SAMSUNG_06202 M SAMSUNG_06202 M SAMSUNG_06202 M Advertisement

ASUS: Technologické vychytávky pod vianočný stromček

Tlačové správy
0

Vianoce netrpezlivo klopú na dvere, nákupy vianočných darčekov vrcholia. Pokiaľ si nechávate nákupy na poslednú chvíľu, alebo hľadáte niečo naozaj špeciálne, v portfóliu spoločnosti ASUS nájdete novinky, ktoré potešia milovníkov moderného životného štýlu aj technologických nadšencov. Od najnovších smartfónov so špičkovým fotoaparátom cez notebooky, ktoré sú určené na časté prenášanie až po herné delo, ktoré vás šokuje svojim výzorom a následne svojim výkonom.

ZenFone 4: Pre nadšencov fotografie 
ZenFone 4 je 5,5-palcový Android smartfón s luxusným dizajnom a bezkonkurenčným zážitkom z mobilného fotografovania. Jeho zadný fotoaparát kombinuje hlavný fotoaparát a 120° širokouhlý fotoaparát, takže môžete každú scénu zachytiť dvojakým spôsobom. 120° fotoaparát oceníte najmä pri fotení scenérie a verte nám, keď si ho vyskúšate, nebudete sa chcieť vrátiť späť. ZenFone 4 poháňa procesor Snapdragon 630 pre rýchlu a energeticky efektívnu prevádzku. O dlhú výdrž sa stará 3300 mAh batéria a technológia rýchleho nabíjania ASUS BoostMaster.

ZenFone 4 Selfie Pro: Lepšie selfie fotky neodfotíte
ZenFone 4 Selfie Pro je smartfón s najpokročilejším selfie fotoaparátom na svete. Vytvoríte s ním dvojnásobne svetlejšie selfie fotky v slabých svetelných podmienkach a neuveriteľne detailné 4K UHD selfie video. Nechýba ani druhý 120° širokouhlý fotoaparát, ktorý umožňuje jednoducho odfotiť viacero ľudí alebo okolité prostredie. ZenFone 4 Selfie Pro ponúka aj zadný 16MP fotoaparát so senzorom Sony a umožňuje nahrávať video s rozlíšením až do 4K UHD. ZenFone 4 Selfie Pro poháňa procesor Snapdragon 625, grafický čip Adreno 506 GPU a operačná pamäť o veľkosti 4GB RAM.

ZenFone 4 Max: Vydrží rekordne dlho
ZenFone 4 Max je navrhnutý ako spoločník na fotografovanie, ktorý vydrží fungovať celý deň. Je vybavený zadným duálnym fotoaparátom s 13MP hlavným fotoaparátom a 120° širokouhlým fotoaparátom. ZenFone 4 Max (ZC554KL) má 5,5-palcový displej a batériu s kapacitou 5000mAh pre rekordnú výdrž až 46 dní v 4G standby režime. ZenFone 4 Max (ZC520KL) obsahuje 5,2-palcový displej so 4100mAh batériou s podporou rýchleho nabíjania a výdržou až do 37 dní v 4G standby. ZenFone 4 Max môže tiež fungovať aj ako power banka pre nabíjanie ostatných zariadení.

ZenBook 3 Deluxe: Prémiový spoločník
ZenBook 3 Deluxe (UX490) je prémiový notebook, ktorý bol navrhnutý s dôrazom na výnimočný dizajn. ZenBook 3 Deluxe má hliníkové telo s 12,9 mm hrúbkou a 1,1 kg hmotnosťou. V 13-palcovom šasi obsahuje 14-palcový displej s ultratenkými rámikmi a predstavuje tak ideálnu kombináciu produktivity a mobility. Vďaka procesorom Intel Core 7. generácie, až 16 GB RAM a 1 TB SSD úložisku je navrhnutý pre bezkonkurenčný výkon na cestách.

ZenBook Pro: Pre náročných profesionálov
ZenBook Pro (UX550) je výkonný 15,6-palcový notebook, ktorý je doteraz najrýchlejším, najtenším a najľahším notebookom radu ZenBook Pro. Náročným profesionálom ponúka ideálnu kombináciu pokročilého výkonu a elegantného dizajnu. NanoEdge displej s rozlíšením až do 4K má rámik tenký iba 7,3 mm a výkonný procesor s grafickou kartou dopĺňa rýchly SSD disk, 2400 MHz operačná pamäť a 40Gbps Thunderbolt 3 USB Type-C (USB-C) porty. Pohodlné a bezpečné prihlasovanie zabezpečuje zabudovaný snímač odtlačkov prstov.

ROG Zephyrus: Ultratenký, ultravýkonný
Zephyrus je najtenší herný notebook na svete so 7. generáciou procesora Intel Core i7 (Kaby Lake) a najnovšou grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1080 pre maximálny možný herný výkon. S hrúbkou iba 17,9 mm a hmotnosťou 2,2 kg ho môžete nosiť všade so sebou. Vyniká tiež rýchlym 15,6-palcovým displejom s frekvenciou 120 Hz a exkluzívnym chladiacim systémom ROG Active Aerodynamic System (AAS).

 

Produkcia s.r.o.

Všetky autorove články
Asus Vianoce darceky ZenFone ZenBook

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať