Image
1.7.2014 0 Comments

iSkysoft Free Video Downloader – stiahnite si video z YouTube, Facebooku, Hulu, Vimeo plnou rýchlosťou

iskysoft_youtube_286.jpg Na internete nájdete viacero nástrojov, pomocou ktorých si môžete stiahnuť videá zo stránky YouTube a ďalších. My sme otestovali program iSkysoft Free Video Downloader, ktorý je dostupný k bezplatnému stiahnutiu.

Pomerne rýchlo však zistíte, že zadarmo dostanete iba demo verziu s viacerými obmedzeniami. Môžete sťahovať iba jedno video pri obmedzenej rýchlosti, v rámci testovania to bolo na úrovni 0,5 Mbps - 1 Mbps, čo je niekoľkonásobne viac v porovnaní s konkurenčnými nástrojmi. Platená verzia ponúka až trojnásobne rýchlejšie sťahovanie.

Program funguje bez výraznejších problémov. Avšak ak narazíte na video, ktoré je definované ako súkromné, iSkysoft Free Video Downloader vám ho nestiahne a ani vás neupozorní na tento problém. Niektoré konkurenčné nástroje v takomto prípade žiadajú prihlasovacie meno a heslo a o vzniknutej situácii informujú.

Videá môžete sťahovať vložením URL odkazu, prípadne navigovaním v internetovom prehliadači, ktorý je integrovaný priamo v programe. V takomto prípade sa objaví tlačidlo na stiahnutie priamo pri videu, vrátane možnosti definovať rozlíšenie. Program podporuje sťahovanie videí až do rozlíšenia 2160p.

Zaujímavou vlastnosťou je možnosť stiahnuť celý playlist, automaticky konvertovať videá po stiahnutí alebo sťahovať video z Facebooku, Hulu, Vimeo a ďalších stránok. Tieto funkcie však ponúka iba platená verzia, ktorej cena je 29 dolárov. V rámci bezplatnej verzie môžete prejsť na úplnú verziu za 19 dolárov.

iSkysoft Free Video Downloader patrí medzi komplexnejšie nástroje na sťahovanie YouTube videí. Program je intuitívny a prehľadný. Na občasné sťahovanie vám postačí bezplatná verzia, náročnejších používateľom odporúčame úplnú verziu. Program je k dispozícii vo verzii pre Windows a Mac.

iskysoft_youtube_1.JPG

Zdroj: iskysoft.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Alternatívna klávesnica SwiftKey je zadarmo. Bezplatne si môžete stiahnuť už aj motívy

05.12.2016 00:19

SwiftKey pred dvoma rokmi svoju dovtedy platenú aplikáciu šikovnej klávesnice sprístupnil zadarmo. Dnes podporuje už vyše 100 jazykov a má viac ako 250 miliónov používateľov. Zdrojom príjmov zostali i ...

Produkty

Google inovoval AdWords, zákazníci budú môcť poslať inzerentom SMSky

05.12.2016 00:16

Google AdWords je rozšírenie, pomocou ktorého môžu zákazníci poslať firme textovú správu na mobilný telefón priamo z vyhľadávania. V týchto dňoch k nemu Google pridáva technológiu click-to-message, kt ...

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá