Image
23.10.2019 0 Comments

Ako spárovať nový HONOR Band 5 s vašim smartfónom?

Štýlový fitness náramok, ktorý ocenia všetci milovníci tech vychytávok. Môžete si na ňom prezerať svoje SMS správy, používať ho klasicky ako hodinky alebo si kontrolovať svoju kondíciu. Stačí, keď ho prepojíte so svojím telefónom a o všetkom budete mať perfektný prehľad a navyše dáta dostupné na oboch miestach. Ako na to?

Začnite sťahovaním aplikácií
Najskôr si do svojho mobilného telefónu stiahnite aplikácie Huawei Wear a Huawei Health, ktoré budete využívať pri prepojení s náramkom. Aplikáciu Wear budete potrebovať pre kompletné a pohodové používanie náramku či iných nositeľných zariadení a ich nastavenie. Môžete si nastaviť napr. monitorovanie spánku a srdcového tepu. Aplikáciu Health zase využijete pre kompletný prehľad všetkých nameraných aktivít, ako sú pulzová frekvencia, počet prejdených krokov alebo výsledky vášho cvičenia. 

HONOR Band 5 funguje ako inteligentný náramok, takže dokáže pracovať s notifikáciami. Určite teda uvítate jeho prepojenie s telefónom. Dokáže Vás upozorniť na prichádzajúci hovor, doručenú SMS alebo e-mail. Pomocou vibrácií zariadi aj príjemný budíček. Ak ho budete mať počas noci na ruke, ráno si môžete pozrieť informácie o kvalite a dĺžke vášho spánku, a to vďaka technológii TruSleepTM. Aplikácia taktiež dokáže ponúknuť tipy na zlepšenie vášho spánku.

Spárovanie pomocou Bluetooth
HONOR Band 5 podporuje prepojenie so smartfónom založenom na Androide a aj iOS. Celý proces prebieha jednoducho prostredníctvom Bluetooth. Po prepojení nastavíte všetko potrebné pomocou aplikácie Wear.

Čistý a pohodlný dizajn
Telo náramku je minimalistické a takmer nič neváži, takže ani nebudete vedieť, že ho máte na ruke. Batéria vám na jedno nabitie môže vydržať až 14 dní v pohotovostnom režime, čo je príjemný bonus. HONOR Band 5 kúpite za cenu 39 €klasickej čiernej, výrazne ružovej alebo v námornícky modrej farbe.

Autor: Kindred Group

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Samsung hlási vypredanie zásob smartfónu Galaxy S20 Ultra 5G s pamäťou 512GB

27.02.2020 14:48

Vysoký záujem o nový smartfón Samsung Galaxy S20 Ulta 5G s vnútornou pamäťou 512GB, ktorý okrem iného disponuje 16 GB RAM a pokročilým fotoaparátom, viedol krátko po začatí predobjednávok na slovensko ...

Tlačové správy

V roku 2023 bude mať prístup k mobilnému internetu 70 % ľudí na svete

27.02.2020 13:23

V roku 2023 bude viac ako 10 % všetkých pripojení pripadať na 5G. Rýchlosť takéhoto pripojenia pritom bude dosahovať v priemere 575 megabitov za sekundu, čo je 13-krát viac než pri priemernom mobilnom ...

Tlačové správy

Nový model OKI MC883 rozširuje ponuku výkonných kancelárskych multifunkcií formátu A3

27.02.2020 11:43

Všestrannú a ľahko použiteľnú farebnú multifunkčnú tlačiareň MC883 uviedla na slovenský trh spoločnosť OKI. Najvýkonnejší model z radu MC800 je určený na tlač, skenovanie aj kopírovanie vo vyťažených ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Hackkosice_2020

Najnovšie videá