Image
17.7.2018 0 Comments

6 dôvodov, prečo sa Xiaomi naozaj oplatí

Len pár rokov dozadu bola technika značky Xiaomi neznámou a mnohí z nás jej moc nedôverovali. Nových vecí sa človek obáva vždy a potrebuje na jej akceptovanie určitý čas, čo je samozrejme aj logické. Nehovoriac o tom, že ide o čínsku značku, ktoré sú u nás niekedy dosť podceňované.

Dnes sú to smartphony, príslušenstvo a domáce spotrebiče, ktoré sú naopak veľmi často zákazníkmi vyberané pre neuveriteľne atraktívnu kombináciu vynikajúcej kvality, slušných technických charakteristík a prijateľných cien. Pokiaľ sa rozhodujete pre nákup produktov z dielne tejto stále viac úspešnej značky, predstavíme vám 6 dobrých dôvodov, prečo sa vám plánovaná investícia naozaj oplatí.

1. Kvalita
Jeden z najdôležitejších detailov, ktorý sa pri kúpe akejkoľvek veci alebo služby uprednostňuje pred všetkými ostatnými. Dnes sa ňou môžu pochváliť aj moderné telefóny Xiaomi. Základom je teda 100 % kvalita. Perfektná technológia s dokonalým dizajnom Xiaomi mobilov, sú jej univerzálnym doplnkom, vďaka čomu sa napríklad pri uvedení na indický trh dokázalo predať 15 000 kusov behom 2 sekúnd.

Zhruba vo februári minulého roka dokonca na niektorých modeloch predstavila značka prvú vlastnú čipovú súpravu S1. V súčasnosti sa so svojou 8 verziou zariadení umiestnila v rebríčku najvýkonnejších mobilov a celkom určite tento gigant a úspešný predajca ešte svoje posledné slovo nepovedal.

2. Certifikovaný výrobca
Certifikácia všetkých Xiaomi zariadení je v súlade s platnými požiadavkami našej legislatívy pre bezpečnosť a normy prevádzky v elektrických a komunikačných sieťach. To znamená, že je jednoducho použiteľný v akomkoľvek prostredí, a to aj napriek tomu, že sa vyrába v Číne.

3. Vysoká miera kompatibility
Stále viac obľúbená značka Xiaomi garantujte kompatibilitu smartphonov s našimi celulárnymi sieťami. Platí to najmä pre 4G vysokorýchlostnú komunikáciu. S prvkami dobrej kompatibility sa môže pochváliť aj pri prepojení cez rozhrania USB alebo Bluetooth v najnovšej verzii. To vám samozrejme umožní vyžívať mobil naplno aj v kombinácií s rovnako dokonalým Windowsom.

4. Rýchlosť nákupu
Prenikanie tejto značky na európske trhy nebolo náročné, vďaka čomu sa začala rozvíjať sieť autorizovaných značkových obchodov, ktorá poskytuje zákazníkom príležitosť jednoducho sa s  týmito zariadeniami zoznámiť. Výhodou súčasnosti je aj to, že si mobily, hodinky, notebooky a iné zariadenia od spoločnosti Xiaomi môžete vybrať aj online, cez niekoľko moderných e-shopov, kde sú dokonca ešte lacnejšie.

5. Oficiálna záruka a popredajný servis
Tie sú vám v prípade týchto zariadení k dispozícii po dobu 7-10 dní, samozrejme, že to závisí aj od komplikácie, s ktorou ste sa možno stretli a služieb servisného strediska. Ich sieť je ale vo všetkých veľkých mestách, takže problém s nápravou určite nebude.

6. Cena
To najdôležitejšie na záver. Niektoré modely sú takmer zadarmo. Samozrejme, každý z nás si chce kúpiť skvelý produkt za najnižšiu možnú cenu, čo nie je vždy tak jednoduché. Stredné triedy mobilov tejto značky môžu ale vaše špecifické potreby uspokojiť do najmenšieho detailu s tým, že to celé nepôjde na úkor kvality. 

Ide o dokonale prepracovaný systém, ktorý v sebe skrýva plnohodnotné funkcie, schopné bezproblémového využívania. Xiaomi je dnes nepopierateľne najdostupnejšou jednotkou moderných smartphonov a ostatných zariadení na svete.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Výdavky na výskum a vývoj budú rásť

16.08.2018 21:27

Viac ako polovica opýtaných spoločností z regiónu strednej Európy plánuje v nasledujúcich dvoch rokoch vynakladať viac výdavkov na výskum a vývoj. Vyplýva to z prieskumu spoločnosti Deloitte, ktorého ...

Tlačové správy

CZ: VMware prevezme Dell EMC Service Assurance Suite s cieľom urýchliť poskytovateľom komunikačných služieb prípravy na siete 5G

16.08.2018 11:04

Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW) dnes oznámila konečnou dohodu o převzetí technologie a týmu Dell EMC Service Assurance Suite — softwaru pro kontrolu stavu sítě, sledování výkonu a analýzu příčin p ...

Tlačové správy

Ochráňte svoje zdravie pred škodlivým látkam vo vzduchu s novým CAT S61

16.08.2018 11:00

Kvalita ovzdušia je často rozoberanou témou. Nielen doma, ale najmä pri práci, v ktorej trávime veľkú časť dňa, by sme sa mali chrániť pred škodlivými látkami, ktoré sa z času na čas vo vzduchu objavi ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videáPC forum button