18.12.2015 0 Comments

4ka má vianočný darček pre všetkých: Giga dát vo vlastnej sieti zadarmo

Takmer 85-tisíc zákazníkov 4ky oddnes až do Štedrého dňa dostane milé prekvapenie v podobe vianočnej SMS: „Vianočná nádielka zadarmo od 4ky! Dátový balík 4G GIGA na 30 dní k vašej SIM karte Moja 4ka automaticky a úplne bezplatne. Rýchle a štedré dáta želá Vaša 4ka." Štvrtý mobilný operátor sa rozhodol na Vianoce venovať svojim zákazníkom ako darček jednu zo svojich služieb zadarmo.

„Dátový balík 4G GIGA dostane každý zákazník, ktorý si kúpil SIM kartu Moja 4ka, na celých 30 dní bez toho, aby musel čokoľvek urobiť. Dátový balík je aktívny 30 dní odo dňa doručenia SMS správy, alebo do vyčerpania limitu jedného gigabajtu. Na rozdiel od konkurencie poskytnutie darčeka ničím nepodmieňujeme. Posielame ho všetkým štvorkárom, automaticky a úplne bezplatne," hovorí riaditeľ divízie obchodu a marketingu mobilných služieb SWAN, a.s., Peter Helexa.

Zákazníci, ktorí si aktivujú SIM kartu Moja 4ka v období od 17. do 31.12.2015, získajú dátový balík 4G GIGA zadarmo v januári 2016.

Dátový balík 4G GIGA môžu zákazníci 4ky využívať vo vlastnej sieti operátora. Ten len včera oznámil, že signálom 4G siete už pokryl viac ako 50% populácie Slovenska. Predbehol tým napríklad konkurenčné O2, ktoré podľa ním zverejnených informácií dosahuje 25-percentné pokrytie obyvateľstva SR signálom 4G. Z takmer 85-tisíc zákazníkov 4ky dátuje viac ako 20 percent používateľov, pričom ich počet neustále rastie.

„Hľadať vianočné darčeky pre svojich blízkych tak môžu naši zákazníci na internete vďaka dátovému balíku 4G GIGA úplne zadarmo. Štvorkári si tak môžu počas vianočného obdobia bezplatne sťahovať koledy, alebo zabaviť počas veľkého predvianočného upratovania deti pozeraním rozprávok na webe. No a náš darček samozrejme môžu využiť aj na zasielanie fotografií spod vianočného stromčeka," vyratúva možnosti využitia darčeku vedúca oddelenia rozvoja produktov Andrea Čagalová.

Po dočerpaní gigabajtu dát si môžu zákazníci aktivovať ďalší dátový balík 4G GIGA len za jedno euro. V ponuke 4ky nájdu aj dátový balík 4G GIGA PLUS, v ktorom výhodné dátovanie nie je viazané na vlastnú sieť 4ky, ale využiť môžu sieť nášho obchodného partnera /národný roaming/, teda dátovanie po celom Slovensku.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Canon je jednotkou na celosvetovom trhu digitálnych fotoaparátov s výmennými objektívmi už 17 rokov

27.03.2020 11:48

Spoločnosť Canon s hrdosťou oznamuje, že jej digitálne fotoaparáty s výmennými objektívmi (digitálne zrkadlovky a systémové kompakty) si už 17. rok po sebe udržali najvyšší podiel na svetovom trhu[1]. ...

Tlačové správy

MIMORIADNY BALÍK POMOCI OD SLOVENSKEJ SPORITEĽNE: garancia účtov zadarmo a milión eur na boj s koronavírusom

27.03.2020 11:46

Slovenská sporiteľňa prijíma vzhľadom na aktuálnu situáciu mimoriadne opatrenia, aby minimalizovala negatívny dopad súčasnej krízy na životy svojich klientov a pomohla Slovensku v boji s koronavírusom ...

Tlačové správy

Výrobky z 3D tlače pomôžu proti koronavírusu

27.03.2020 11:42

Technológia 3D tlače sa stáva dôležitým pomocníkom v boji proti nákaze novým typom koronavírusu. Spoločnosť HP Inc. so svojimi globálnymi partnermi pracuje na zjednodušení výroby potrebných pomôcok. P ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_032020

Najnovšie videá