3.6.2015 0 Comments

ZyXEL rozširuje ponuku Small Cell produktov pre domácnosti a menšie firmy

Spoločnosť ZyXEL sa pripravuje na Small Cells World Summit, na ktorom 6. až 9. júna predstaví svoje portfólio Small Cell zariadení. Produkty CPE pre Small Cells od ZyXELu umožňujú, aby infraštruktúra 3G a 4G účinne poskytovala výnimočné mobilné pokrytie a kapacitu v rôznych rezidenčných a podnikových lokalitách.

Podľa nedávnej správy Asociace GSM (GSMA) bolo na konci roku 2014 na celom svete 3,6 miliardy unikátnych účastníkov mobilných sietí. To znamená, že mobilný telefón používa polovica svetovej populácie. Vzhľadom ku stúpajúcemu počtu užívateľov a rastúcemu využívaniu dátových služieb sa očakáva, že do roku 2019 sa prevádzka v mobilných sieťach zdesaťnásobí.

Dnešní mobilní operátori sa teda už nemôžu spoliehať len na tradičné veľké vysielacie veže. Alternatívou je použiť riešenie pre cielené pokrytie Small Cell produktami, ktoré môžu operátori nasadiť u rezidenčných aj podnikových zákazníkov. Práve za týmto účelom prišla spoločnosť ZyXEL s obsiahlym portfóliom Small CPE zariadení podporujúcich technológie Wi-Fi, 3G a 4G.

Produkty FMT3211 a FMT3251 sú produkty pre domácnosti, ktoré podporujú technológiu 3G (UMTS). FMT3251 operátorom naviac umožňuje rozšíriť pokrytie siete 3G vďaka technológii Wi-Fi 11ac. LMT3313 je Small Cell produkt s napájaním PoE (Power over Ethernet), ktorý podporuje technológiu 4G LTE odpovedajúcu štandardom 3GPP verzie 9. Obsahuje tiež funkciu VoLTE (Voice over LTE), ktorá rozšíri pokrytie siete 4G do cieľových miest - či už v domácnosti, v kancelárii, alebo vo verejných priestoroch - až pre 32 užívateľov, bez toho, aby bolo nutné inštalovať ďalšie elektrické vedenie.

Small Cells World Summit sa koná na londýnskom výstavisku ExCel Exhibition Centre v dňoch 6. - 9. júna. Portfólio malých CPE produktov ZyXEL, ktoré získalo rad ocenení, bude vystavené v stánku s číslom 6.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá