1.7.2014 0 Comments

joyn ako nová komunikačná aplikácia pre zákazníkov Telekomu

Instant messaging, ale aj video hovory sa stávajú čoraz dôležitejšou súčasťou komunikácie medzi ľuďmi, ktorí chcú byť v neustálom kontakte so svojimi blízkymi.

Telekom prichádza s aplikáciou pre svojich zákazníkov, ktorá prináša evolúciu textových správ a rýchlej komunikácie. joyn je platforma, ktorá ide nad rámec tradičnej komunikácie hlasom a obľúbenými SMS správami, ale zároveň je s nimi prirodzene prepojená.

joyn od Telekomu vyvíjaný cloudovou spoločnosťou Jibe Mobile slúži na posielanie správ, audio a video hovory, či zdieľanie fotografií a súborov cez internetové pripojenie. Aplikácia spĺňa špecifikácie GSMA Rich Communication.

Medzi hlavné funkcie joynu od Telekomu patrí:

  • chat s priateľmi, rodinou a známymi, či už jednotlivo alebo aj v skupine,
  • bezplatné audio a video volania,
  • zdieľanie fotografií, videí, pesničiek či rôznych súborov, a to aj počas chatu a hovoru.

Aplikácia dokáže automaticky načítať kontakty uložené v smartfóne a rozpozná, ktorý z nich už využíva joyn. Na fungovanie služby je potrebné, aby mala aplikáciu nainštalovaná aj druhá strana. Používanie joynu je bez mesačného poplatku a využíva výhradne dátový prenos.

joyn od Telekomu je v súčasnosti dostupný pre všetky smartfóny s operačným systémom Android vo verzii 2.3.3 a vyššie, alebo pre zariadenia s iOS. Aplikáciu je možné bezplatne stiahnuť z aplikačných obchodov Google Play respektíve Apple Store.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá