1.7.2014 0 Comments

joyn ako nová komunikačná aplikácia pre zákazníkov Telekomu

Instant messaging, ale aj video hovory sa stávajú čoraz dôležitejšou súčasťou komunikácie medzi ľuďmi, ktorí chcú byť v neustálom kontakte so svojimi blízkymi.

Telekom prichádza s aplikáciou pre svojich zákazníkov, ktorá prináša evolúciu textových správ a rýchlej komunikácie. joyn je platforma, ktorá ide nad rámec tradičnej komunikácie hlasom a obľúbenými SMS správami, ale zároveň je s nimi prirodzene prepojená.

joyn od Telekomu vyvíjaný cloudovou spoločnosťou Jibe Mobile slúži na posielanie správ, audio a video hovory, či zdieľanie fotografií a súborov cez internetové pripojenie. Aplikácia spĺňa špecifikácie GSMA Rich Communication.

Medzi hlavné funkcie joynu od Telekomu patrí:

  • chat s priateľmi, rodinou a známymi, či už jednotlivo alebo aj v skupine,
  • bezplatné audio a video volania,
  • zdieľanie fotografií, videí, pesničiek či rôznych súborov, a to aj počas chatu a hovoru.

Aplikácia dokáže automaticky načítať kontakty uložené v smartfóne a rozpozná, ktorý z nich už využíva joyn. Na fungovanie služby je potrebné, aby mala aplikáciu nainštalovaná aj druhá strana. Používanie joynu je bez mesačného poplatku a využíva výhradne dátový prenos.

joyn od Telekomu je v súčasnosti dostupný pre všetky smartfóny s operačným systémom Android vo verzii 2.3.3 a vyššie, alebo pre zariadenia s iOS. Aplikáciu je možné bezplatne stiahnuť z aplikačných obchodov Google Play respektíve Apple Store.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá