ASBIS SK vyhlásený na Slovensku za IBM Distribútora roka 2013

Tlačové správy
0

foto_ocenenie_disti_roka_2013.jpg Spoločnosť ASBIS SK opätovne získala prestížne ocenenie IBM Distribútor roka 2013. Spoločnosť IBM zorganizovala slávnostné vyhlásenie najlepších obchodných partnerov pod názvom „IBM Partner roka 2013" dňa 13. mája 2014 v Bratislave.

„Veľmi nás teší, že sme nepretržite štrnásťkrát za sebou získali ocenenie IBM Distribútor roka. Okrem tohto ocenenia, začiatkom roka 2014 bola naša spoločnosť vyhlásená za jedného z TOP partnerov spoločnosti IBM v rámci programu IBM Global Financing za rok 2013. Tieto ocenenia odrážajú usilovnú a obetavú prácu nielen našej IBM divízie, ale celej spoločnosti ASBIS SK. Ďakujeme našim obchodným partnerom za prejavenú dôveru a veríme, že sa aj v budúcnosti obrátia na náš profesionálny tím." povedal Zoltán Kanávor, vedúci IBM divízie ASBIS SK.

„Pre IBM je veľmi dôležité, že sa môže pri predaji širokého portfólia svojich riešení a služieb na Slovensku spoľahnúť aj na rozsiahlu a stále sa rozširujúcu sieť obchodných partnerov," povedal pri slávnostnom odovzdávaní cien na podujatí v Bratislave, ktorého sa zúčastnili viac ako tri desiatky firiem, generálny riaditeľ IBM Slovensko Martin Murgáč.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať