Image
12.1.2016 0 Comments

Ako si vyskúšať bezplatne služby Netflixu

Netflix čoskoro rozšíri svoje služby aj na Slovensko. Základná tarifa sa začína od 7,99 eura mesačne. Prvý mesiac však možno službu vychutnávať zadarmo. Ako pri tom postupovať?

Stačí navštíviť stránku https://www.netflix.com/sk/ a kliknúť na tlačidlo Start Your Free Month. V ďalšom kroku vyberiete tarifu, o ktorú máte záujem. Po uplynutí mesačného používania zadarmo budete pripojení na túto tarifu (môžete ju však neskôr zmeniť smerom nahor aj nadol). Potom kliknete na tlačidlo Continue v spodnej časti stránky.

netflix1.jpg

Dostanete sa tak na stránku so stručnou registráciou, kde zadáte e-mailovú adresu a prístupové heslo. Tu môžete takisto zaškrtnúť voľbu, že si neželáte dostávať e-maily so špeciálnymi ponukami.

netflix_registracia.jpg

V ďalšom kroku si zaregistrujete platobnú kartu alebo PayPal. Ak po bezplatnom mesiaci už nebudete chcieť službu používať, musíte predplatné zrušiť, inak sa vám začne účtovať podľa tarify.

netflix_payment.jpg

Na záver stačí zadané údaje potvrdiť a zvoliť zariadenia, na ktorých budete Netflix sledovať.

netflix_devices.jpg

Zadať môžete mená viacerých používateľov, ktorí budú v rámci daného účtu Netflix sledovať. Pre každého sa bude vytvárať profil s osobitnou štatistikou a odporúčaním ďalšieho obsahu. Vytvoriť možno aj detský profil, kde sa bude odporúčať obsah vhodný pre deti. Po tomto kroku sa vám zobrazí už úvodná ponuka.

netflix_browse.jpg

A ako predplatné zrušíte? V ponuke v pravom hornom rohu vyberiete položku Your Account. Na zrušenie predplatného kliknete vľavo hore na tlačidlo Cancel membership. Potom musíte rozhodnutie ešte raz potvrdiť. Dôvod svojho rozhodnutia môžete, ale nemusíte Netflixu oznámiť.

netflix_membership_canceled.jpg

Zdroj: netflix.com/sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet 1

Možno sa infikovať vírusom cez WhatsApp?

24.01.2020 00:15

Objavili sa obvinenia, že Saudská Arábia by mohla byť zodpovedná za nabúranie telefónu a následnú krádež osobných údajov. Šéf Amazonu Jeff Bezos,  najbohatší človek na svete, si totiž stiahol podvodnú ...

Internet 2

Na poskytovanie internetu na celom svete by vraj mohli stačiť iba štyri satelity

20.01.2020 00:10

SpaceX v rámci projektu Starlink navrhuje megakonštelácie pozostávajúce z tisícok satelitov, ktoré by poskytli svetu globálne internetové pokrytie. Najväčší poskytovatelia satelitného internetu na sve ...

Internet 1

Microsoft sprístupňuje svoj nový prehliadač Chromium Edge pre širokú verejnosť

17.01.2020 00:04

Microsoft 15. januára 2020 oficiálne nahradil svoj desaťročný webový renderovací engine Trident iným, ktorý je založený na open source projekte Chromium. Úlohou nového Edge (Microsoft ho tak nazýva, p ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá