Image
23.2.2017 0 Comments

Adaptér JACK urobí z ľubovoľných slúchadiel bezdrôtové

Startup Podo Labs predstavil bezdrôtový adaptér na slúchadlá, ktorý je schopný premeniť ľubovoľné káblové slúchadlá na bezdrôtové. Potom ich možno spárovať cez bluetooth so smartfónom, tabletom, smart hodinkami či počítačom. Adaptér môžete dokonca bezdrôtovo spojiť s druhým adaptérom, potom môžu počúvať hudbu z jedného zariadenia dvaja ľudia.

Zariadenie sa volá JACK a v súčasnosti sa na Kickstarteri práve končí kampaň na financovanie (Kickstarter ) jeho výroby. O jej úspechu svedčí skutočnosť, že namiesto plánovanej sumy 20 000 dolárov je na konte už viac ako 640 000 USD.

JACK je elegantný a ľahko nositeľný – pomocou kovovej spony ho možno pripnúť na oblečenie. Rozmery zariadenia sú iba 1 × 2 × 0,25 palca (2,5 × 5 × 0,6 cm) a má hmotnosť 20 gramov. Adaptér umožňuje 12 hodín prehrávania, podporuje in-line mikrofón a ovládanie hlasitosti. Zvuk je prenášaný technológiou aptX, ktorá sa postará o jeho vysokú kvalitu.

Adaptér JACK stojí 29 dolárov a dodávky prispievateľom by sa mali začať v júni tohto roka.

Zdroj: Techoven

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Startupy

Slováci sa dostali na mapu TOP európskych startupov

30.09.2019 00:00

Hlavným faktorom ovplyvňujúcim úmrtnosť v prípade infarktu, zástavy srdca a mozgovej príhody je doba medzi nástupom príznakov a liečbou. Cieľom slovenského tímu zo startupu STEMI Global je urýchlenie ...

Startupy

Startup chce 3D tlačou vyrábať pilulky „na mieru“. Pacient by užil len jednu denne

29.07.2019 00:15

Plastové organizéry na lieky sa môžu stať čoskoro minulosťou. Farmaceutický startup Multiply Labs, ktorý založil Fred Parietti, totiž pracuje na technológii umožňujúcej 3D tlač jedinej tabletky denne ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Dgitalna medicina

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019