Image
22.12.2017 0 Comments

Ako používať službu Pandora Premium bez platenia

Odkedy bola spustená služba Pandora Premium, používatelia mali na výber medzi možnosťou zostať pri bezplatnej službe rádia alebo upgradovať na streaming podľa svojich požiadaviek za 10 dolárov mesačne. Teraz Pandora ponúka bezplatný prístup k svojej prémiovej službe – za predpokladu, že nemáte námietky, aby ste najskôr sledovali niekoľko reklám.

Spoločnosť minulý týždeň oznámila, že neplatiaci poslucháči si budú môcť prehrávať konkrétne skladby, albumy a zoznamy skladieb bez zaplatenia. Namiesto platenia môžu sledovať 15 sekúnd videoreklamy, aby si sprístupnili tzv. Pandora Premium listening session. Nie je jasné, koľko bude trvať takto otvorená relácia, ale zdá sa, že to bude viac ako len jedna skladba.

Ak chcete získať prístup k novej funkcii, musíte len vyhľadávať určitý album, interpreta alebo skladbu v Pandore, pričom sa vám zobrazí možnosť odomknúť ju pomocou reklamy. Pandora vám odporučí prehrať piesne a albumy, ktoré vyžadujú na prehrávanie službu Premium.

Táto možnosť je k dispozícii aj v prípade, že používate Pandoru Plus, službu za 5 dolárov mesačne, ktorá vám umožňuje prehrávať skladby, preskočiť niektoré časti a počúvať offline. A ak už platíte spoločnosti za tieto výhody, pravdepodobne nie je príliš ďaleko od toho, aby ste sa prihlásili na regulárnu službu Pandora Premium a úplne preskočili reklamy.

Napríklad služba Spotify má 25-percentnú mieru konverzie, teda presunu používateľov z reklamnej vrstvy na platenú službu.

Zdroj: lifehacker.com

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Lifestyle 1

Technológia Separated Sound Zone ponúka každému sedadlu v aute vlastné audio

14.08.2018 00:25

Vďaka technike podobnej, ako sa používa v slúchadlách na potlačenie okolitého hluku, umožňuje technológia Separated Sound Zone spoločnosti Hyundai-Kia Motors štyrom osobám v aute mať vlastný zvukový s ...

Lifestyle

Nová štúdia potvrdila, že modré svetlo z displejov telefónov a tabletov napomáha vzniku slepoty

14.08.2018 00:15

Dlhodobé vystavenie modrému svetlu zo smartfónov, notebookov a ďalších digitálnych zariadení spúšťa tvorbu toxických molekúl v sietnici, ktoré môžu spôsobiť degeneráciu makuly. Zistili to výskumníci z ...

Lifestyle

Kto sa vydrží najdlhšie tváriť vážne? Facebook prináša do Messengera hry s rozšírenou realitou

13.08.2018 00:05

Najnovšia funkcia Facebook Messengera umožňuje používateľom hrať po bežných typoch hier aj hry s rozšírenou realitou, a to až so šiestimi priateľmi. V týchto dňoch boli vydané dve hry: Don’t Smile, kd ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videáPC forum button