Image
30.5.2017 0 Comments

AB-COM predstavil na výstave AngaCom v Kolíne nad Rýnom viacero noviniek

Spoločnosť AB-COM, najväčší slovenský distribútor satelitnej techniky predstavila dnes na výstave AngaCom 2017 v Kolíne nad Rýnom niekoľko noviniek.

Prvou z nich je 4K satelitný prijímač VU+ UNO 4K SE. Prijímač je nástupcom veľmi úspešného modelu VU+ Uno ktorý podporoval Full HD rozlíšenie. Dopĺňa tak radu 4K prijímačov tohto výrobcu a funkčne sa radí medzi High-endové modely VU+ Ultimo 4K a VU+ Solo 4K. Ako sa patrí na túto radu, UNO 4K SE prichádza s farebným 2,5“ LCD displejom aj praktickým šuflíkom na pripojenie 2,5“ harddisku.

Vo výbave nájdete okrem HDMI výstupu aj vstup, oba rovno vo verzii 2.0, dvojicu USB 3.0 konektorov, Gigabitový Eternet aj optický S/PDIF. Nechýba ani jeden slot programovateľnej čítačky kariet a 1 CI slot. O pohon sa stará dvojjadrový ARM procesor s frekvenciou 1,7 GHz ktorému sekunduje 4 GB eMMC úložisko a 2 GB DDR4 RAM. Významnou novinkou je podpora rovno dvoch štandardov HDR10 a HLG pre príjem a prehrávanie videa s vysokým dynamickým rozsahom HDR.

Spoločne s prijímačom bola uvedená aj ďalšia dvojica noviniek a to Plug and Play FBC duálne tunery v najnovších normách DVB-S2X a DVB-T2. Prijímač bude štandardne dodávaný s tunerom DVB-S2X, ale je v ňom možno použiť aj ďalšie Plug and Play FBC tunery DVB-S2, DVB-C a DVB-T.

 

Dobrou správou pre majiteľov prijímačov VU+ Ultimo 4K a VU+ Solo 4K. je že nové tunery DVB-S2X a DVB-T2 bude možno bez problémov použiť aj v týchto modeloch.

Ďalšou predstavenou novinkou je prijímač VU+ Zero 4K ktorý dopĺňa rad 4K prijímačov o najnižší a najlacnejší model.

Prijímač je poháňaný 2 jadrovým ARM procesorom Broadcomm ktorému asistuje 4 GB eMMC úložisko a 1GB DDR4 RAM. Vo výbave nechýba jeden slot programovateľnej čítačky kariet a jeden CI slot.

Samozrejmosťou je HDMI 2.0, 1x USB 2.0, Gigabitový Eternet a optický S/PDIF. Tuner je tentokrát pevný, avšak v najnovšej norme DVB-S2X. Prijímač sa bude dodávať aj vo verzii s tunerom DVB-C pre káblové televízie. Rovnako ako vyšší model podporuje dvojicu štandardov HDR10 a HLG pre príjem a prehrávanie videa s vysokým dynamickým rozsahom HDR .

Posledná z noviniek prichádza v rade Full HD prijímačov AB CryptoBox v podobe modelu Smart. Prijímač prichádza s certifikovaným dekodérom systému Irdeto a výrobca pracuje na certifikácii pre karty SkyLink.

AB CryptoBox Smart je najnovším prírastkom v používateľmi veľmi obľúbenej rade. Ponúkne jednoduché ovládanie s automatickým updatom zoznamu programov pomocou funkcie Auto FastScan, automatickú detekciu a identifikáciu satelitov pripojených k DiSEqC prepínaču aj podporu HDMI CEC povelov pre ovládanie zariadení jedným diaľkovým ovládačom.

Prijímač je vybavený pevným tunerom DVB-S2, 1 čítačkou kariet a rozhraniami HDMI, USB 2.0 aj optickým S/PDIF.

O dostupnosti a cenách noviniek vás budeme informovať.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Spoločnosť HP predstavila letné novinky

11.07.2018 15:10

Spoločnosť HP predstavila celý rad nových notebookov a monitorov. <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/RVyQMlh8O18?ecver=1" frameborder="0" allow="autoplay; enc ...

Produkty 2

S operátorom 4ka si užijete nekonečné dáta počas celých prázdnin

05.07.2018 19:41

Náš najmladší operátor 4ka pripravil pre všetkých nových aj existujúcich zákazníkov niekoľko prázdninových darčekov. Tým hlavným sú nekonečné dáta pre všetkých zákazníkov ktorý si v termíne od 2.7. do ...

Produkty

Michelangelo a Sixtínska kaplnka v podaní najmodernejších technológií Panasonic

23.06.2018 01:06

Panasonic Business usporiadal pre európskych novinárov ukážku jedinečnej inštalácie audio vizuálnej techniky, jednej z najkomplexnejších inštalácií 3D mappingu na svete, v divadle Auditorium Conciliaz ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videáPC forum button