Ako si uľahčiť ročné zúčtovanie dane za rok 2011!

0
Účtovníci a mzdári sú opäť v strehu a dôkladne sa pripravujú na ročné zúčtovanie dane, ktoré je potrebné odovzdať do 31. marca 2012. Táto zákonná povinnosť každý rok so sebou prináša zmeny, ktoré je potrebné sledovať. Všetky tieto legislatívne novinky, nové tlačivá ako aj aktuálne informácie o spracovaní RZD za rok 2011 sú teraz pokope dostupné pre každého.

Základné pojmy nevyhnutné pre vykonanie ročného zúčtovania dane, všetky potrebné termíny (kedy je potrebné vystaviť aký dokument), spôsob vypĺňania tlačív a ich prehľad s pokynmi pre ich správne vyplnenie - toto všetko obsahuje nová elektronická publikácia Ročné zúčtovanie dane za rok 2011.

Príručiek na polici, kde zaberajú miesto, už bolo dosť. Vo formáte PDF, ktorý si účtovníci a mzdári ľahko stiahnu priamo do počítača, sa oboznámia so všetkými povinnosťami súvisiacimi s aktuálnou problematikou zúčtovania dane. V publikácii tiež nájdu prehľad tlačív s komentárom (Žiadosť o vykonanie RZD, Potvrdenie o zdaniteľnej mzde, Ročné zúčtovanie dane, Potvrdenie o zaplatení dane, Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane).

71-stranový poradca obsahuje tiež vzorový príklad výpočtu ročného zúčtovania dane a niekoľko tipov a trikov, ako ročné zúčtovanie dane vykonať priamo v programe OLYMP - mzdy a personalistika od spoločnosti KROS a.s.

Viac informácií o príručke nájdete na www.kros.sk/publikacie

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať