Aký televízor sa hodí do Vášho priestoru? Vďaka novej aplikácii si ho môžete dopredu vyskúšať...

0

Nákup nového televízora je nepochybne vzrušujúca záležitosť. Nákupný proces by však nemal byť komplikovaný a stresujúci. TP Vision prichádza s bezplatnou aplikáciou, ktorá uľahčuje výber TV a navyše je zábavná a užívateľsky jednoduchá.

Bezplatná aplikácia používa systém AR (tzv. Augmented Reality, AR - Rozšírená realita). Týmto systémom je možné preniesť veľkosť Philips televízora virtuálne do konkrétnej miestnosti pred samotným nákupom. Stačí si vytlačiť AR marker, umiestniť ho do plánovaného priestoru pre nový televízor, spustiť aplikáciu a zamieriť zariadenie (telefón) na marker. Na stene sa objaví virtuálny 3D model televízie najvhodnejší pre daný priestor.

V ďalších krokoch aplikácia umožní doladiť konkrétny výber, či už na základe rozpočtu, veľkosti displeja, dizajnu, kvality obrazu - alebo kombinácie všetkých parametrov. Virtuálny sprievodca poskytuje interaktívne rady podľa individuálnych kritérií.

Zákazníci si tak jednoducho môžu prezerať modely televízorov umiestnených na stojane, alebo pripevnených na stenu. Môžu chodiť po celej miestnosti a pri kliknutí na "hotspoty" získajú podrobný popis výhod konkrétneho umiestnenia. Zákazník si môže namodulovaný set pozrieť buď s "vypnutou" obrazovkou alebo bežiacim programom a taktiež má možnosť vyskúšať si unikátnu funkciu Ambilight. Snímok odporúčaného modelu v danom priestore je možné odfotiť a zdieľať.

Bezplatná aplikácia TV Buying Guide je dostupná on-line vo vyše 30 krajinách v 18 rôznych jazykov vrátane slovenčiny. Sexy aplikáciu TV Buying Guide si môžete stiahnuť z App Store alebo Android Market, a samozrejme v iTunes a Google Play.

Zdroj: eQuark

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať