Image
13.10.2017 1 Comments

Apka automaticky odpovie na správy WhatsApp, ak ste zaneprázdnení

Väčšina androidových smartfónov umožňuje automaticky odpovedať prostredníctvom SMS na prichádzajúci hovor, ktorý z dôvodu zaneprázdnenosti nemôžete prijať. Teraz vďaka aplikácii Can’t Talk môžete urobiť to isté v prípade správ z WhatsApp.

Stačí, ak nastavíte text automatickej odpovede, vyberiete aplikácie, v ktorých ju chcete použiť, a zapnete automatickú odpoveď (auto-reply). Keď vám potom niekto napíše vo vybraných aplikáciách, automaticky sa mu odošle vopred nastavený text a vy dostanete tichú notifikáciu o tom.

Funguje to dokonca aj v rámci skupinových rozhovorov, čo je dobré aj zlé, pretože zbytočnú odpoveď „ľutujeme, ale teraz nemôžem odpovedať,“ dostanú napríklad aj vaši spolupracovníci, s ktorými práve vediete skupinový rozhovor.

Môžete však nastaviť čas, ako dlho by mala aplikácia počkať pred odoslaním automatickej odpovede odosielateľovi. Predvolene je nastavených 15 minút, takže aplikácia neodpovie na každú prichádzajúcu správu v skupinovom rozhovore sama.

Okrem WhatsApp sľubuje Can’t Talk automatickú odpoveď aj v iných aplikáciách, ako je Telegram a Slack. Zatiaľ je však v beta verzii a nie všetko funguje dokonale. Zišla by sa napríklad podrobnejšia kontrola nad tým, na ktoré konverzácie používateľ odpovedá (alebo možnosť vylúčiť skupinové rozhovory z automatických odpovedí), ako aj časovač na automatické vypnutie aplikácie.

Napriek tomu je to užitočná vec pre tých, ktorí často používajú WhatsApp. K dispozícii je bezplatná dvojtýždňová skúšobná verzia, potom budete musieť zaplatiť 1,30 dolára za ročné predplatné.

Ak vás aplikácia Can’t Talk zaujala, môžete si ju stiahnuť z Google Play

Zdroj: Thenextweb

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

ISE 2018 : Epson

17.02.2018 21:06

Spoločnosť Epson lákala návštevníkov monumentálnym stánkom ktorému dominovala veľkoplošná projekcia zložená z 8 projektorov. V expozícii sme mohli vidieť prvý projektor Epson s natívnym rozlíšením ...

Produkty

Sherlock oslavuje 30 rokov

16.02.2018 18:38

Bezpečnostné dvere Sherlock oslavujú 30. výročie svojho vzniku. Boli sme pozvaní priamo do priestorov spoločnosti a nazreli sme do tajomstiev ich výroby. Bezpečnostné dvere Sherlock sú prvé protipožia ...

Produkty

ISE 2018: Optoma

15.02.2018 23:17

Spoločnosť Optoma je známa predovšetkým ako výrobca kvalitných projektorov. Tentoraz však predstavovala novú LED stenu, zostavenú z LED panelov s pomerom strán 16:9, s rozstupom 2,6 mm a celkovou hrúb ...

1 Comments

  1. To by som chcel vidieť reakcia na: Apka automaticky odpovie na správy WhatsApp, ak ste zaneprázdnení
    14.10.2017 11:10
    toho blba, čo by za takýto totálny nezmysel ešte aj zaplatil.
    Reagovať

Vyhľadávanie

SUSE 2018

Najnovšie videá