ASUS bojuje za udržateľnosť životného prostredia

Tlačové správy
0

ASUS s hrdosťou oznámil, že úspešne dokončil program UL Environment’s Circularity Facts. Tento program využíva procesy udržateľnosti životného prostredia a štandardy na vyčíslenie snahy spoločnosti o kruhovú ekonomiku, v rámci ktorej sa minimalizuje odpad a materiály sa využívajú počas dlhšej doby. ASUS je prvá spoločnosť na svete, ktorá sa zúčastnila tohto programu a vďaka tomu poskytla aj neoceniteľnú spätnú väzbu na proces hodnotenia.

Odhodlanie podporovať udržateľnosť životného prostredia
Organizácia UL odovzdala potvrdenie riaditeľke pre udržateľnosť v spoločnosti ASUS, Sandy Wei, na konferencii 2018 Sustainable City Forum v Taipei. „ASUS je odhodlaný ochraňovať životné prostredie. Opatrne zvažujeme použitie každého zdroja, keď implementujeme kruhovú inováciu,” povedala Sandy Wei. „Po tom, ako sme v roku 2016 získali potvrdenie Zero Waste, sme ešte viac rozšírili našu stratégiu pre udržateľnosť životného prostredia. Snažíme sa ovplyvňovať spoločnosť a našich partnerov a naďalej budeme pokračovať v zmysluplných činoch, ktoré sú prínosom.

Program UL’s Circularity Facts
Organizácia UL v rámci hodnotenia spoločnosti ASUS preskúmala tok materiálov pre notebooky a stolné počítače a továreň, kde sú repasované. ASUS poskytol dáta o odkláňaní odpadu počas jedného roka, demonštroval množstvo recyklovaných alebo repasovaných komponentov v produktoch a spolupracoval s laboratóriami tretích strán pri hodnotení schopnosti recyklovať jeho produkty. Tieto informácie boli následne poskytnuté organizácii UL Environment.

ASUS okrem svojich interných procesov pomohol tiež partnerskej spoločnosti odkloniť až 97 % odpadu.

Projekt Digital Inclusion
Projekty kruhovej ekonomiky v spoločnosti ASUS sa neobmedzujú iba na odkláňanie odpadu a recykláciu. Projekty ako Digital Inclusion sú zamerané na darovanie repasovaných počítačov a tiež na vytváranie digitálnych vzdelávacích centier a dobrovoľníckych programov, ktoré umožňujú ľuďom získať prístup k digitálnemu vzdelávaniu.

Zobrazit Galériu

Produkcia s.r.o.

Všetky autorove články
Asus zivotne prostredie material recyklovat

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať