Image
1.7.2014 0 Comments

iSkysoft Free Video Downloader – stiahnite si video z YouTube, Facebooku, Hulu, Vimeo plnou rýchlosťou

iskysoft_youtube_286.jpg Na internete nájdete viacero nástrojov, pomocou ktorých si môžete stiahnuť videá zo stránky YouTube a ďalších. My sme otestovali program iSkysoft Free Video Downloader, ktorý je dostupný k bezplatnému stiahnutiu.

Pomerne rýchlo však zistíte, že zadarmo dostanete iba demo verziu s viacerými obmedzeniami. Môžete sťahovať iba jedno video pri obmedzenej rýchlosti, v rámci testovania to bolo na úrovni 0,5 Mbps - 1 Mbps, čo je niekoľkonásobne viac v porovnaní s konkurenčnými nástrojmi. Platená verzia ponúka až trojnásobne rýchlejšie sťahovanie.

Program funguje bez výraznejších problémov. Avšak ak narazíte na video, ktoré je definované ako súkromné, iSkysoft Free Video Downloader vám ho nestiahne a ani vás neupozorní na tento problém. Niektoré konkurenčné nástroje v takomto prípade žiadajú prihlasovacie meno a heslo a o vzniknutej situácii informujú.

Videá môžete sťahovať vložením URL odkazu, prípadne navigovaním v internetovom prehliadači, ktorý je integrovaný priamo v programe. V takomto prípade sa objaví tlačidlo na stiahnutie priamo pri videu, vrátane možnosti definovať rozlíšenie. Program podporuje sťahovanie videí až do rozlíšenia 2160p.

Zaujímavou vlastnosťou je možnosť stiahnuť celý playlist, automaticky konvertovať videá po stiahnutí alebo sťahovať video z Facebooku, Hulu, Vimeo a ďalších stránok. Tieto funkcie však ponúka iba platená verzia, ktorej cena je 29 dolárov. V rámci bezplatnej verzie môžete prejsť na úplnú verziu za 19 dolárov.

iSkysoft Free Video Downloader patrí medzi komplexnejšie nástroje na sťahovanie YouTube videí. Program je intuitívny a prehľadný. Na občasné sťahovanie vám postačí bezplatná verzia, náročnejších používateľom odporúčame úplnú verziu. Program je k dispozícii vo verzii pre Windows a Mac.

iskysoft_youtube_1.JPG

Zdroj: iskysoft.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Modulárna stavebnica CellRobot umožní zhotoviť robota z gúľ

16.01.2017 00:20

Čínska spoločnosť KEY predvádzala na CES 2017 unikátnu stavebnicu, ktorá umožní postaviť robota pozostávajúceho z gúľ. Jadrom systému CellRobot je jednotka, v ktorej sídli CPU a batéria. Okrem toho o ...

Produkty

Nové procesory Intelu možno napadnúť cez port USB. Netreba špeciálne vybavenie a útok nemožno ani detegovať

16.01.2017 00:35

Výskumníci zo spoločnosti Positive Technologies odhalili, že niektoré nové procesory Intelu obsahujú rozhranie JTAG (Joint Test Action Group) na ladenie a konfiguráciu, prístupné cez porty USB 3.0, kt ...

Produkty

Roj bojových mikrodronov Perdix sa správa ako inteligentný kolektívny organizmus

13.01.2017 00:20

Americká armáda používa drony už dlhé roky. Teraz ministerstvo obrany predstavilo vo videu najnovší pokrok v technológii bezpilotných lietadiel. Ide o úspešné nasadenie celej letky dronov Perdix. Tes ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá