Image
30.11.2016 0 Comments

ASUS ZenFone 3 Max v predaji už aj na Slovensku. S veľkou 4100 mAh batériou dokáže fungovať v pohotovostnom režime až mesiac

Spoločnosť ASUS uviedla do predaja nový smartfón ASUS ZenFone 3 Max. Novinka v portfóliu smartfónov ZenFone 3 ponúka 5,2-palcový HD IPS displej, procesor MediaTek a najmä veľkú 4100 mAh batériu, ktorá vydrží pracovať celý deň a hrať sa celú noc. ZenFone 3 Max vďaka nej dokáže fungovať v pohotovostnom režime až mesiac.

5,2-palcový HD displej s IPS panelom disponuje jasom 400 cd/m2, 2,25 mm tenkým rámikom a 75% pomerom prednej plochy k telu. Dotyková obrazovka takmer splýva s mierne zakriveným zadným krytom.

Hlavným lákadlom telefónu je 4100 mAh batéria. Tá ponúka výdrž až 30 dní pohotovostného režimu, 20 hodín telefonovania v 3G sieti, 18 hodín surfovania cez Wi-Fi alebo 87 hodín počúvania hudby. Vďaka režimu Super Saving je možné využiť každý zvyšný miliampér na maximum. Pri aktivácii tohto režimu dokáže ZenFone 3 Max fungovať ďalších 36 hodín v pohotovostnom režime, a to v prípade, že ostáva už len 10 % batérie. ZenFone 3 Max je zároveň možné použiť aj ako dobíjací zdroj pre ostatné elektronické zariadenia. Stačí ich pripojiť k ZenFone 3 Max a môžete nabíjať.

13-megapixelový fotoaparát s technológiou PixelMaster zachytáva fotografie s vysokým rozlíšením a nulovým omeškaním. Režim HDR umožňuje fotografovať aj pri rozdielnom osvetlení fotografovaného predmetu. Štvornásobne rozširuje dynamický rozsah a zvyšuje jas až o 400 %. Režim Low Light zaisťuje ostrejšie a jasnejšie fotografie aj za zhoršených svetelných podmienok. Predná 5-megapixelová kamera zabezpečí autoportréty a video hovory.

Na zadnej strane smartfónu nechýba čítačka odtlačkov prstov, ktorá je umiestnená priamo v dosahu ukazováku. ZenFone 3 Max je vďaka nej možné odomknúť len za 0,2 sekundy. Zároveň funguje ako druhá spúšť fotoaparátu, pomocou ktorej je možné aktivovať predný fotoaparát a zhotoviť snímku.

ZenFone 3 Max je dostupný v ľadovo-striebornej a titánovo-sivej farbe za cenu 199 EUR. Čoskoro bude dostupný aj v pieskovo-zlatej verzii.

Zobrazit Galériu
Autor: TS ASUS

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Bluetoothová žehlička na vlasy sa dá ľahko hacknúť. Útočník vám môže zapáliť dom

15.07.2019 12:19

Britská firma Glamoriser sa hrdí tým, že ako prvá na svete vyrába žehličky na vlasy s technológiou bluetooth. Prístroj sa dá prepojiť s aplikáciou umožňujúcou používateľovi nastaviť teplotu a mód. Môž ...

Produkty

iRobot prichádza s novým robotickým vysávačom aj mopom

30.06.2019 01:08

Spoločnosť iRobot uvádza na trh ďalšie robotické novinky. Robotický vysávač Roomba S9+ a mop Braava jet m6 patria k najnovšej generácii upratovacích robotov a zjednocuje ich technológia iRobot Imprint ...

Produkty

Nový rad Konica Minolta bizhub i-Series

24.06.2019 00:10

Špeciálny projekt Konica Minolta ohlásila nový rad kancelárskych zariadení s označením bizhub i-Series. Ich ambíciou je posunúť multifunkčné zariadenia do novej, digitálnej doby. Pozreli sme sa na to ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá