Image
23.2.2017 0 Comments

Adaptér JACK urobí z ľubovoľných slúchadiel bezdrôtové

Startup Podo Labs predstavil bezdrôtový adaptér na slúchadlá, ktorý je schopný premeniť ľubovoľné káblové slúchadlá na bezdrôtové. Potom ich možno spárovať cez bluetooth so smartfónom, tabletom, smart hodinkami či počítačom. Adaptér môžete dokonca bezdrôtovo spojiť s druhým adaptérom, potom môžu počúvať hudbu z jedného zariadenia dvaja ľudia.

Zariadenie sa volá JACK a v súčasnosti sa na Kickstarteri práve končí kampaň na financovanie (Kickstarter ) jeho výroby. O jej úspechu svedčí skutočnosť, že namiesto plánovanej sumy 20 000 dolárov je na konte už viac ako 640 000 USD.

JACK je elegantný a ľahko nositeľný – pomocou kovovej spony ho možno pripnúť na oblečenie. Rozmery zariadenia sú iba 1 × 2 × 0,25 palca (2,5 × 5 × 0,6 cm) a má hmotnosť 20 gramov. Adaptér umožňuje 12 hodín prehrávania, podporuje in-line mikrofón a ovládanie hlasitosti. Zvuk je prenášaný technológiou aptX, ktorá sa postará o jeho vysokú kvalitu.

Adaptér JACK stojí 29 dolárov a dodávky prispievateľom by sa mali začať v júni tohto roka.

Zdroj: Techoven

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Startupy 2

Šancu pre mladých Slovákov rozvíjať inovatívne riešenia využili aj študenti s projektom Zabudnuté deti v aute

13.07.2019 00:10

Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu (ÚPVII) pomáha malým a stredným podnikom na Slovensku rásť a rozvíjať sa. Využíva na to model hybridného financovania, ktorý spája verejné fin ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá