Image
22.12.2017 0 Comments

Ako používať službu Pandora Premium bez platenia

Odkedy bola spustená služba Pandora Premium, používatelia mali na výber medzi možnosťou zostať pri bezplatnej službe rádia alebo upgradovať na streaming podľa svojich požiadaviek za 10 dolárov mesačne. Teraz Pandora ponúka bezplatný prístup k svojej prémiovej službe – za predpokladu, že nemáte námietky, aby ste najskôr sledovali niekoľko reklám.

Spoločnosť minulý týždeň oznámila, že neplatiaci poslucháči si budú môcť prehrávať konkrétne skladby, albumy a zoznamy skladieb bez zaplatenia. Namiesto platenia môžu sledovať 15 sekúnd videoreklamy, aby si sprístupnili tzv. Pandora Premium listening session. Nie je jasné, koľko bude trvať takto otvorená relácia, ale zdá sa, že to bude viac ako len jedna skladba.

Ak chcete získať prístup k novej funkcii, musíte len vyhľadávať určitý album, interpreta alebo skladbu v Pandore, pričom sa vám zobrazí možnosť odomknúť ju pomocou reklamy. Pandora vám odporučí prehrať piesne a albumy, ktoré vyžadujú na prehrávanie službu Premium.

Táto možnosť je k dispozícii aj v prípade, že používate Pandoru Plus, službu za 5 dolárov mesačne, ktorá vám umožňuje prehrávať skladby, preskočiť niektoré časti a počúvať offline. A ak už platíte spoločnosti za tieto výhody, pravdepodobne nie je príliš ďaleko od toho, aby ste sa prihlásili na regulárnu službu Pandora Premium a úplne preskočili reklamy.

Napríklad služba Spotify má 25-percentnú mieru konverzie, teda presunu používateľov z reklamnej vrstvy na platenú službu.

Zdroj: lifehacker.com

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Lifestyle

Smartfón pripojený k TV ako náhrada za počítač. Prečo v lepších hoteloch spravidla neuspejete?

14.05.2018 00:15

Chystáte sa na výlet, alebo dovolenku s tým, že večer, alebo počas popoludňajšej siesty sa svojim smartfónom pripojíte k televízoru v hotelovej izbe a trochu budete pracovať, korešpondovať alebo pozer ...

Lifestyle

Témy a trendy v eCommerce: Sajfa, Slevomat, mikroinfluenceri a social shopping

03.05.2018 00:25

Na konferencii eCommerce Conference 2018 na Slnečných jazerách v Senci vystúpilo veľa zaujímavých rečníkov a v auditóriu nechýbal nik významný, kto podniká v oblasti eShopov. Podujatie poskytlo aj vy ...

Lifestyle

Nové BMW M2 Competition sa prvýkrát predstaví v rámci hry CSR Racing 2 od spoločnosti Zynga

18.05.2018 00:00

M power na mobilných telefónoch: Milióny fanúšikov po celom svete si budú môcť virtuálne zajazdiť na novom BMW M2 Competition (kombinovaná spotreba paliva so šesťrýchlostnou manuálnou prevodovkou: 9,9 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA_2018

Najnovšie videá

ATOS_05_262
SWAN_05


PC forum button