Image
13.10.2017 1 Comments

Apka automaticky odpovie na správy WhatsApp, ak ste zaneprázdnení

Väčšina androidových smartfónov umožňuje automaticky odpovedať prostredníctvom SMS na prichádzajúci hovor, ktorý z dôvodu zaneprázdnenosti nemôžete prijať. Teraz vďaka aplikácii Can’t Talk môžete urobiť to isté v prípade správ z WhatsApp.

Stačí, ak nastavíte text automatickej odpovede, vyberiete aplikácie, v ktorých ju chcete použiť, a zapnete automatickú odpoveď (auto-reply). Keď vám potom niekto napíše vo vybraných aplikáciách, automaticky sa mu odošle vopred nastavený text a vy dostanete tichú notifikáciu o tom.

Funguje to dokonca aj v rámci skupinových rozhovorov, čo je dobré aj zlé, pretože zbytočnú odpoveď „ľutujeme, ale teraz nemôžem odpovedať,“ dostanú napríklad aj vaši spolupracovníci, s ktorými práve vediete skupinový rozhovor.

Môžete však nastaviť čas, ako dlho by mala aplikácia počkať pred odoslaním automatickej odpovede odosielateľovi. Predvolene je nastavených 15 minút, takže aplikácia neodpovie na každú prichádzajúcu správu v skupinovom rozhovore sama.

Okrem WhatsApp sľubuje Can’t Talk automatickú odpoveď aj v iných aplikáciách, ako je Telegram a Slack. Zatiaľ je však v beta verzii a nie všetko funguje dokonale. Zišla by sa napríklad podrobnejšia kontrola nad tým, na ktoré konverzácie používateľ odpovedá (alebo možnosť vylúčiť skupinové rozhovory z automatických odpovedí), ako aj časovač na automatické vypnutie aplikácie.

Napriek tomu je to užitočná vec pre tých, ktorí často používajú WhatsApp. K dispozícii je bezplatná dvojtýždňová skúšobná verzia, potom budete musieť zaplatiť 1,30 dolára za ročné predplatné.

Ak vás aplikácia Can’t Talk zaujala, môžete si ju stiahnuť z Google Play

Zdroj: Thenextweb

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Michelangelo a Sixtínska kaplnka v podaní najmodernejších technológií Panasonic

23.06.2018 01:06

Panasonic Business usporiadal pre európskych novinárov ukážku jedinečnej inštalácie audio vizuálnej techniky, jednej z najkomplexnejších inštalácií 3D mappingu na svete, v divadle Auditorium Conciliaz ...

Produkty

Acer predstavil horúce novinky z tlačovej konferencie Next@Acer

18.06.2018 01:32

Spoločnosť Acer v zaujímavom prostredí letiska v Pražských Letňanoch predstavila novinky vo všetkých produktových radách. Medzi stolnými hernými špeciálmi sme si mohli pozrieť dva prírastky z rady ...

Produkty

AB-COM s.r.o. predstavil novinky na výstave ANGA COM 2018

13.06.2018 19:20

Spoločnosť AB-COM s.r.o. sa už tradične zúčastňuje medzinárodnej výstavy ANGA COM 2018 v Kolíne nad Rýnom. V rámci svojej expozície predstavuje viacero noviniek s ktorými sa používatelia stretnú už na ...

q

1 Comments

  1. To by som chcel vidieť reakcia na: Apka automaticky odpovie na správy WhatsApp, ak ste zaneprázdnení
    14.10.2017 11:10
    toho blba, čo by za takýto totálny nezmysel ešte aj zaplatil.
    Reagovať

Vyhľadávanie

HAMA_06

Najnovšie videáPC forum button