Image
9.11.2016 0 Comments

Zyxel predstavuje cloudové sieťové riešenie Nebula

Spoločnosť Zyxel Communications dnes na trh uviedla plne cloudové sieťové riešenie Nebula pre centralizovanú správu všetkých káblových aj bezdrôtových zariadení Nebula. Nebula organizáciám maximálne uľahčuje prevádzku sietí a zásadne zvyšuje produktivitu práce aj prevádzkovú flexibilitu vďaka možnostiam nastavenia, správy a opráv sietí na diaľku.

Kvôli nedostatku skúseností alebo z dôvodu komplikácií spôsobených veľkosťou systémov sa bežne stáva, že organizácie s viacerými pobočkami alebo lokalitami, ako sú napr. hotelové a obchodné reťazce, majú so správou sietí problémy. Pomalá technická podpora, komplikované nastavenie, vysoké personálne náklady alebo skryté konzultačné poplatky, to všetko organizáciám často bráni v ich raste.

Spoločnosť Zyxel tieto prekážky odstraňuje riešením Nebula, ktoré zákazníkom umožňuje celú sieť v rôznych lokalitách monitorovať a riadiť pomocou jednej bezpečnej online platformy.

Správa bezdrôtových aj káblových zariadení z jedného miesta
Na rozdiel od väčšiny dostupných cloudových sieťových riešení, ktoré sa zameriavajú iba na bezdrôtové siete, Nebula prostredníctvom riadiaceho centra Nebula Control Center pokrýva bezdrôtové prístupové body (AP), switche aj bezpečnostné brány. Pomocou intuitívneho panelu na bázi prehliadača v reálnom čase poskytuje nevyhnutné metriky vrátane informácií o prevádzke, stave zariadení, lokalitách a využití siete. Užívatelia budú vedieť o všetkom, čo sa deje v ich sieťach po celom svete, a môžu tak vždy zaistiť kontinuitu prevádzky.

Riadiace centrum Nebula Control Center a produktové rodiny

Plne cloudové riešenie pre neobmedzenú škálovateľnosť
Plne cloudové riešenie Nebula malým a stredným organizáciám umožňuje hromadne riadiť viacero lokalít a jednoducho replikovať ich nastavenie. Rýchle a jednoduché nastavenie zariadení zaisťuje aplikácia Nebula – po načítaní QR kódu sa zariadenia samé registrujú a spoja s cloudom. Pripojené zariadenia si samé stiahnu svoju konfiguráciu a automaticky detekujú najnovší firmware. Inštalácia hardwaru sa tak obíde bez prítomnosti technikov na mieste, čo v porovnaní s tradičnými postupmi výrazne znižuje súvisiace personálne náklady.

Jednoduchý licenčný model bez skrytých nákladov
Kreditový licenčný model organizáciám ponúka dostupné riešenie, vďaka ktorému môžu využívať všetky výhody cloudových sietí, bez toho,  aby si museli robiť starosti zo skrytých nákladov súvisiacich s neprehľadnými cenníkmi a upgradami, s nedostatkom odborných skúseností alebo s konzultačnými poplatkami.

Crowley Wu, business networking director, v tejto súvislosti poznamenáva: „Všetky firemné aplikácie sa dnes presúvajú na cloud, čím rýchle rastie popularita cloudových sieťových riešení. Nebula urýchľuje nasadenie sietí a ich riadiace centrum sa stará o všetko potrebné. Organizácie sa už nemusia obávať nákladov na hardware a software, pretože celú svoju sieť teraz môžu monitorovať a riadiť pomocou cloudu. Nebula pre malé a stredné organizácie znamená koniec problémov s neprehľadnými cenníkmi, zložitými upgradami a inštaláciami a nedostatočnými odbornými skúsenosťami a súčasne im prináša plne vybavené sieťové cloudové riešenie, ktoré doposiaľ bolo nad ich finančné možnosti,“ dodáva Crowley Wu.

Portfólio produktov Nebula zahŕňa cloudom riadené prístupové body (NAP), cloudom riadené switche (NSW) a cloudom riadenú bezpečnostnú bránu (NSG). Bližšie informácie o riešení Nebula nájdete tu.

Pri príležitosti uvedenia na trh môžu súčasní aj noví reselleri v Európe získať od spoločnosti Zyxel prístupový bod Nebula úplne zadarmo. Pre využitie tejto ponuky sa noví reselleri musia registrovať do partnerského programu, a potom vyplniť formulár žiadosti. Stávajúci reselleri sa potom musia zúčastniť dedikovaných lokálnych webinárov. Vzhľadom k obmedzenému počtu bezplatných prístupových bodov doporučujeme registráciu a prihlásenie na webináre uskutočniť čo najskôr.

Bližšie informácie o riešení Nebula a ponuke bezplatného prístupového bodu vrátane kompletného prehľadu všetkých kompatibilných zariadení nájdete na stránkach www.zyxel.com/cz a Partnerskom portáli.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá