ktorý deň v týždni je tento výrok pravdivý?

Správna odpoveď: Tento výrok platí pre nedeľu

Výherca Creative Woof 2

  • Pavol Toman, Vráble

 

Súťaž o slúchadlá JBL

Akí sme? Dostali sme od vás množstvo mailov, kde ste nám napísali, ktoré články sa vám v aprílovom PC REVUE páčili najviac a ktoré rubriky by ste radi rozšírili, doplnili alebo naopak, zredukovali. Ďakujeme za vaše názory a vyjadrenia.

Výherca slúchadiel JBL

  • Peter Šípoš, Košice

Výhercom srdečne blahoželáme.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Súťaže

Súťaž o dva lístky na film Diego Maradona!

15.08.2019 00:00

Ponorte sa do strhujúceho dokumentárneho filmu Diego Maradona a zoberte so sebou aj blízkeho. Toto všetko si navyše užijete v prostredí CINEMAX, stačí sa zapojiť do našej súťaže.   Film Diego Maradon ...

Súťaže

Súťaž o dva lístky na film Vtedy v Hollywoode!

14.08.2019 09:11

Zabavte sa spolu s hviezdnym obsadením na filme Vtedy v Hollywoode. Máte jedinečnú príležitosť vyhrať lístok do kina. Navyše, žrebujeme až dvoch výhercov! Stačí, keď pošlete správnu odpoveď na súťažn ...

Súťaže

SÚŤAŽ - posledná možnosť zapojiť sa do súťaže o riadiacu jednotku UniPi 1.1 Lite s Raspberry Pi

11.08.2019 07:00

SÚŤAŽ  o súpravu na domácu automatizáciu UniPi 1.1 Lite s Raspberry Pi, ktorú môžte využiť napríklad pri riadení inteligentnej domácnosti, systému zavlažovania či ju využiť na prototypovanie IoT rieše ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

eFocus_2019

Najnovšie videá