Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Ako používať službu Pandora Premium bez platenia

0

Odkedy bola spustená služba Pandora Premium, používatelia mali na výber medzi možnosťou zostať pri bezplatnej službe rádia alebo upgradovať na streaming podľa svojich požiadaviek za 10 dolárov mesačne. Teraz Pandora ponúka bezplatný prístup k svojej prémiovej službe – za predpokladu, že nemáte námietky, aby ste najskôr sledovali niekoľko reklám.

Spoločnosť minulý týždeň oznámila, že neplatiaci poslucháči si budú môcť prehrávať konkrétne skladby, albumy a zoznamy skladieb bez zaplatenia. Namiesto platenia môžu sledovať 15 sekúnd videoreklamy, aby si sprístupnili tzv. Pandora Premium listening session. Nie je jasné, koľko bude trvať takto otvorená relácia, ale zdá sa, že to bude viac ako len jedna skladba.

Ak chcete získať prístup k novej funkcii, musíte len vyhľadávať určitý album, interpreta alebo skladbu v Pandore, pričom sa vám zobrazí možnosť odomknúť ju pomocou reklamy. Pandora vám odporučí prehrať piesne a albumy, ktoré vyžadujú na prehrávanie službu Premium.

Táto možnosť je k dispozícii aj v prípade, že používate Pandoru Plus, službu za 5 dolárov mesačne, ktorá vám umožňuje prehrávať skladby, preskočiť niektoré časti a počúvať offline. A ak už platíte spoločnosti za tieto výhody, pravdepodobne nie je príliš ďaleko od toho, aby ste sa prihlásili na regulárnu službu Pandora Premium a úplne preskočili reklamy.

Napríklad služba Spotify má 25-percentnú mieru konverzie, teda presunu používateľov z reklamnej vrstvy na platenú službu.

Zdroj: lifehacker.com

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Pandora Stream reklama

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať