Image
28.2.2018 4 Comments

Ak má váš partner niektorú z týchto aplikácií, je možné, že vás podvádza

Kedysi ste sa možno pokúšali zistiť, či vás partner nepodvádza, prezeraním jeho e-mailov či histórie internetového prehliadania. Dnešní neverníci však už majú k dispozícii technologické možnosti, ako svoje podvádzanie zakryť. Môžu použiť množstvo aplikácií, ktoré sťažia odhalenie ich správania, ktorým sa nechcú veľmi chváliť. Ak teda uvidíte v telefóne svojho partnera niektorú z nasledujúcich aplikácií, je načase byť obozretný.

Private Photo
Ak hľadáte na telefóne svojho partnera stopy podvádzania, obťažovali by ste sa otvorením kalkulačky? Asi nie. A to je chyba. Ikona aplikácie Private Photo má podobu kalkulačky, ale po zadaní správneho hesla poslúži na ukladanie tajných obrázkov, ktoré sa neobjavia v hlavnej galérii fotografií telefónu.

Tiger Text
Ak sa vám pokúša dovolať niekto, od koho nechcete prijať hovor (napr. milenka) a koho číslo zadáte do aplikácie, ozve sa mu, že vaše číslo je momentálne nedostupné. Aplikácia bola pôvodne vytvorená pre podnikateľov, ale chytráci našli pre ňu aj iné využitie.

Nosy Trap 
Máte aférku a obávate sa, že partner by vás mohol odhaliť? Pristihnite ho skôr, ako on pristihne vás. Pokiaľ nechávate svoj telefón bez dozoru, aktivujte túto aplikáciu. Ak ho potom niekto vezme do rúk, bude zvečnený predným fotoaparátom.

Fox Private Message a Private Message Box
Ak vstúpite do miestnosti a uvidíte svojho partnera, ako začne okamžite triasť telefónom, zbystrite pozornosť – možno má aplikáciu Fox Private Message, ktorá po zatrasení telefónom vymaže všetky správy. Ak si navyše niekoho uložíte ako súkromné číslo, akákoľvek správa od neho sa uloží priamo do aplikácie, a nie medzi bežnú doručenú poštu.

Zobrazit Galériu
Autor: redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie 3

Dvojnohé roboty môžu pomôcť ľuďom znovu chodiť. Teraz sa učia udržať rovnováhu a chodiť v piesku či snehu

14.12.2018 00:10

Na univerzite Caltech v Kalifornii sa nachádza AMBER Lab (Advanced Mechanical Bipedal Experimental Robotics Lab), kde sa venujú výskumu dvojnohých robotov, ktoré by mohli v blízkej budúcnosti pomôcť p ...

Technológie 1

Sen každého chlapa realitou. Automat HomeBrew na domácu výrobu piva z kapsúl

13.12.2018 00:30

Spoločnosť LG ohlásila „systém na remeselnú výrobu piva“. Pritom remeselná výroba tu znamená len jednoduché ovládanie jedným tlačidlom. Prístroj sa nazýva LG HomeBrew a bude predstavený na budúcoročne ...

Technológie

17-palcový Gram od LG je „najľahší“ notebook na svete. Váži len 1,34 kg

13.12.2018 00:20

Spoločnosť LG predstaví na veľtrhu CES 2019 dve nové zariadenia z ultraľahkého radu Gram - 17-palcový notebook pre tých, ktorí uprednostňujú veľké displeje, a konvertibilné zariadenie 2-v-1. Nový 17- ...

q

4 Comments

 1. Pán Drobný, pán Macko reakcia na: Ak má váš partner niektorú z týchto aplikácií, asi vás podvádza
  28.2.2018 07:02
  Pán Drobný, pán Macko, pracujete ešte v redakcii tohto časopisu? Alebo ste vzdali boj s mladými ambicióznymi kolegami šíriaci tento PC_hnoj bulvárny, ako to tituloval niekto vyššie? Ak je to vo vašich silách, udržte, prosím, slušnú úroveň vášho časopisu.

  Ps: "Ak má váš partner/ka nové topánky, je možné, že vás podvádza"
  Reagovať
  • RE: Pán Drobný, pán Macko (neviem, kto je Drobný, ale pán Macko už asi tri roky pre pcreuve nerobí :D ) reakcia na: Pán Drobný, pán Macko
   28.2.2018 08:02
   :D pokiaľ sa vám takýto článok nepáči, neviem, prečo ste naň klikali :D

   napr. ja mám rád technologické záležitosti a popravde, ani jednu z týchto aplikácii som nepoznal, preto, skutočne ďakujem, celkom mi to rozšírilo obzory aj týmto smerom. Som si nejak neuvedomil, že takéto aplikácie existujú, kľudne môžete dať viac takýchto programov, aj na pc.

   Pre nespokojného čitateľa odkaz:

   neznášam Adelu Banašovu. Podľa mňa je to falošná picza, ktorá sa tvári, že vie všetko o všetkom. Je to komerčná picza a keďze marizy jojky a nové časy a expresy nepozerám. Veľmi ma ale irituje, že začne dristať v hospodárskych novinách. Ale, to, že sa mi to nepáči, poukážem nekliknutím na článok, resp. skúsim možno slušnejšie vyjadriť svoj názor.

   ale...nevadí, mám rád demokraciu, preto, máš právo povedať hoc čo :) teda, demokraciou to trošku otriasa dnešné dni, ale aj tak vám ďakujem za vašu novinársku prácu, nenechajte sa zastrašovať.
   Reagovať
   • RE: RE: Pán Drobný, pán Macko (neviem, kto je Drobný, ale pán Macko už asi tri roky pre pcreuve nerobí :D ) reakcia na: RE: Pán Drobný, pán Macko (neviem, kto je Drobný, ale pán Macko už asi tri roky pre pcreuve nerobí :D )
    28.2.2018 13:02
    tvoja prvá otázka, hned hovorí o tvojej slabej inteligencii, tak zbytočne ti odpovedať, ale raz ti šancu dáme.
    Keď má (mal), tento web žáner byť IT, tak ho má dodržovať.
    Keď chce písať polopravdivé nadpisy, zaujímavé iba pre hlúpejších, tak nech sa premenuje, alebo to uvedie, že je bulvár. Rozmýšlajúcich iba naštve.
    Ked by mali urobiť, čo si chcel ty, informovať ťa o nových appkách, tak mali napísať do nadpisu, napr. "Predstavenie appiek zameraných na xxx niečo".

    redaktorov výrok o tom čo partneri robia kvôli appke, je mega blbosť. Porozprávanie s partnerom o podvádzaní dá správnu odpoveď.

    Tento nadpis navádza ľudí k primitívnemu správaniu rozhodovať sa podla appky. Úplne nesprávny prístup, preto inteligentný ho hned označí za "odpad".
    Reagovať
    • RE: RE: RE: Pán Drobný, pán Macko (neviem, kto je Drobný, ale pán Macko už asi tri roky pre pcreuve nerobí :D ) reakcia na: RE: RE: Pán Drobný, pán Macko (neviem, kto je Drobný, ale pán Macko už asi tri roky pre pcreuve nerobí :D )
     28.2.2018 18:02
     Tiež sa patrí reagovať.

     Aby som nenegoval, súhlasím, že nadpis je bulvárny. Plne súhlasím. Popravde, už som si to ani nevšimol. Kedysi ma to veľmi hnevalo, ak také nadpisy dávali Hospodárske Noviny, alebo Sme...No tento jav trvá už x rokov, kedy som skrátka rezignoval reagovať na bulvárne nadpisy....Proste, "kašlem na to".

     Ono, nie je problém vyhľadať niečo, čo chcem. Skutočne...taký hlúpy nie som... Ide o to, že množstvo vecí nachádzame náhodne. Tento článok mi to dokazuje, pretože, zrazu som našiel appky, o ktorých som nevedel, ktoré využijem na úplne iné úkony, ako ochrana pred partnerkou.

Vyhľadávanie

DOCKITIN

Najnovšie videáPC forum button