Image
11.9.2018 3 Comments

Aplikácia „Váš telefón“ už umožňuje korektne posielať SMSky z PC s Windows 10 cez smartfón s Androidom

Microsoft v polovici augusta sprístupnil aplikáciu Váš telefón (Your Phone), ktorá umožní prepojiť Android so systémom Windows 10, no po pár dňoch ju pre chyby zasa stiahol. Teraz v tichosti uvoľnil aktualizovanú aplikáciu Your Phone, ktorá konečne umožňuje integráciu s androidovými telefónmi. Najnovšia verzia Your Phone (1.0.12432.0) je momentálne k dispozícii pre všetky účastníkov programu Windows Insiders.

Nastavenie integrácie SMS v Your Phone si stále vyžaduje inštaláciu aplikácie Microsoft Apps v telefóne s Androidom. Ak máte viacero zariadení s Windows 10 s inštalovanou aplikáciou Your Phone, budete musieť prejsť procesom nastavovania len raz, aby ste mohli na všetkých spustiť funkcie odosielania a prijímania SMS.

Aplikácia dokáže okamžite ukázať aj posledných 25 fotografií z telefónu na rýchle zdieľanie na počítač. Ďalšia zaujímavá funkcia je zobrazenie notifikácií z telefónu.

Hoci podľa prvých testov odosielanie a prijímanie textových správ z počítača so systémom Windows 10 funguje, stále chýbajú niektoré základné funkcie, napríklad možnosť odosielať obrázky alebo vymazať správy z aplikácie Your Phone. Napriek tomu používateľská skúsenosť je vcelku dobrá a s budúcimi aktualizáciami sa bude zrejme ešte zlepšovať.

Zatiaľ nevedno, kedy bude aplikácia dostupná pre všetkých používateľov systému Windows 10. Pre tých používateľov Androidu, ktorí stále používajú staršie verzie Windows, tím Skype pracuje na podobnej funkcii s názvom SMS Connect, ktorá bude fungovať aj so systémami Mac OS a Linux.

Zdroj: onmsft.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

HONOR 20 PRO v predaji | EISA Award

16.08.2019 10:20

HONOR, globálna značka smartfónov, dnes spustila predaje modelu HONOR 20 Pro. Modelzískal od ExpertImaging and Sound Association (EISA) ocenenie „EISA Lifestyle Smartphone 2019–2020“ zavynikaj ...

Technológie

Cesta developera: Od pevných diskov po DevOps

15.08.2019 00:01

Špeciálny projekt K článku ma inšpirovala reč Johna Romera na konferencii WeAreDevelopers. John je jedným zo zakladateľov firmy id Software, ktorá stojí za vývojom populárnych počítačových hier, ako ...

Technológie

Systém Dentis pomáha zubárom byť efektívnejším

09.08.2019 00:10

Špeciálny projekt Aj slovenský softvér vie preraziť a konkurovať tým zabehnutým. Príkladom nie je len Eset, či Sygic, ale i  špeciálny softvér určený pre zubných lekárov a kliniky – Dentis.  Ten v je ...

q

3 Comments

 1. Truhlik3 reakcia na: Aplikácia „Váš telefón“ už umožňuje korektne posielať SMSky z PC s Windows 10 cez smartfón s Androidom
  13.9.2018 14:09
  Hihi, sto rokov za MacBookom, toto funguje medzi macbookom a iphonom tusim odjakziva
  Reagovať
  • RE: Truhlik3 reakcia na: Truhlik3
   14.9.2018 13:09
   mala to prva Nokia, iPhone to odkopiroval.
   Reagovať
  • RE: Truhlik3 reakcia na: Truhlik3
   14.9.2018 12:09
   lenze to co ma apple nieje sms ale imessage a to je technologia podporovana len medzi apple zariadniami. neposles to na stary tlacitkovy telefon a ani na ziadnu inu platformu.
   Reagovať

Vyhľadávanie

eFocus_2019

Najnovšie videá