Image
12.1.2016 0 Comments

Ako si vyskúšať bezplatne služby Netflixu

Netflix čoskoro rozšíri svoje služby aj na Slovensko. Základná tarifa sa začína od 7,99 eura mesačne. Prvý mesiac však možno službu vychutnávať zadarmo. Ako pri tom postupovať?

Stačí navštíviť stránku https://www.netflix.com/sk/ a kliknúť na tlačidlo Start Your Free Month. V ďalšom kroku vyberiete tarifu, o ktorú máte záujem. Po uplynutí mesačného používania zadarmo budete pripojení na túto tarifu (môžete ju však neskôr zmeniť smerom nahor aj nadol). Potom kliknete na tlačidlo Continue v spodnej časti stránky.

netflix1.jpg

Dostanete sa tak na stránku so stručnou registráciou, kde zadáte e-mailovú adresu a prístupové heslo. Tu môžete takisto zaškrtnúť voľbu, že si neželáte dostávať e-maily so špeciálnymi ponukami.

netflix_registracia.jpg

V ďalšom kroku si zaregistrujete platobnú kartu alebo PayPal. Ak po bezplatnom mesiaci už nebudete chcieť službu používať, musíte predplatné zrušiť, inak sa vám začne účtovať podľa tarify.

netflix_payment.jpg

Na záver stačí zadané údaje potvrdiť a zvoliť zariadenia, na ktorých budete Netflix sledovať.

netflix_devices.jpg

Zadať môžete mená viacerých používateľov, ktorí budú v rámci daného účtu Netflix sledovať. Pre každého sa bude vytvárať profil s osobitnou štatistikou a odporúčaním ďalšieho obsahu. Vytvoriť možno aj detský profil, kde sa bude odporúčať obsah vhodný pre deti. Po tomto kroku sa vám zobrazí už úvodná ponuka.

netflix_browse.jpg

A ako predplatné zrušíte? V ponuke v pravom hornom rohu vyberiete položku Your Account. Na zrušenie predplatného kliknete vľavo hore na tlačidlo Cancel membership. Potom musíte rozhodnutie ešte raz potvrdiť. Dôvod svojho rozhodnutia môžete, ale nemusíte Netflixu oznámiť.

netflix_membership_canceled.jpg

Zdroj: netflix.com/sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet 1

Priemerný mesačný prenos dát cez smartfón sa do roku 2025 zvýši na 24 GB

29.11.2019 00:05

Spoločnosť Ericsson očakáva, že v priebehu nasledujúcich šiestich rokov vzrastie celosvetový počet užívateľov pripojených k 5G na 2,6 miliardy, predovšetkým vďaka dynamike a rýchlemu rozvoju 5G ekosys ...

Internet 1

Microsoft integruje Gmail, Disk Google aj Google Kalendár do Outlook.com

22.11.2019 00:15

Microsoft plánuje integrovať Gmail, Disk Google a Kalendár Google do svojho webmailového klienta Outlook.com. Spoločnosť nedávno začala integráciu testovať na niektorých účtoch. Po krátkom nastavovaní ...

Internet

Vzostup umelých influencerov. Na sociálnych sieťach sa množia syntetické postavy

19.11.2019 00:20

Zdá sa, že celebrity budúcnosti budú navrhnuté algoritmom od nuly. Rovnako ako Lil Miquela, umelá Beyoncé, ktorá má na Instagrame 1,6 milióna nasledovateľov. Robí modelku pre značky Prada a Calvin Kle ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá