Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Antik spustil predaj cloudových IP kamier

Tlačové správy
2

Hi-tech výrobca a najväčší nadregionálny poskytovateľ telekomunikačných služieb spustil predaj prvých komponentov inteligentnej domácnosti. V produktovej rade SmartHome pribudli 3 interiérové bezdrôtové kamery Antik SmartCam s vysokým rozlíšením, detekciou pohybu, nahrávaním, nočným videním, či obojsmernou hlasovou komunikáciou alebo diaľkovým riadením smeru snímania videa. Všetky sú ovládané cez aplikáciu pre Android a iOS (Apple) v slovenskom jazyku, pričom samotná inštalácia je sprevádzaná hlasovými pokynmi takisto v slovenčine.

„Stavili sme na aktuálny dizajn a najdôležitejšie funkcie, ktoré domácnosti dnes požadujú – ľahkú inštaláciu a ovládanie v slovenčine, sledovanie aj najmenších detailov vďaka FullHD rozlíšeniu videa a detekciu pohybu s notifikáciu na mobile aj s nahrávaním. Živý obraz si samozrejme pozriete kdekoľvek máte prístup k internetu,“ vysvetľuje riaditeľ pre rozvoj spoločnosti ANTIK Telecom Peter Blaas. „Pokračujeme v integrácii obrazu z kamier aj do našich set-top boxov, tak aby ste napríklad pri sledovaní zaujímavého filmu mali stále prehľad o dianí v detskej izbe. Využitie kamier teda vidíme nielen v zvýšení bezpečnosti domácnosti, ale aj v podpore vzájomnej komunikácie v rodine.“

Antik SmartCam SCI-10 predstavuje cenovo najvýhodnejšiu variantu HD kamery už za 69,90 eur. Vďaka silnému magnetickému stojanu ho ľahko prichytíte na akýkoľvek kovový povrch bez potreby vŕtania. Model SCI-15 za 99,90 eur zasa prináša pri miniatúrnych rozmeroch diaľkové motorizované natáčanie objektívu, vďaka čomu si ľahko nasmerujete kameru tam kde to práve potrebujete, zatiaľ čo vy sa nachádzate na zaslúženej dovolenke. Balenie navyše obsahuje aj montážnu sadu pre upevnenie na strop. Najvyšší model SCI-55 za 79,90 eur má veľmi vysoké rozlíšenie FullHD a okrem detekcie pohybu v obraze má aj samostatný pohybový senzor – predstavuje ideálne riešenie pre domácu bezpečnosť. Všetky kamery snímajú aj v tme do vzdialenosti 10 metrov, pričom slovenské aplikácie AntikCam pre sledovanie videa cez internet je možné stiahnuť bezplatne z Google Play alebo Apple AppStore. Pre domáce sledovanie je možné využiť aj prístup cez web. Intuitívna inštalácia pomocou snímania QR kódu na výrobku je doprevádzaná hlasovými pokynmi v slovenčine.

Antik SmartCam je možné zakúpiť cez stránku www.antik.sk, v sieti predajní Nay, u distribútora Agem, a desiatok nezávislých predajcov a webshopov po celom Slovensku.

Redakcia

Všetky autorove články
Antik

2 komentáre

hm reakcia na: Antik spustil predaj cloudových IP kamier

13.12.2016 09:12
musím byť klientom antik internetu ? lebo v mojom meste Antik nemá dosah, alebo to je pre všetkých, stačí mať pripojenie na internet od kohokoľvek ?
Reagovať

RE: hm reakcia na: hm

6.1.2017 23:01
Nemusíte byť klientom Antiku.
Kamery fungujú na všetky internetové siete.
Sú super!
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať