1.7.2014 0 Comments

joyn ako nová komunikačná aplikácia pre zákazníkov Telekomu

Instant messaging, ale aj video hovory sa stávajú čoraz dôležitejšou súčasťou komunikácie medzi ľuďmi, ktorí chcú byť v neustálom kontakte so svojimi blízkymi.

Telekom prichádza s aplikáciou pre svojich zákazníkov, ktorá prináša evolúciu textových správ a rýchlej komunikácie. joyn je platforma, ktorá ide nad rámec tradičnej komunikácie hlasom a obľúbenými SMS správami, ale zároveň je s nimi prirodzene prepojená.

joyn od Telekomu vyvíjaný cloudovou spoločnosťou Jibe Mobile slúži na posielanie správ, audio a video hovory, či zdieľanie fotografií a súborov cez internetové pripojenie. Aplikácia spĺňa špecifikácie GSMA Rich Communication.

Medzi hlavné funkcie joynu od Telekomu patrí:

  • chat s priateľmi, rodinou a známymi, či už jednotlivo alebo aj v skupine,
  • bezplatné audio a video volania,
  • zdieľanie fotografií, videí, pesničiek či rôznych súborov, a to aj počas chatu a hovoru.

Aplikácia dokáže automaticky načítať kontakty uložené v smartfóne a rozpozná, ktorý z nich už využíva joyn. Na fungovanie služby je potrebné, aby mala aplikáciu nainštalovaná aj druhá strana. Používanie joynu je bez mesačného poplatku a využíva výhradne dátový prenos.

joyn od Telekomu je v súčasnosti dostupný pre všetky smartfóny s operačným systémom Android vo verzii 2.3.3 a vyššie, alebo pre zariadenia s iOS. Aplikáciu je možné bezplatne stiahnuť z aplikačných obchodov Google Play respektíve Apple Store.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá