Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Antik dosiahol dohodu s ST o nespoplatňovaní dát prenesených pri sledovaní televízie

1

Na základe uzatvorenej dohody medzi spoločnosťami Antik Telecom a Slovak Telekom budú odteraz zákazníci služby AntikTV, ktorí zároveň využívajú sieť ST oslobodení od platenia za dáta prenesené pri sledovaní televízie či archívu. Zákazníci ST potrebujú pre zrušenie platenia len aktivovanú službu StreamOn z portfólia operátora. Praktickým dôsledkom dohody by mala byť aj prioritizácia videodát pred inou dátovou prevádzkou v mobilných sieťach ST a tým zlepšenie kvality a dostupnosti sledovanie mobilnej televízie Antiku.

„Dohoda s ST prináša našim klientom istotu, že ich telefónny účet nebude zaťažený naviac bez ohľadu na to, ako dlho si vychutnávajú zábavu s našimi TV službami,“ vysvetľuje Vlastimil Lakatoš, vedúci oddelenie TV služieb Antik Telecom. „Poskytovanie služieb so zaručením sieťovej neutrality považujeme za jeden zo základných kameňov férového podnikania v telekomunikačných službách.“

Dohoda s ST platí pre využitie TV služieb Antiku či už pri pripojení prostredníctvom mobilného telefónu alebo set-top boxu Antik prostredníctvom predplatného AntikTV alebo staršieho AntikTVGo. Podmienkom je aktivácia doplnkovej služby StreamOn v ST.

ANTIK Telecom, s.r.o.

Všetky autorove články
TV smart home pocitac internet online Digital dáta 4G zabava

1 komentár

Porušenie sieťovej neutrality reakcia na: Antik dosiahol dohodu s ST o nespoplatňovaní dát prenesených pri sledovaní televízie

30.11.2018 08:11
Ak ST nebude spoplatňovať dáta Antiku, tak tým sieťovú neutralitu práve nedodržuje, pretože zvýhodňuje Antik voči ostatným podobným službám.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať