3.6.2015 0 Comments

ZyXEL rozširuje ponuku Small Cell produktov pre domácnosti a menšie firmy

Spoločnosť ZyXEL sa pripravuje na Small Cells World Summit, na ktorom 6. až 9. júna predstaví svoje portfólio Small Cell zariadení. Produkty CPE pre Small Cells od ZyXELu umožňujú, aby infraštruktúra 3G a 4G účinne poskytovala výnimočné mobilné pokrytie a kapacitu v rôznych rezidenčných a podnikových lokalitách.

Podľa nedávnej správy Asociace GSM (GSMA) bolo na konci roku 2014 na celom svete 3,6 miliardy unikátnych účastníkov mobilných sietí. To znamená, že mobilný telefón používa polovica svetovej populácie. Vzhľadom ku stúpajúcemu počtu užívateľov a rastúcemu využívaniu dátových služieb sa očakáva, že do roku 2019 sa prevádzka v mobilných sieťach zdesaťnásobí.

Dnešní mobilní operátori sa teda už nemôžu spoliehať len na tradičné veľké vysielacie veže. Alternatívou je použiť riešenie pre cielené pokrytie Small Cell produktami, ktoré môžu operátori nasadiť u rezidenčných aj podnikových zákazníkov. Práve za týmto účelom prišla spoločnosť ZyXEL s obsiahlym portfóliom Small CPE zariadení podporujúcich technológie Wi-Fi, 3G a 4G.

Produkty FMT3211 a FMT3251 sú produkty pre domácnosti, ktoré podporujú technológiu 3G (UMTS). FMT3251 operátorom naviac umožňuje rozšíriť pokrytie siete 3G vďaka technológii Wi-Fi 11ac. LMT3313 je Small Cell produkt s napájaním PoE (Power over Ethernet), ktorý podporuje technológiu 4G LTE odpovedajúcu štandardom 3GPP verzie 9. Obsahuje tiež funkciu VoLTE (Voice over LTE), ktorá rozšíri pokrytie siete 4G do cieľových miest - či už v domácnosti, v kancelárii, alebo vo verejných priestoroch - až pre 32 užívateľov, bez toho, aby bolo nutné inštalovať ďalšie elektrické vedenie.

Small Cells World Summit sa koná na londýnskom výstavisku ExCel Exhibition Centre v dňoch 6. - 9. júna. Portfólio malých CPE produktov ZyXEL, ktoré získalo rad ocenení, bude vystavené v stánku s číslom 6.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Tlačové správy

ShopRoku 2016: Ôsmy ročník súťaže o najlepšie e-shopy

02.12.2016 13:32

Už dnes štartuje registrácia a hlasovanie v rámci ďalšieho, v poradí už ôsmeho, ročníka súťaže o najobľúbenejší e-shop na slovenskom trhu – ShopRoku 2016. Po minuloročných zmenách zostáva načasovanie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá