Image
23.3.2018 0 Comments

AB Workshop 2018: Novinky v satelitnej technike

Spoločnosť AB Com, najväčší distribútor satelitnej techniky na Slovensku, usporiadala pre svojich partnerov a distribútorov pravidelný AB Workshop, na ktorom prezentuje svoje novinky v satelitnej technike.

Naša redakcia sa na akcii podieľala prednáškou na tému štandardov obrazu s vysokým dynamickým rozsahom a používaných formátov v Ultra HD vysielaní a v ďalších zdrojoch.

V prezentáciách boli predstavené aktuálne novinky satelitných prijímačov s certifikáciou Skylink ready a aj kompletná ponuka highendových Ultra HD 4K satelitných prijímačov radu Vu+ 4K vrátane najnovších Vu+ Uno 4K SE a Vu+ Zero 4K.

Účastníci sa mohli takisto oboznámiť s novým meracím prístrojom, ktorý slúži na presné zoradenie nastavenia parabolických antén a meranie parametrov prijímaného signálu a s novou ponukou príslušenstva na príjem satelitného signálu.

Predstavená bola aj novinka v sortimente, kamerové systémy HikVision, ktoré sa dajú integrovať do koaxiálnej kabeláže, rovnakej ako na satelitný príjem. Obraz z kamier možno pritom sledovať aj na vybraných satelitných prijímačoch ako prídavnú funkciu.

Hlavnou myšlienkou AB Workshopu je oboznámenie partnerov a distribútorov s technologickými novinkami, ktoré prinášajú nové modely prijímačov, s možnosťami konfigurácie a novými funkciami.

Nezanedbateľná je možnosť osobného stretnutia a výmeny skúseností z praxe a pretlmočenie požiadaviek od koncových zákazníkov ohľadom funkčnosti a zlepšení. 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Inteligentné hodinky od TCL so 4G pripojením a funkciou videohovorov vo verziách pre deti aj seniorov

14.11.2019 00:06

Hodinky  TCL MOVETIME Family Watch MT40 sú určené pre deti od 4 do 7 rokov. Dokážu monitorovať aktuálnu polohu dieťaťa a zobrazovať ju v smartfóne rodičov. Novinka podporuje dátové 4G pripojenie, vďak ...

Produkty

Smartfón TCL PLEX predstavený na IFA je už v predaji

14.11.2019 00:09

Spoločnosť TCL Holding, ktorá má v portfóliu značky Alcatel a Blackberry na veľtrhu IFA prvýkrát predstavila smartfón pod vlastnou značkou TCL. Na upresnenie spoločnosť TCL sa nedávno rozdelila na  dv ...

Produkty 1

ASUS nám ukázal Mothership. Elitný notebook s výhodami stolného počítača za 6199 EUR

11.11.2019 07:15

V príjemnom prostredí brnenskej reštaurácie ASUS organizoval akciu s cieľom priblížiť zástupcom slovenských a  českých masmédií zariadene nazvané Mothership. Všetka pozornosť bola venovaná na tento je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá