3.6.2015 0 Comments

ZyXEL rozširuje ponuku Small Cell produktov pre domácnosti a menšie firmy

Spoločnosť ZyXEL sa pripravuje na Small Cells World Summit, na ktorom 6. až 9. júna predstaví svoje portfólio Small Cell zariadení. Produkty CPE pre Small Cells od ZyXELu umožňujú, aby infraštruktúra 3G a 4G účinne poskytovala výnimočné mobilné pokrytie a kapacitu v rôznych rezidenčných a podnikových lokalitách.

Podľa nedávnej správy Asociace GSM (GSMA) bolo na konci roku 2014 na celom svete 3,6 miliardy unikátnych účastníkov mobilných sietí. To znamená, že mobilný telefón používa polovica svetovej populácie. Vzhľadom ku stúpajúcemu počtu užívateľov a rastúcemu využívaniu dátových služieb sa očakáva, že do roku 2019 sa prevádzka v mobilných sieťach zdesaťnásobí.

Dnešní mobilní operátori sa teda už nemôžu spoliehať len na tradičné veľké vysielacie veže. Alternatívou je použiť riešenie pre cielené pokrytie Small Cell produktami, ktoré môžu operátori nasadiť u rezidenčných aj podnikových zákazníkov. Práve za týmto účelom prišla spoločnosť ZyXEL s obsiahlym portfóliom Small CPE zariadení podporujúcich technológie Wi-Fi, 3G a 4G.

Produkty FMT3211 a FMT3251 sú produkty pre domácnosti, ktoré podporujú technológiu 3G (UMTS). FMT3251 operátorom naviac umožňuje rozšíriť pokrytie siete 3G vďaka technológii Wi-Fi 11ac. LMT3313 je Small Cell produkt s napájaním PoE (Power over Ethernet), ktorý podporuje technológiu 4G LTE odpovedajúcu štandardom 3GPP verzie 9. Obsahuje tiež funkciu VoLTE (Voice over LTE), ktorá rozšíri pokrytie siete 4G do cieľových miest - či už v domácnosti, v kancelárii, alebo vo verejných priestoroch - až pre 32 užívateľov, bez toho, aby bolo nutné inštalovať ďalšie elektrické vedenie.

Small Cells World Summit sa koná na londýnskom výstavisku ExCel Exhibition Centre v dňoch 6. - 9. júna. Portfólio malých CPE produktov ZyXEL, ktoré získalo rad ocenení, bude vystavené v stánku s číslom 6.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá