Image
23.10.2019 0 Comments

Ako spárovať nový HONOR Band 5 s vašim smartfónom?

Štýlový fitness náramok, ktorý ocenia všetci milovníci tech vychytávok. Môžete si na ňom prezerať svoje SMS správy, používať ho klasicky ako hodinky alebo si kontrolovať svoju kondíciu. Stačí, keď ho prepojíte so svojím telefónom a o všetkom budete mať perfektný prehľad a navyše dáta dostupné na oboch miestach. Ako na to?

Začnite sťahovaním aplikácií
Najskôr si do svojho mobilného telefónu stiahnite aplikácie Huawei Wear a Huawei Health, ktoré budete využívať pri prepojení s náramkom. Aplikáciu Wear budete potrebovať pre kompletné a pohodové používanie náramku či iných nositeľných zariadení a ich nastavenie. Môžete si nastaviť napr. monitorovanie spánku a srdcového tepu. Aplikáciu Health zase využijete pre kompletný prehľad všetkých nameraných aktivít, ako sú pulzová frekvencia, počet prejdených krokov alebo výsledky vášho cvičenia. 

HONOR Band 5 funguje ako inteligentný náramok, takže dokáže pracovať s notifikáciami. Určite teda uvítate jeho prepojenie s telefónom. Dokáže Vás upozorniť na prichádzajúci hovor, doručenú SMS alebo e-mail. Pomocou vibrácií zariadi aj príjemný budíček. Ak ho budete mať počas noci na ruke, ráno si môžete pozrieť informácie o kvalite a dĺžke vášho spánku, a to vďaka technológii TruSleepTM. Aplikácia taktiež dokáže ponúknuť tipy na zlepšenie vášho spánku.

Spárovanie pomocou Bluetooth
HONOR Band 5 podporuje prepojenie so smartfónom založenom na Androide a aj iOS. Celý proces prebieha jednoducho prostredníctvom Bluetooth. Po prepojení nastavíte všetko potrebné pomocou aplikácie Wear.

Čistý a pohodlný dizajn
Telo náramku je minimalistické a takmer nič neváži, takže ani nebudete vedieť, že ho máte na ruke. Batéria vám na jedno nabitie môže vydržať až 14 dní v pohotovostnom režime, čo je príjemný bonus. HONOR Band 5 kúpite za cenu 39 €klasickej čiernej, výrazne ružovej alebo v námornícky modrej farbe.

Autor: Kindred Group

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Richard Raši na konferencii ITAPA 2019 – Slovensko digitalizuje úspešne

12.11.2019 15:00

Tému strategického smerovania Slovenskej republiky v oblasti digitalizácie verejnej správy otvoril na jesennom podujatí ITAPA, najväčšej konferencii o IT vo verejnej správe na Slovensku, Richard Raši, ...

Tlačové správy

ITAPA 2019: Najslabším článkom IT bezpečnosti je človek

14.11.2019 14:22

Tohtoročná jesenná ITAPA je za nami. Množstvo odborných panelov, z ktorých viaceré sa konajú simultánne, postupne rozobralo najpopulárnejšie IT témy súčasnej éry – digitalizáciu kľúčových sektorov, ak ...

Tlačové správy

CZ: Mio Black Friday: Kamera do auta MiVue 731 GPS s funkciou radarov, kvalitným natáčaním a upozornením pred nehodou v akcii!

15.11.2019 12:45

Speciální novinku s výraznou slevou si pro letošní Black Friday přichystalo Mio, výrobce značkových autokamer a navigací. Až do konce listopadu bude nová Mio MiVue 731 GPS v eshopech ALZA, CZC a MALL ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá