Image
4.10.2017 0 Comments

4ka za dva roky narástla: Štvorkári predátujú milión GIGA dát za mesiac

Ako narodeninový darček dnes môžu v sieti 4ky všetci Štvorkári dátovať celý deň úplne zadarmo

Dva roky síce nie sú veľa, no služby mobilného operátora 4ka dnes využíva už viac ako 450-tisíc ľudí. Presne 4. októbra 2015 4ka svojou revolučnou ponukou rozhýbala stojaté vody telekomunikačného trhu a o rok neskôr priniesla na Slovensko Dobu dátovú. Ako poďakovanie môžu všetci Štvorkári dátovať zadarmo v sieti 4ky celý dnešný deň.

Petabajt dát! Toľko sa prenesie v rýchlej LTE sieti 4ky za mesiac
Dôkazom toho, že si zákazníci 4ky obľúbili nekonečné nové paušály TO., je takmer 2,5 násobný ročný nárast dátovej prevádzky v rýchle LTE sieti 4ky. Počas septembra 2017 sa po prvý krát v 4G/LTE sieti 4ky prenieslo za mesiac viac ako 1 petabajt dát (1000 terabajtov), alebo pre lepšiu predstavu je to množstvo dát, ktoré sa zmestí na jeden a pol milióna klasických CD-čiek. Okamžitá prenosová rýchlosť, ktorou sa všetci zákazníci 4ky pripájajú v daný moment na internet, prekračuje počas špičky rýchlosť 10Gb/s. Najviac sa dátuje v metropolách západu a východu, v dátovaní jednoznačne kraľuje Bratislava, tesne nasleduje Prešov, tretie sú Košice.

Rástli volania a SMS doma aj v zahraničí
Štvorkári prevolali za posledných 12 mesiacov takmer 2-krát viac minút ako pred rokom a to ako doma na Slovensku, tak aj v medzinárodnom roamingu. Štvorkári poslali aj viac ako 1,7 násobne viac textových správ ako pred rokom. Najviac SMS posielali Štvorkári zo susedného Rakúska, Českej republiky, Nemecka, Maďarska a Veľkej Británie. Zaujímavosťou je, že počas letných mesiacov sa počet Štvorkárov využívajúcich služby 4ky v zahraničnom roamingu takmer zdvojnásobil. Objem dátovej prevádzky v medzinárodnom roamingu oproti predošlému roku narástol viac ako trojnásobne.

„Dva roky nie je veľa času, o to viac nás teší, že počet našich zákazníkov neustále rastie a dnes prekračuje už počet 450 tisíc. Chceme sa preto všetkým našim verným zákazníkom poďakovať a ako darček od nás môžu všetci Štvorkári v deň druhých narodenín 4ky dátovať v našej rýchlej 4G/LTE sieti na náš účet,“ hovorí Martin Mosný, výkonný riaditeľ spoločnosti SWAN Mobile.

Narodeninový darček od 4ky: Pripojenie na internet pre všetkých na celý deň zadarmo!
4ka ako poďakovanie všetkým svojim zákazníkom už po druhý krát na svoje narodeniny prináša nekonečný internet na celý deň úplne zadarmo. Ponuka sa aktivuje automaticky každému, stačí mať aktívnu SIM kartu s programom služieb Moja 4ka a môžete v stredu 4. októbra 2017 dátovať v sieti 4ka donekonečna celý deň zadarmo. Pridajte sa k tisícom Štvorkárov, ktorí už využívajú nekonečné programy služieb od 4ky. Vo 4ke si svoje nekonečno vyberie úplne každý!

Nekonečné volania na celý mesiac zadarmo!
Tu pekné správy od 4ky nekončia. Ešte týždeň môžu noví aj verní zákazníci 4ky využiť zvýhodnenú ponuku „NEKONEČNÉ VOLANIA na čísla 4ky“, vďaka ktorej si môžu všetci Štvorkári telefonovať medzi sebou navzájom celý mesiac donekonečna a zadarmo. Postačí, ak stihnú do 12. októbra poslať aktivačnú SMS v tvare VOLANIA na číslo 950 a na 30 dní od aktivácie získajú neobmedzené volania zadarmo zo Slovenska na všetky účastnícke čísla 4ky.

Autor: 4ka
4ka

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Festival Art & Tech Days ukáže, ako vyzerá spojenie svetov umenia a technológií

11.10.2019 11:22

Jazyk a komunikácia predstavujú základ interakcie medzi ľuďmi. Čo sa však stane, ak do rovnice pridáme roboty, umelú inteligenciu či softvér? Presne to skúma tohtoročná téma „Beyond Words“ festivalu A ...

Tlačové správy

CZ: Veľkoformátový herný monitor ROG Swift PG65UQ ide na trh

10.10.2019 22:01

ASUS uvede během října na český a slovenský trh velkoformátový herní displej Swift PG65UQ (Big Format Gaming Display – BFGD) ze své herní divize Republic of Gamers (ROG). ROG Swift PG65UQ disponuje 65 ...

Tlačové správy

CZ: Ako mať najlepší filmový zvuk- soundbary a systémy domáceho kina

10.10.2019 21:58

Velké ploché televizory jsou dnes tenké jako mobilní telefony. To má však negativní vliv na kvalitu zvuku. Působivé ozvučení se alespoň prozatím do tak tenkých panelů nevejde. Proto roste v poslední d ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019