Image
11.9.2018 3 Comments

Aplikácia „Váš telefón“ už umožňuje korektne posielať SMSky z PC s Windows 10 cez smartfón s Androidom

Microsoft v polovici augusta sprístupnil aplikáciu Váš telefón (Your Phone), ktorá umožní prepojiť Android so systémom Windows 10, no po pár dňoch ju pre chyby zasa stiahol. Teraz v tichosti uvoľnil aktualizovanú aplikáciu Your Phone, ktorá konečne umožňuje integráciu s androidovými telefónmi. Najnovšia verzia Your Phone (1.0.12432.0) je momentálne k dispozícii pre všetky účastníkov programu Windows Insiders.

Nastavenie integrácie SMS v Your Phone si stále vyžaduje inštaláciu aplikácie Microsoft Apps v telefóne s Androidom. Ak máte viacero zariadení s Windows 10 s inštalovanou aplikáciou Your Phone, budete musieť prejsť procesom nastavovania len raz, aby ste mohli na všetkých spustiť funkcie odosielania a prijímania SMS.

Aplikácia dokáže okamžite ukázať aj posledných 25 fotografií z telefónu na rýchle zdieľanie na počítač. Ďalšia zaujímavá funkcia je zobrazenie notifikácií z telefónu.

Hoci podľa prvých testov odosielanie a prijímanie textových správ z počítača so systémom Windows 10 funguje, stále chýbajú niektoré základné funkcie, napríklad možnosť odosielať obrázky alebo vymazať správy z aplikácie Your Phone. Napriek tomu používateľská skúsenosť je vcelku dobrá a s budúcimi aktualizáciami sa bude zrejme ešte zlepšovať.

Zatiaľ nevedno, kedy bude aplikácia dostupná pre všetkých používateľov systému Windows 10. Pre tých používateľov Androidu, ktorí stále používajú staršie verzie Windows, tím Skype pracuje na podobnej funkcii s názvom SMS Connect, ktorá bude fungovať aj so systémami Mac OS a Linux.

Zdroj: onmsft.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie 5

Celosvetový rebríček excelentnosti programátorov. Slovensko je na prvom mieste!

18.01.2019 00:20

Najlepší sú programátori z Indie a Číny. Podľa iných zdrojov má najlepších programátorov  Rusko, podľa ďalších USA. My v PC REVUE samozrejme tvrdíme, že najlepší sú naši programátori :) Ako to teda je ...

Technológie 4

Staré mobily netreba vyhadzovať. Tento projekt ich pospája a vytvorí z nich cloudový "superpočítač"

17.01.2019 00:20

Spoločnosť Shenzhen Onething Technologies Co. predstavila novú koncepciu smart zariadenia na zdieľaný computing založený na telefóne. Nový koncepčný produkt OneThing Cloud mini bude prvým telefónnym z ...

Technológie 2

Vedci vytvorili 100× rýchlejšiu 3D tlačiareň. Na tlač využíva tekutú živicu a svetlo

16.01.2019 00:00

Výskumníci z Michiganskej univerzity prišli s myšlienkou, že namiesto postupného vrstvenia plastových vlákien pri bežnom procese 3D tlače, ktoré má za následok aj horšiu konštrukčnú stabilitu vytlačen ...

q

3 Comments

 1. Truhlik3 reakcia na: Aplikácia „Váš telefón“ už umožňuje korektne posielať SMSky z PC s Windows 10 cez smartfón s Androidom
  13.9.2018 14:09
  Hihi, sto rokov za MacBookom, toto funguje medzi macbookom a iphonom tusim odjakziva
  Reagovať
  • RE: Truhlik3 reakcia na: Truhlik3
   14.9.2018 13:09
   mala to prva Nokia, iPhone to odkopiroval.
   Reagovať
  • RE: Truhlik3 reakcia na: Truhlik3
   14.9.2018 12:09
   lenze to co ma apple nieje sms ale imessage a to je technologia podporovana len medzi apple zariadniami. neposles to na stary tlacitkovy telefon a ani na ziadnu inu platformu.
   Reagovať

Vyhľadávanie

Najnovšie videáPC forum button