Antik pripravuje televíziu pre utečencov

Telekomunikácie
0

Pre svojho holandského klienta pripravuje Antik dodávku technického riešenia TV služieb pre priestory utečeneckých táborov. Umožní poskytnúť zábavu a informácie v jazykoch najväčších skupín imigrantov - v prvej fáze zo Sýrie, Afganistanu, Iraku a Somálska. Antik zabezpečí príjem staníc priamo v regióne, ich zabezpečenú distribúciu do Európy, ako aj technické prostriedky - servery, set-top boxy a smart aplikácie. Rozširuje preto aj tím vývojárov.

Antik už roky pôsobí v krajinách Arabského polostrova, viaceré televízne projekty dodával do Saudskej Arábie, Spojených arabských emirátov, Libanonu aj Kuvajtu. V Holandsku zasa cez technológiu Antiku poskytuje miestny partner televíziu pre študentské domovy a domy pre seniorov.

Navrhovaný projekt obsahuje technológiu na príjem kanálov zo satelitu a ich konverziu do IP, transkodéry, vysielacie stream servery, šifrovanie, manažment, monitoring kvality, televízne set-top boxy a aplikácie. Pre rýchly rast dopytu hľadá Antik ďalších programátorov zariadení s iOS.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať