Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Adobe Creative Cloud teraz za zvýhodnených podmienok

0
Pre používateľov balíka aplikácií Adobe Creative Suite je do konca augusta pripravená špeciálna ponuka pre prechod na službu Creative Cloud. Majitelia verzií CS3 a vyšších môžu využiť akciovú ponuku za mesačný poplatok 29,99 EUR bez DPH pri objednávke na jeden rok. Akcia je časovo obmedzená.

Adobe Creative Cloud, ktorý funguje na základe predplatného, ​​predstavuje novinku v spôsobe poskytovania nástrojov a služieb. Členstvo v Creative Cloud dáva používateľom prístup na stiahnutie a inštaláciu nových aplikácií balíka Adobe Creative Suite 6 aj k novým produktom využívajúcim štandard HTML5 Adobe Muse a Adobe Edge Preview.

Členovia Creative Cloude pritom budú mať bezplatný prístup k aktualizáciám aplikácií vrátane nových funkcií samostatných produktov Creative Suite ešte skôr, než budú uvedené v rámci aktualizácie na novú hlavnú verziu, ak novým funkciám bezprostredne po ich oznámení.

Ďalšie informácie o službe Creative Cloud a aktuálnej ponuke nájdete na adrese http://www.adobe.com/cz/special/offers.html.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať