ANTIKSat spustený: 60 programov z družice pre klientov zadarmo

Telekomunikácie
0

Komerčnú prevádzku služieb satelitnej televízie spustil ANTIK Telecom. Príjem programov z družice je pre všetkých vlastných klientov mimo dostupnosti optickej siete spoločnosti bez zvýšenia mesačného poplatku. Bezplatný balík obsahuje najobľúbenejšie slovenské a české stanice, detské, športové, dokumentárne a filmové programy. Vďaka ďalšej voľnej kapacite na vesmírnom segmente bude tento balík ďalej rozširovaný o zaujímavé kanály bez zvyšovania poplatkov.

Za kompletné služby triple-play zaplatí zákazník s bezdrôtovým internetom s rýchlosťou až 16 Mb/s, digitálnou satelitnou HD televíziou a 40 minútami na telefonovanie do všetkých sietí 17,92 eura mesačne - tak ako doteraz bez TV. Jednorazový inštalačný poplatok, ktorý obsahuje set-top box, satelitnú anténu, kabeláž, dekódovaciu kartu aj montáž, stojí 119 eur. Klienti satelitnej TV od Antiku získajú zároveň mobilnú TV AntikTVGo s viac ako 50 kanálmi, televíznym archívom a prístupom do filmotéky FilmBox Live takisto zadarmo. Všetky služby Antiku sú bez viazanosti.

Okrem základného balíka Všetko čo potrebuješ, ktorý za 0 eur obsahuje 59 programov a bude ďalej dopĺňaný, operátor uviedol aj balík Filmový zážitok s kanálmi z produkcie skupiny HBO za 9,90 eura. V cene filmového balíka je aj prístup do aplikácie HBO GO zadarmo. HD set-top box, ktorý je súčasťou inštalačného balíka za 119 eur, poskytuje okrem HD programov aj programového sprievodcu na 14 dní a multimediálny prehrávač. Spustenie služieb pre nových klientov z celej SR sa začne plynule v nasledujúcich týždňoch. V prvom štvrťroku 2016 Antik prinesie aj nový hybridný set-top box Mini 2S s TV archívom, internetovými aplikáciami a ďalšími TV kanálmi cez internet.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať