Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Americká spoločnosť AFS Technologies kúpila 100 % podiel v slovenskom Visicome

0

AFS_logo2.jpg AFS Technologies Inc., líder v poskytovaní integrovaných softvérových podnikových riešení pre spoločnosti zo sektora rýchloobrátkového spotrebného tovaru, dokončila akvizíciu slovenskej spoločnosti Visicom, a.s., popredného poskytovateľa riešení pre Retail Execution/Sales Force Automation (SFA) a Direct Store Delivery (DSD) v Európe. Akvizícia Visicomu poskytla pre AFS Technologies efektívne prevádzkové centrum v Bratislave, ako aj pridanie majiteľov Visicomu Jozefa Šovčíka a Heliodora Macka do vrcholového vedenia spoločnosti.

„Začlenenie Visicomu do AFS prináša rozšírenie našej produktovej rodiny a zefektívnenie globálnych aktivít," povedal Kurien Jacob, CEO AFS Technologies. Podľa pána Jacoba kúpa Visicomu s jeho impozantným zoznamom klientov znamená zmysluplnú európsku expanziu pre AFS Technologies.

„Hľadali sme partnera, ktorý by nás doplnil tak geograficky, ako aj produktovo. AFS je perfektná zhoda," poznamenal Jozef Šovčík, CEO Visicom. Kombinácia AFS Technologies a Visicomu výrazne rozšíri škálu dostupných mobilných riešení a technologickú podporu pre globálny dodávateľský reťazec.

Madison Park Group pôsobil ako poradca AFS Technologies pri tejto transakcii.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať