Image
13.10.2017 1 Comments

Apka automaticky odpovie na správy WhatsApp, ak ste zaneprázdnení

Väčšina androidových smartfónov umožňuje automaticky odpovedať prostredníctvom SMS na prichádzajúci hovor, ktorý z dôvodu zaneprázdnenosti nemôžete prijať. Teraz vďaka aplikácii Can’t Talk môžete urobiť to isté v prípade správ z WhatsApp.

Stačí, ak nastavíte text automatickej odpovede, vyberiete aplikácie, v ktorých ju chcete použiť, a zapnete automatickú odpoveď (auto-reply). Keď vám potom niekto napíše vo vybraných aplikáciách, automaticky sa mu odošle vopred nastavený text a vy dostanete tichú notifikáciu o tom.

Funguje to dokonca aj v rámci skupinových rozhovorov, čo je dobré aj zlé, pretože zbytočnú odpoveď „ľutujeme, ale teraz nemôžem odpovedať,“ dostanú napríklad aj vaši spolupracovníci, s ktorými práve vediete skupinový rozhovor.

Môžete však nastaviť čas, ako dlho by mala aplikácia počkať pred odoslaním automatickej odpovede odosielateľovi. Predvolene je nastavených 15 minút, takže aplikácia neodpovie na každú prichádzajúcu správu v skupinovom rozhovore sama.

Okrem WhatsApp sľubuje Can’t Talk automatickú odpoveď aj v iných aplikáciách, ako je Telegram a Slack. Zatiaľ je však v beta verzii a nie všetko funguje dokonale. Zišla by sa napríklad podrobnejšia kontrola nad tým, na ktoré konverzácie používateľ odpovedá (alebo možnosť vylúčiť skupinové rozhovory z automatických odpovedí), ako aj časovač na automatické vypnutie aplikácie.

Napriek tomu je to užitočná vec pre tých, ktorí často používajú WhatsApp. K dispozícii je bezplatná dvojtýždňová skúšobná verzia, potom budete musieť zaplatiť 1,30 dolára za ročné predplatné.

Ak vás aplikácia Can’t Talk zaujala, môžete si ju stiahnuť z Google Play

Zdroj: Thenextweb

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Elevator Lab by Tatra banka slávnostne otvorený

17.09.2018 19:53

Tatra banka dnes slávnostne otvorila Elevator Lab powered by Tatra banka, nový priestor pre vývoj inovatívnych bankových riešení. Pri tejto príležitosti predstavila aj unikátneho humanoidného robota P ...

Produkty

Nová Formula E vo svetovej premiére BMW

17.09.2018 00:49

BMW v spolupráci so závodným tímom Andretti predstavili v Mníchovskom centre BMW Welt vôbec prvé plne elektrické pretekárske auto tejto značky  BMW iFE.18 ktoré vstúpi do šampionátu ABB FIA Formule E ...

Produkty

ACER inovuje na všetkých frontách

16.09.2018 21:25

ACER si pre predstavenie aktuálnych noviniek českým a slovenským novinárom vybral vyhliadkovú loď na Vltave. Počas prezentácie sme si mohli pozrieť niektorén z aktuálnych noviniek uvedených na tohoroč ...

q

1 Comments

  1. To by som chcel vidieť reakcia na: Apka automaticky odpovie na správy WhatsApp, ak ste zaneprázdnení
    14.10.2017 11:10
    toho blba, čo by za takýto totálny nezmysel ešte aj zaplatil.
    Reagovať

Vyhľadávanie

codefest

Najnovšie videáPC forum button