10.9.2015 0 Comments

ZyXEL na veľtrhu Broadband World Forum predstaví kľúčové riešenie One Connect pre komplexný prehľad o domácich sieťach

ZyXEL budúci mesiac na veľtrhu BBWF (Broadband World Forum) odhalí celý rad nových produktov určených poskytovateľom služieb. Spoločnosť bude na stánku B80 vystavovať prvotriedne riešenia a produkty pre poskytovateľov služieb. Piliere expozície tvoria prevratné riešenie ONE Connect pre správu domácich sietí, paleta riešení Wi-Fi Excellence a nové portfólio produktov G.fast, ktoré stávajúcim medeným rozvodom dodávajú šírku pásma podobnú ako u optických káblov. Karsten Gewecke, viceprezident spoločnosti ZyXEL pre európskych poskytovateľov služieb a kľúčových zákazníkov, bude na veľtrhu hovoriť na tému „Wi-Fi, Achillova päta FTTH".

Hlavným lákadlom expozície spoločnosti ZyXEL nepochybne bude svetová premiéra inovatívneho riešenia ONE Connect, vďaka ktorému poskytovatelia služieb získavajú komplexný prehľad o domácich sieťach v ich infraštruktúre. Toto inovatívne riešenie poskytovateľom umožňuje optimalizovať služby pre svojich zákazníkov a súčasne redukovať čas, prácu a náklady spojené so zákazníckou podporou. ZyXEL na veľtrhu predstaví tiež komplexné portfólio produktov Wi-Fi Excellence, pomocou ktorých môžu poskytovatelia služieb optimalizovať využitie šírky pásma a ponúkať stabilné Wi-Fi s bezkonkurenčným výkonom. Tieto produkty sú v súlade s technológiou IEEE 802.11ac Wave 2, ako napr. MU-MIMO, a pre užívateľa Wi-Fi znamenajú obrovský krok dopredu. Produkty radu Wi-Fi Excellence disponujú mnohými funkciami a prvkami pre lepší výkon, ako sú napr. beamforming, riadenie pásma, zvýšenie celkovej priepustnosti, súbežná dvojpásmová prevádzka a optimalizovaná realizácia RF/antény.

V neposlednom rade spoločnosť ZyXEL na londýnskom veľtrhu predstaví nové produkty G.fast, ktoré rozširujú možnosti medených sietí a umožňujú na nich dosahovať rýchlostí podobných ako u optickej infraštruktúry. Spoločnosť pre návštevníkov pripravila praktické ukážky nových produktov G.fast OLT (Optical Line Terminal), DPU (Distribution Point Unit) a CPE (Customer Premises Equipment). Karsten Gewecke, viceprezident spoločnosti ZyXEL pre európskych poskytovateľov služieb a kľúčových zákazníkov, bude na veľtrhu hovoriť na tému „Wi-Fi, Achillova päta FTTH". Jeho prezentácia sa zameria na možnosti využitia potenciálu FTTx a zlepšenie služieb zákazníkom pomocou nástrojov, ako sú Wave 2 Wi-Fi a IEEE 1905.1.

„Na tohtoročný veľtrh Broadband World Forum prichádzame s jedným z najkomplexnejších portfólií produktov," poznamenáva Karsten Gewecke. „Poskytovatelia u nás nájdu nespočetne nových nápadov a inovácií, ktoré im pomôžu lepšie spravovať svoje siete, optimalizovať ich výkon a užívateľom ponúkať služby špičkovej úrovne."

„Sme líder na trhu sieťových riešení a máme za sebou 25 rokov skúseností s poskytovaním inovácií a špičkových technológií. Sme nesmierne hrdí na to, čo na tohtoročnom veľtrhu predstavíme - tri kľúčové riešenia a dve prezentácie, ktorými znovu dokážeme, že spoločnosť ZyXEL prichádza s výnimočnými produktami reagujúcimi na potreby poskytovateľov služieb. Tešíme sa na to, že návštevníkom ukážeme všetky naše riešenia, ktoré poskytovateľom služieb umožňujú zvyšovať hodnotu ich sietí a služieb a odlíšiť sa od konkurencie."

Veľtrh Broadband World Forum sa uskutoční v londýnskom ExCel Centre
a spoločnosť ZyXEL návštevníci nájdu na stánku B80. Karsten Gewecke bude na tému „Wi-Fi, Achillova päta FTTH" hovoriť v utorok, 20. októbra, od 11:30 v priestoroch Access Innovation Zone a v stredu, 21. októbra, od 17:10 v priestoroch Keynotes & Fixed Access Evolution Venue.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá