ACER_09_SWIFT5 ACER_09_SWIFT5 ACER_09_SWIFT5 Advertisement

ASUS na veľtrhu IFA 2014 predstavil hodinky ZenWatch a mobilné zariadenia Zenbook, EeeBook a MeMO Pad

Tlačové správy
0

Prvé nositeľné zariadenie spoločnosti ASUS využíva systém Android Wear. ASUS predstavil aj inovatívne a štýlové zariadenia radov Zenbook, EeeBook a MeMO Pad.

Spoločnosť ASUS oznámila inovatívne zariadenia, vrátane hodiniek ASUS ZenWatch. Prvé nositeľné zariadenie od ASUSu vzniklo v partnerstve so spoločnosťou Google. Novinky spoločne s Ericom Chenom (ASUS Corporate Vice President), predstavili aj Mitch Yang (ASUS Design Center Vice President) a Derek Yu (ASUS Senior Product Director).

Mr. Chen vo svojom úvodnom príhovore spomenul evolúciu spoločnosti ASUS, ktorá vznikla v roku 1989 a z malého výrobcu základných dosiek sa v priebehu 25 rokov rozrástla na celosvetovú technologickú spoločnosť, jedného z lídrov na trhu. Mr. Chen zdôraznil nedávny úspech spoločnosti, uvedenie produktovej rady telefónov ZenFone, ktorá sa teší záujmu zo strany zákazníkov na celom svete. "Úspech značky ZenFone vyjadruje našu snahu vytvoriť najpozoruhodnejší telefón, ktorý je prínosom pre každého," povedal Mr. Chen a dodal: "S veľkým potešením oznamujeme, že LTE verzia telefónov ZenFone bude dostupná v Európe v priebehu štvrtého kvartálu tohto roka."

Derek Yu následne odhalil široký sortiment nových produktov, ktoré budú prínosom pre mobilný životný štýl. Medzi novinky patrí Zenbook UX305, najtenší 13,3-palcový QHD+ notebook na svete; vkusný, kompaktný a pestrofarebný EeeBook X205; a MeMO Pad 7 (ME572C), najnovší a najštýlovejší prírastok do úspešnej rodiny androidových tabletov MeMO Pad.

ASUS ZenWatch, perfektný inteligentný spoločník

ASUS ZenWatch sú prvým nositeľným zariadením od ASUSu. Využívajú operačný systém Android Wear, ktorý je vylepšený o používateľské rozhranie ASUS ZenUI, navrhnuté špeciálne pre ZenWatch. Toto precízne vyrobené štíhle zariadenie sa prirodzene spáruje so smartfónom s operačným systémom Android 4.3 a vyššie, a poskytuje užitočné informácie v momente, keď ich používateľ potrebuje. V kombinácii s aplikáciou ASUS ZenUI Wellness taktiež slúži ako monitor zdravého životného štýlu.

ASUS ZenWatch-02.jpg

ZenWatch prinášajú tradičný luxus hodiniek. Elegantný dizajn s dôrazom na detail dopĺňa použitie vysokokvalitných materiálov. Hodinky ZenWatch sú navrhnuté s dôrazom na maximálny komfort, s jemným remienkom z pravej kože a rýchlym zapínacím mechanizmom. Zaoblené sklíčko zabezpečuje pohodlné dotykové ovládanie. ZenWatch ponúkajú výber z viacerých softvérových ciferníkov, ktoré je možné okamžite zmeniť a hodinky si prispôsobiť aktuálnej nálade alebo štýlu.

ZenWatch sú viac než sofistikované hodinky. S množstvom praktických funkcií vrátane Watch Unlock, Tap Tap, Remote Camera, Cover to Mute, Find My Phone a Presentation Control sú perfektným inteligentným spoločníkom. Prirodzená integrácia rozhrania ASUS ZenUI poskytuje majiteľom ASUS smartfónov ešte lepšiu funkcionalitu a vylepšené verzie aplikácií What's Next a Do It Later.

Vďaka zabudovanému 9-osovému senzoru sú hodinky ZenWatch aj plne vybaveným monitorom zdravého životného štýlu. Mobilná aplikácia ASUS ZenUI Wellness umožňuje používateľom monitorovať a sledovať viacero štatistík, vrátane prejdených krokov, spálených kalórií, hodnôt tepu, intenzity cvičenia a dĺžky aktivít, ako aj úroveň stresu. Používatelia si môžu nastaviť svoje ciele a kedykoľvek skontrolovať ich stav.

ZenWatch zvyšujú latku toho, čo môžu používatelia očakávať od nositeľných zariadení a prezentujú silu ASUSu a filozofiu „design thinking" v novej ére pravého luxusu a sofistikovanosti.

Zenbook UX305, najtenší 13,3-palcový QHD+ notebook na svete

Precízne vytvorený, kompletne hliníkový Zenbook UX305 Ultrabook je najtenší 13,3-palcový QHD+ notebook na svete. Telo s hrúbkou iba 12,3mm stelesňuje DNA dizajnu, ktorý je špecifický pre produktový rad Zenbook, vrátane elegantne zúžených hrán a metalickej povrchovej úpravy.

Asus-Zenbook-UX305.jpg

UX305 pokračuje v dlhodobej tradícii Zenbookov kombinovať výborný výkon s luxusom. Ultraprenosné zariadenie je určené pre vyberavých používateľov, váži iba 1,2 kg a je poháňané novým procesorom Intel CoreM pre okamžitý multitasking. Vo výbave má aj ultra-rýchly SSD disk až do veľkosti 256 GB a jasný a neuveriteľne detailný 13,3-palcový displej s rozlíšením až do QHD+ 3200 x 1800 pixelov. Zenbook UX305 je dostupný v obsidiánovej a keramickej farbe.

EeeBook X205, vkusný a kompaktný

EeeBook X205 je dostupný, vkusný a kompaktný 11,6-palcový notebook, ktorý váži menej ako 1kg a je určený pre študentov v pohybe a mladých profesionálov. EeeBook X205 využíva operačný systém Windows 8.1 pre maximálnu kompatibilitu s aplikáciami a používateľom poskytuje pohodlnú používateľskú skúsenosť vďaka technológii. Connected Standby. Tá umožňuje takmer okamžité prebudenie z režimu spánku a neustále pripojenie do sociálnych sietí a emailovej schránky - aj, keď je X205 v standby režime. EeeBook X205 je dostupný v štyroch osobitých farbách - čiernej, bielej, zlatej a červenej - a vďaka jemným krivkám a na dotyk príjemnému povrchu je ideálnym notebookom na akékoľvek cesty.

ASUS EeeBook X205-black.png

MeMO Pad 7 (ME572C), číra elegancia

MeMO Pad 7 (ME572C) nie je iba tenký a ľahký 7-palcový Android tablet s procesorom Intel Atom 64-bit, ale aj módny doplnok na každý deň. Jeho dizajn je inšpirovaný kabelkami a peňaženkami. Tenký rám okolo displeja, hrúbka iba 8,3 mm a váha 269g robia z ME572C zariadenie, ktoré sa pohodlne drží v jednej ruke. Jasný a živý Full HD IPS displej má hustotu 323 pixelov na palec. Široké, 178-stupňové uhly, zabezpečujú presnú reprodukciu farieb a lepšiu ostrosť obrazu. Jeho kvalitu zvyšujú aj technológie ASUS TruVivid a ASUS Splendid

MeMO Pad 7 ME572CCL family02.jpg

ME572C je dostupný v troch farbách - červenej, zlatej a čiernej - a s nádherným a intuitívnym exkluzívnym používateľským rozhraním ASUS ZenUI, ktoré zjednodušuje komplikované veci. ME572 sa bude predávať vo Wi-Fi verzii a 4G LTE verzii (ME572CL) so zabudovaným LTE modemom Intel XMM 7160, ktorý zabezpečuje rýchlu konektivitu pre prehliadanie internetu a streamovanie videa a hudby.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať