Image
14.4.2016 0 Comments

Aprílové súťaže - VYHODNOTENÉ

Potrápte si bunky.

Ak deň po zajtrajšku je včerajšok, potom 'dnes' bude taký vzdialený od nedele ako deň, ktorý bol 'dnes', keď deň pred včerajškom bolo zajtra. Ktorý deň v týždni je tento výrok pravdivý?

Správnu odpoveď nám posielajte na uvedenú e-mailovú adresu s kódom súťaže v predmete správy: CreaWoo2

Akí sme?

Zaujíma nás váš názor na články z aprílového vydania PC REVUE. Napíšte nám, čo sa vám v ňom páčilo najviac a ktoré rubriky by ste radi rozšírili, doplnili alebo naopak, zredukovali.

Súťažíme o kvalitne slúchadla JBL. Svoje názory nám posielajte na e-mailovú adresu súťaže s kódom v predmete správy: JBLsluch.

Svoje odpovede, názory a pripomienky nám posielajte do 23. 4. 2016 na e-mail sutaz@pcrevue.sk s kódom súťaže v predmete správy.

 

Vyhodnotenie marcových súťaží

 

Súťaž o Bluetooth reproduktor Creative Woof 2

Potrápte si bunky: Ak deň po zajtrajšku je včerajšok, potom 'dnes' bude taký vzdialený od nedele ako deň, ktorý bol 'dnes', keď deň pred včerajškom bolo zajtra. Ktorý deň v týždni je tento výrok pravdivý?

Správna odpoveď: Tento výrok platí pre nedeľu

Výherca Creative Woof 2

  • Pavol Toman, Vráble

 

Súťaž o slúchadlá JBL

Akí sme? Dostali sme od vás množstvo mailov, kde ste nám napísali, ktoré články sa vám v aprílovom PC REVUE páčili najviac a ktoré rubriky by ste radi rozšírili, doplnili alebo naopak, zredukovali. Ďakujeme za vaše názory a vyjadrenia.

Výherca slúchadiel JBL

  • Peter Šípoš, Košice

Výhercom srdečne blahoželáme.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Súťaže 6

Súťaž o lístky do kina na ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

11.12.2019 13:20

PC Revue spolu s Continental Filmom pre Vás pripravili ďalšiu súťaž o dva lístky do ľubovoľného kina CINEMAX na romantickú komédiu ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK. Stačí ak správne odpoviete na otázku: Kto je režis ...

Súťaže 4

Súťaž o 2 vstupenky na film Voda čo ma drží nad vodou

05.12.2019 11:53

Súťaž o lístky do kina vyhrala: Mária K., ktorej srdečne gratulujeme!   Ak máte chuť na československú filmovú tvorbu, stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku: V ktorom roku zomrel Jožo Urban ...

Súťaže

Súťaž o tlačiareň EPSON EcoTank L805

04.12.2019 11:06

Aj v tomto čísle sa môžete zapojiť do súťaže o tlačiareň EPSON EcoTank L805. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku: Tlačiarne z radu EPSON EcoTank sa dodávajú so zásobou atramentu. Ako dlho v ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá