Image
27.9.2017 0 Comments

ACER predstavil novinky uvedené na tohoročnej IFA 2017

Spoločnosť Acer predstavil v Brne svoje novinky, ktoré boli uvedené na tohtoročnej výstave IFA 2017. Novinky pribudli do radu notebookov, herných desktopov, monitorov, ale aj do  All In One počítačov a projektorov.

Medzi herné desktopové monštrá pribudol výkonný Predator Orion 9000, ktorý sa radí medzi špičku. Základom výkonu je procesor Intel Core i9 Extreme Edition, doplnený o 4 grafické karty Radeon RX Vega alebo 2 grafické karty GeForce GTX 1080Ti SLI. Počítač disponuje 4 kanálmi pre DDR4 RAM, ktoré môžete osadiť až do kapacity 128GB. Veľký výkon potrebuje veľké chladenie. Orion 9000 sa pýši chladením v podobe Ice Tunnel 2.0, ktoré reguluje teplotu každej zóny individuálne. 

Do rady základných herných notebookov  Nitro, pribudne novinka Nitro 5 Spin. Je to notebook z radu Spin, ktorý reaguje na dotykové pero a má preklopný displej. Nitro 5 Spin upravili dizajnovo do hráčskych farieb červenej a čiernej a tak isto navýšili výkon.

Medzi radu Switch, pribudol 13“ Acer Switch 7, ktorý je svojou konfiguráciou na vrchole oproti ostatným Switchom. Poháňa ho najnovší procesor Intel Core i7 s grafickou kartou NVidia GeForce MX150. Oba čipy sú pasívne chladené. Nesmie chýbať podsvietená klávesnica, senzor odtlačku prstov a dotykové pero Wacom.

Obľúbené nootebooky radu Swift, Acer rozšíril o nový Acer Swift 5, ktorý poháňa 8 generácia procesora Intel Core i7. S váhou 970 g vydrží 8 hodín. Nový displej s FullHD rozlíšením je dokonca aj dotykový.

Novinkou je aj 360° kamera s možnosčou streamovania videa.

Do rodiny stále viac obľúbených počítačov All In One pribudol dizajnový Acer Aspire S s 24“ bezrámčekovou obrazovkou a hrúbkou displeja len 5,97 mm. Výkon sa  vošiel do podstavca, ktorý aj napriek tomu nie je hrubý. Poháňa ho 8 generácia procesora Intel Core i7/i5 spolu s 32 GB operačnej pamäte. Podstavec naviac disponuje podložkou pre bezdrôtové nabíjanie.

Medzi hráčske monitory pribudol masívny 34“ 4K monitor. Zahnutý displej s technológiou NVidia Gsync HDR ponúka najväčší zážitok pri hraní.

Acer rozšíril ponuku myší o luxusnejšiu Predator Cestus 500. Novinkou je aj hráčsky headset Predator Galea 500 so senzorom otáčania slúchadiel. To znamená, že pokiaľ máte napríklad  zostavu z troch monitorov, zvuk sa upravuje podľa toho, ako ste na monitor otočený.

Novinka v podobe  Acer Windows Mixed Reality ku ktorej teraz pribudli aj špecálne ovládače je síce ešte len na začiatku svojej cesty, ale sľubuje podporu pre Steam a VR hry. 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Michelangelo a Sixtínska kaplnka v podaní najmodernejších technológií Panasonic

23.06.2018 01:06

Panasonic Business usporiadal pre európskych novinárov ukážku jedinečnej inštalácie audio vizuálnej techniky, jednej z najkomplexnejších inštalácií 3D mappingu na svete, v divadle Auditorium Conciliaz ...

Produkty

Acer predstavil horúce novinky z tlačovej konferencie Next@Acer

18.06.2018 01:32

Spoločnosť Acer v zaujímavom prostredí letiska v Pražských Letňanoch predstavila novinky vo všetkých produktových radách. Medzi stolnými hernými špeciálmi sme si mohli pozrieť dva prírastky z rady ...

Produkty

AB-COM s.r.o. predstavil novinky na výstave ANGA COM 2018

13.06.2018 19:20

Spoločnosť AB-COM s.r.o. sa už tradične zúčastňuje medzinárodnej výstavy ANGA COM 2018 v Kolíne nad Rýnom. V rámci svojej expozície predstavuje viacero noviniek s ktorými sa používatelia stretnú už na ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SWAN_06

Najnovšie videáPC forum button