Image
2.7.2014 0 Comments

iSkysoft Video Converter Ultimate – konverzia videa rýchlo a jednoducho

iskysoft_video_286.jpg Bežní používateľia chcú väčšinou nástroje, ktoré kombinujú všetky najpoužívanejšie funkcie v jednom balení. Tieto nástroje sú však obvykle platené. My sme testovali program iSkysoft Video Converter Ultimate.

Ten kombinuje štyri základné funkcie. Videá vám prehrá, stiahne, skonvertuje aj napáli. Pre každú z týchto funkcií nájdete na internete alternatívu - samostatný nástroj, ktorý ponúka viac funkcií a mnohokrát je dostupný ako freeware. Pre niekoho, kto hľadá all-in-one riešenie je iSkysoft Video Converter Ultimate dobrá voľba a najmä čo sa konverzie súborov týka, si plní svoju úlohu veľmi dobre.

Konvertovať môžete DVD disky, ISO a IFO obrazy alebo hocaké multimediálne súbory. Program podporuje veľké spektrum formátov a kodekov a to z hľadiska vstupných súborov aj možnosti konverzie. Kompletný zoznam nájdete na oficiálnych stránkach. Pre jednoduchšiu prácu s programom si môžu používatelia voliť výstupný súbor podľa zariadenia.

Samozrejme nechýba možnosť definovať konkrétny formát a použitý kodek, upraviť rozlíšenie a určiť dátový tok. Jednoduchý editor v programe vám umožní video orezať, pridať titulky alebo aplikovať nejaký efekt a filter. Vytvoríte si aj DVD menu.

Trial verzia je obmedzená dĺžkou konvertovaného videa a vodoznakom iSkysoft. Úplná verzia umožňuje rýchlejšiu konverziu a umožní sťahovať videa z viac ako 100 rôznych portálov. Program Free Video Downloader od toho istého výrobcu ponúka v tomto smere prehľadnejšie rozhranie.

iSkysoft Video Converter Ultimate robí presne to, čo by ste od takéhoto programu čakali. Softvér funguje spoľahlivo a ponúka dostatok možností a funkcií.

iskysoft_video_1.jpg

Zdroj: iskysoft.com


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá