AB Workshop 2018: Novinky v satelitnej technike

0

Spoločnosť AB Com, najväčší distribútor satelitnej techniky na Slovensku, usporiadala pre svojich partnerov a distribútorov pravidelný AB Workshop, na ktorom prezentuje svoje novinky v satelitnej technike.

Naša redakcia sa na akcii podieľala prednáškou na tému štandardov obrazu s vysokým dynamickým rozsahom a používaných formátov v Ultra HD vysielaní a v ďalších zdrojoch.

V prezentáciách boli predstavené aktuálne novinky satelitných prijímačov s certifikáciou Skylink ready a aj kompletná ponuka highendových Ultra HD 4K satelitných prijímačov radu Vu+ 4K vrátane najnovších Vu+ Uno 4K SE a Vu+ Zero 4K.

Účastníci sa mohli takisto oboznámiť s novým meracím prístrojom, ktorý slúži na presné zoradenie nastavenia parabolických antén a meranie parametrov prijímaného signálu a s novou ponukou príslušenstva na príjem satelitného signálu.

Predstavená bola aj novinka v sortimente, kamerové systémy HikVision, ktoré sa dajú integrovať do koaxiálnej kabeláže, rovnakej ako na satelitný príjem. Obraz z kamier možno pritom sledovať aj na vybraných satelitných prijímačoch ako prídavnú funkciu.

Hlavnou myšlienkou AB Workshopu je oboznámenie partnerov a distribútorov s technologickými novinkami, ktoré prinášajú nové modely prijímačov, s možnosťami konfigurácie a novými funkciami.

Nezanedbateľná je možnosť osobného stretnutia a výmeny skúseností z praxe a pretlmočenie požiadaviek od koncových zákazníkov ohľadom funkčnosti a zlepšení. 

René Hubinský, foto Michal Krajčík

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať