Image
20.10.2016 0 Comments

Zyxel na výstave Broadband World Forum 2016 predstaví to najlepšie pre Wi-Fi

Spoločnosť Zyxel Communications sa od 18. do 20. októbra zúčastní výstavy Broadband World Forum 2016, kde na stánku B90 predstaví sériu inovácií pre širokopásmový prístup a domáce siete.

Spoločnosť bude na výstave prezentovať:

  • Špičkové Wi-Fi riešenia: Zyxel s ohľadom na potreby zákazníkov vyvíja a ponúka prvotriedne sieťové riešenia pre rýchlejšiu prevádzku, lepšie pokrytie a spoľahlivú konektivitu.
  • Pripojenie domácností gigabitovou rýchlosťou: Zyxel vďaka optimalizácii a integrácii rôznych FTTx aplikácií ponúka širokopásmové pripojenie domácností gigabitovou rýchlosťou a možnosť jednoduchého nasadenia služieb v štandarde GPON a G.fast.
  • Riešenie pre lepšie služby užívateľom: Zyxel bude na výstave prezentovať výhody svojho riešenia One Connect pre poskytovateľa služieb, t.j. kvalitnejšie služby užívateľom, rýchlejšie nastavenie a nižšie náklady na podporu vďaka nulovej konfigurácii Wi-Fi a nástrojom pre vzdialenú diagnostiku a riešenie problémov.

Súčasťou prehliadky bude takiež najnovší HomeSpot router LTE4506, ktorý bol zaradený medzi finalistov súťaže Broadband World Forum Award o najlepšiu inováciu v oblasti bezdrôtového širokopásmového pripojenia a spoločnosťou O2 Czech Republic vybraný ako prémiový LTE modem. HomeSpot môže slúžiť nielen ako hlavný internetový router pre domácnosti, ale tiež ako ideálny spoločník na rodinnej dovolenke všade tam, kde je pokrytie LTE.

 „Našou snahou bolo ponúknuť prémiový produkt, ktorý podporuje najnovšiu LTE technológiu a dokáže reagovať na neustále sa meniace potreby zákazníkov, čo najlepšie zvládne práve router LTE4506. So spoločnosťou Zyxel úzko spolupracujeme už viac než desať rokov a veríme, že LTE4506 bude našim zákazníkom poskytovať bezdrôtové širokopásmové pripojenie najvyššej kvality,“ dodáva Tomáš Kohout, Business Development Manager spoločnosti O2 Czech Republic.

Svetovú premiéru si na výstave odbije nové riešenie spoločnosti Zyxel na protokole Multi-Path Transmission Control Protocol (MPTCP), ktoré je ponúkané s partnerským softwarom. MPTCP operátorom umožňuje kombinovať DSL a LTE siete, a dosahovať tak väčšej sieťovej rýchlosti, pokrytia aj spoľahlivosti.

Spoločnosť Zyxel súčasne na výstave predstaví svoje nové logo a firemnú identitu. Jej kľúčovú schopnosť a úzky vzťah so zákazníkmi vyzdvihuje nový slogan „Your Networking Ally“.

ZyXEL na výstave BBWF 2016:
Termín: 18. až 20. októbra 2016
Miesto: ExCel Centre, Londýn
Stánok: B90

Bližšie informácie nájdete na stránkach: www.bbwf.zyxel.com

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

UniControls vybaví systémom nadradeného riadenia ďalších 23 súprav metra v čínskom Chengde, hlavnom meste provincie S’-čchuan

18.01.2017 09:00

Spoločnosť UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávateľ riadiacich systémov a elektronických zariadení v oblastiach železničnej dopravy a priemyselného riadenia, uzatvorila ďalší z rad ...

Tlačové správy

freeSAT vlani ponúkol nové kanály, aplikácie i súťaže, viac zábavy príde i v roku 2017

18.01.2017 08:16

Nové kanály, skvelé ceny, prémiové televízie zdarma a množstvo zábavy – to všetko si mohli vlani vychutnávať zákazníci freeSAT-u na Slovensku. 27 nových kanálov Zákazníci freeSAT-u v roku 2016 získal ...

Tlačové správy

iOS platforma investičnej aplikácie

18.01.2017 08:10

FINAMIS koncom roka 2016 sprístupnil mobilnú aplikáciu pre operačný systém iOS spoločnosti Apple. Spustenie je v súlade s interným plánom a cieľovým termínom ukončenia vývoja. V prvej polovici 2016 F ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá