Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Za 5000 dolárov vás Airbnb zoberie na cestu okolo sveta za 80 dní

0

Airbnb nedávno spustil experiment s názvom Airbnb Adventures, čo je rozšírenie ponuky Airbnb Experiences, ktorá spája ubytovanie, stravu a aktivity, predovšetkým pre podnikových zákazníkov. V ponuke je 200 rôznych možností a cestujúci si môžu rezervovať viac ako len miesto pobytu. Výlety pod vedením miestnych odborníkov poskytnú podľa vyjadrenia Airbnb „hodnotné zážitky“ v priebehu niekoľkých dní.

Hlavným bodom nového zoznamu Adventure je Around the World in 80 Days (Okolo sveta za 80 dní), cesta vedúca cez šesť kontinentov a 18 krajín. Hoci väčšina možností Adventure nezahŕňa cenu letenky, v tomto prípade je zahrnuté aj cestovanie medzi destináciami – od lietadiel a lodí cez vrtuľníky až po teplovzdušný balón. Takéto dobrodružstvo stojí 5000 dolárov na osobu.

Pre toho, kto nemá k dispozícii 5000 dolárov a 12 týždňov času, sú tu ďalšie ponuky. Priemerná cena trojdňového výletu je 588 dolárov. Najdostupnejšie možnosti sú jednodňové výlety, ktoré sa začínajú od 79 dolárov. Výlety sa uskutočňujú v malých skupinách do 12 ľudí, okrem outdoorových dobrodružstiev môže ísť aj o kulinárske cesty pre gurmánov, výlety pre hudobných fanúšikov a pod.

Zameranie siaha od pozorovania voľne žijúcich levov pod vedením biológa v Keni až po paranormálne javy v Nevade a Utahu. Dobrodružstvá organizujú hostitelia, ktorí majú na starosti trasu, ceny, ubytovanie a ďalšie aspekty každej cesty. V závislosti od zamerania výletu môžu byť hostiteľmi biológovia, turistické skupiny, prieskumníci a ďalší.  

Zdroj: digitaltrends.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
cestovanie doprava internet online peniaze zabava

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať