Image
2.7.2014 0 Comments

iSkysoft Video Converter Ultimate – konverzia videa rýchlo a jednoducho

iskysoft_video_286.jpg Bežní používateľia chcú väčšinou nástroje, ktoré kombinujú všetky najpoužívanejšie funkcie v jednom balení. Tieto nástroje sú však obvykle platené. My sme testovali program iSkysoft Video Converter Ultimate.

Ten kombinuje štyri základné funkcie. Videá vám prehrá, stiahne, skonvertuje aj napáli. Pre každú z týchto funkcií nájdete na internete alternatívu - samostatný nástroj, ktorý ponúka viac funkcií a mnohokrát je dostupný ako freeware. Pre niekoho, kto hľadá all-in-one riešenie je iSkysoft Video Converter Ultimate dobrá voľba a najmä čo sa konverzie súborov týka, si plní svoju úlohu veľmi dobre.

Konvertovať môžete DVD disky, ISO a IFO obrazy alebo hocaké multimediálne súbory. Program podporuje veľké spektrum formátov a kodekov a to z hľadiska vstupných súborov aj možnosti konverzie. Kompletný zoznam nájdete na oficiálnych stránkach. Pre jednoduchšiu prácu s programom si môžu používatelia voliť výstupný súbor podľa zariadenia.

Samozrejme nechýba možnosť definovať konkrétny formát a použitý kodek, upraviť rozlíšenie a určiť dátový tok. Jednoduchý editor v programe vám umožní video orezať, pridať titulky alebo aplikovať nejaký efekt a filter. Vytvoríte si aj DVD menu.

Trial verzia je obmedzená dĺžkou konvertovaného videa a vodoznakom iSkysoft. Úplná verzia umožňuje rýchlejšiu konverziu a umožní sťahovať videa z viac ako 100 rôznych portálov. Program Free Video Downloader od toho istého výrobcu ponúka v tomto smere prehľadnejšie rozhranie.

iSkysoft Video Converter Ultimate robí presne to, čo by ste od takéhoto programu čakali. Softvér funguje spoľahlivo a ponúka dostatok možností a funkcií.

iskysoft_video_1.jpg

Zdroj: iskysoft.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Modulárna stavebnica CellRobot umožní zhotoviť robota z gúľ

16.01.2017 00:20

Čínska spoločnosť KEY predvádzala na CES 2017 unikátnu stavebnicu, ktorá umožní postaviť robota pozostávajúceho z gúľ. Jadrom systému CellRobot je jednotka, v ktorej sídli CPU a batéria. Okrem toho o ...

Produkty

Nové procesory Intelu možno napadnúť cez port USB. Netreba špeciálne vybavenie a útok nemožno ani detegovať

16.01.2017 00:35

Výskumníci zo spoločnosti Positive Technologies odhalili, že niektoré nové procesory Intelu obsahujú rozhranie JTAG (Joint Test Action Group) na ladenie a konfiguráciu, prístupné cez porty USB 3.0, kt ...

Produkty

Roj bojových mikrodronov Perdix sa správa ako inteligentný kolektívny organizmus

13.01.2017 00:20

Americká armáda používa drony už dlhé roky. Teraz ministerstvo obrany predstavilo vo videu najnovší pokrok v technológii bezpilotných lietadiel. Ide o úspešné nasadenie celej letky dronov Perdix. Tes ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá