Image
1.7.2014 0 Comments

iSkysoft Free Video Downloader – stiahnite si video z YouTube, Facebooku, Hulu, Vimeo plnou rýchlosťou

iskysoft_youtube_286.jpg Na internete nájdete viacero nástrojov, pomocou ktorých si môžete stiahnuť videá zo stránky YouTube a ďalších. My sme otestovali program iSkysoft Free Video Downloader, ktorý je dostupný k bezplatnému stiahnutiu.

Pomerne rýchlo však zistíte, že zadarmo dostanete iba demo verziu s viacerými obmedzeniami. Môžete sťahovať iba jedno video pri obmedzenej rýchlosti, v rámci testovania to bolo na úrovni 0,5 Mbps - 1 Mbps, čo je niekoľkonásobne viac v porovnaní s konkurenčnými nástrojmi. Platená verzia ponúka až trojnásobne rýchlejšie sťahovanie.

Program funguje bez výraznejších problémov. Avšak ak narazíte na video, ktoré je definované ako súkromné, iSkysoft Free Video Downloader vám ho nestiahne a ani vás neupozorní na tento problém. Niektoré konkurenčné nástroje v takomto prípade žiadajú prihlasovacie meno a heslo a o vzniknutej situácii informujú.

Videá môžete sťahovať vložením URL odkazu, prípadne navigovaním v internetovom prehliadači, ktorý je integrovaný priamo v programe. V takomto prípade sa objaví tlačidlo na stiahnutie priamo pri videu, vrátane možnosti definovať rozlíšenie. Program podporuje sťahovanie videí až do rozlíšenia 2160p.

Zaujímavou vlastnosťou je možnosť stiahnuť celý playlist, automaticky konvertovať videá po stiahnutí alebo sťahovať video z Facebooku, Hulu, Vimeo a ďalších stránok. Tieto funkcie však ponúka iba platená verzia, ktorej cena je 29 dolárov. V rámci bezplatnej verzie môžete prejsť na úplnú verziu za 19 dolárov.

iSkysoft Free Video Downloader patrí medzi komplexnejšie nástroje na sťahovanie YouTube videí. Program je intuitívny a prehľadný. Na občasné sťahovanie vám postačí bezplatná verzia, náročnejších používateľom odporúčame úplnú verziu. Program je k dispozícii vo verzii pre Windows a Mac.

iskysoft_youtube_1.JPG

Zdroj: iskysoft.com


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá