Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Antik uzavrel dlhodobú dohodu so skupinou Discovery

Tlačové správy
2

10 kvalitných TV programov je obsahom nového kontraktu medzi Antik Telecom a Discovery. Mediálna skupina takisto poskytne množstvo záznamov do videopožičovne Antik Kino. Ukážkou vzájomnej kooperácie v TV inováciách bolo už pred pár rokmi exkluzívne uvedenie programu v kvalite UHD – Eurosport 4K so živými tenisovými prenosmi z Roland Garros.

Na základe trvalého záujmu divákov Antik Telecom potvrdil udržanie atraktívneho dokumentárneho a športového HD obsahu skupiny Discovery podpisom dlhodobej zmluvy. Obľúbené stanice, na ktoré sa môžu používatelia naďalej tešiť, sú Discovery Channel HD, Animal Planet HD, TLC, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, DTX HD, ID HD, Discovery Science HD, Travel Channel HD a Food Network HD. Pribudne aj Discovery obsah vo videopožičovni Antiku. Zábavné a náučné programy sú k dispozícii cez optické IPTV siete Antiku, cez verejný internet na mobiloch, set-top boxoch a interaktívnych TV ako aj cez službu AntikSat.

„Tešíme sa, že klientom Antiku môžeme naďalej poskytnúť atraktívne programy v segmente dokumentov a športu na rozdiel od konkurencie,“ vysvetľuje Vlastimil Lakatoš, manažér TV služieb ANTIK Telecom. „Súčasťou ponuky sa stane aj množstvo záznamov a dokumentov z produkcie Discovery v našej videopožičovni Antik Kino. V roku 2021 chystáme s týmto partnerom ešte minimálne jednu atraktívnu novinku, ktorou verím tiež potešíme našich priaznivcov.“ Lucie Bayer, Senior Manager Distribution & Business Development v Discovery CEEMCA, povedala: „Spolupráca s Antikom bola aj doteraz naozaj zmysluplná, nielen pre ich efektívnosť doručovať najlepší obsah ich klientom, ale aj vďaka inovačnej kooperácii, ktorú sme už pred pár rokmi demonštrovali keď sme poprvýkrát pilotne vysielali Roland Garros v 4K rozlíšení. Sme radi, že zákazníci Antiku si budú môcť naďalej užívať ich obľúbené a unikátne programy na Eurosporte ako Grand Tours v cyklistike, tenisové Grand Slam podujatia alebo najbližšie Letné olympijské hry v Tokiu. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a možnosť predviesť ešte viac inovácií, ktoré budeme môcť spoločne priniesť divákom.“

Všetky uvedené programy okrem jedného sú v kvalite HD, pričom Antik deklaroval svoju stratégiu prinášať klientom každý atraktívny obsah vo veľmi vysokom rozlíšení (UHD/4K), ktorý bude na trhu k dispozícii. V spolupráci s Discovery Inc. sa to napríklad stalo v prípade živých prenosov z tenisového turnaja Roland Garros v roku 2018, ktoré ako jediný operátor v SR poskytol Antik v kvalite UHD prostredníctvom programu Eurosport 4K.

 

ANTIK Telecom, s.r.o.

Všetky autorove články

2 komentáre

erectile stamina reakcia na: Antik uzavrel dlhodobú dohodu so skupinou Discovery

23.1.2021 19:01
why erectile dysfunction https://erectiledysfunctionpillscvs.com/# problems with erectile dysfunction
Reagovať

can erectile dysfunction cause depression reakcia na: Antik uzavrel dlhodobú dohodu so skupinou Discovery

15.1.2021 10:01
cloroquine
<a href="https://chloroquineorigin.com/#">raoult coronavirus</a>
erectile on demand pdf
<a href="https://erectiledysfunctionsxag.com/#">how erectile dysfunction affects men</a>
hydroxy cloroquin
<a href="https://hydroxychloroquinex.com/#">plaquenil brand name</a>
top erectile strength products
<a href="https://plaquenilx.com/#">plaquenil sulfate 200 mg</a>
tagra 20 mg cipla
<a href="https://tadalisxs.com/#">40 mg tadalafil</a>
what does zithromax cure
<a href="https://zithromaxes.com/#">zithromax prescription</a>
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať