Image
2.7.2014 0 Comments

iSkysoft Video Converter Ultimate – konverzia videa rýchlo a jednoducho

iskysoft_video_286.jpg Bežní používateľia chcú väčšinou nástroje, ktoré kombinujú všetky najpoužívanejšie funkcie v jednom balení. Tieto nástroje sú však obvykle platené. My sme testovali program iSkysoft Video Converter Ultimate.

Ten kombinuje štyri základné funkcie. Videá vám prehrá, stiahne, skonvertuje aj napáli. Pre každú z týchto funkcií nájdete na internete alternatívu - samostatný nástroj, ktorý ponúka viac funkcií a mnohokrát je dostupný ako freeware. Pre niekoho, kto hľadá all-in-one riešenie je iSkysoft Video Converter Ultimate dobrá voľba a najmä čo sa konverzie súborov týka, si plní svoju úlohu veľmi dobre.

Konvertovať môžete DVD disky, ISO a IFO obrazy alebo hocaké multimediálne súbory. Program podporuje veľké spektrum formátov a kodekov a to z hľadiska vstupných súborov aj možnosti konverzie. Kompletný zoznam nájdete na oficiálnych stránkach. Pre jednoduchšiu prácu s programom si môžu používatelia voliť výstupný súbor podľa zariadenia.

Samozrejme nechýba možnosť definovať konkrétny formát a použitý kodek, upraviť rozlíšenie a určiť dátový tok. Jednoduchý editor v programe vám umožní video orezať, pridať titulky alebo aplikovať nejaký efekt a filter. Vytvoríte si aj DVD menu.

Trial verzia je obmedzená dĺžkou konvertovaného videa a vodoznakom iSkysoft. Úplná verzia umožňuje rýchlejšiu konverziu a umožní sťahovať videa z viac ako 100 rôznych portálov. Program Free Video Downloader od toho istého výrobcu ponúka v tomto smere prehľadnejšie rozhranie.

iSkysoft Video Converter Ultimate robí presne to, čo by ste od takéhoto programu čakali. Softvér funguje spoľahlivo a ponúka dostatok možností a funkcií.

iskysoft_video_1.jpg

Zdroj: iskysoft.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá