PC REVUE
Image
22.12.2017 0 Comments

Ako používať službu Pandora Premium bez platenia

Odkedy bola spustená služba Pandora Premium, používatelia mali na výber medzi možnosťou zostať pri bezplatnej službe rádia alebo upgradovať na streaming podľa svojich požiadaviek za 10 dolárov mesačne. Teraz Pandora ponúka bezplatný prístup k svojej prémiovej službe – za predpokladu, že nemáte námietky, aby ste najskôr sledovali niekoľko reklám.

Spoločnosť minulý týždeň oznámila, že neplatiaci poslucháči si budú môcť prehrávať konkrétne skladby, albumy a zoznamy skladieb bez zaplatenia. Namiesto platenia môžu sledovať 15 sekúnd videoreklamy, aby si sprístupnili tzv. Pandora Premium listening session. Nie je jasné, koľko bude trvať takto otvorená relácia, ale zdá sa, že to bude viac ako len jedna skladba.

Ak chcete získať prístup k novej funkcii, musíte len vyhľadávať určitý album, interpreta alebo skladbu v Pandore, pričom sa vám zobrazí možnosť odomknúť ju pomocou reklamy. Pandora vám odporučí prehrať piesne a albumy, ktoré vyžadujú na prehrávanie službu Premium.

Táto možnosť je k dispozícii aj v prípade, že používate Pandoru Plus, službu za 5 dolárov mesačne, ktorá vám umožňuje prehrávať skladby, preskočiť niektoré časti a počúvať offline. A ak už platíte spoločnosti za tieto výhody, pravdepodobne nie je príliš ďaleko od toho, aby ste sa prihlásili na regulárnu službu Pandora Premium a úplne preskočili reklamy.

Napríklad služba Spotify má 25-percentnú mieru konverzie, teda presunu používateľov z reklamnej vrstvy na platenú službu.

Zdroj: lifehacker.com

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Lifestyle

Prečo v Číne ľudia prikladajú fitnes náramky na rolky toaletného papiera?

05.11.2018 00:05

Čínsky technologický server Abacus hovorí, že majitelia fitnes náramkov Xiaomi Mi Band 3 odhalili ich netušenú „vlastnosť“ – po pripojení na rolku toaletného papiera zobrazujú tepovú frekvenciu. Použí ...

Lifestyle

Chceli by ste si zalietať s jetpackom? Výcvik stojí „len“ 4950 USD

22.10.2018 00:15

Pred tromi rokmi David Mayman prvýkrát obletel Sochu slobody so svojím jetpackom JB-9 a otvoril tak éru jetpackov. Odvtedy už lieta s výrazne rekonštruovaným variantom JB-11 a mal množstvo verejných v ...

Lifestyle

Komentár: Do roku 2022 nebude potrebná takmer štvrtina súčasných pracovných pozícií

02.10.2018 00:05

Trh práce bude v nasledujúcich rokoch v dôsledku digitalizácie a inovácií prechádzať zmenami. Mnohé pracovné pozície už nebudú tak žiadané ako v súčasnosti, na druhej strane mnohé nové vzniknú. Z aktu ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Daily Web 2018

Najnovšie videáPC forum button