15.1.2014 0 Comments

ZyXEL GS1100-24E prináša gigabitové rýchlosti a vyššiu energetickú účinnosť

SpoločnosťZyXEL Communications, popredný dodávateľ sieťových a komunikačných riešení, uvádza na trh switch GS1100-24E, ktorý ponúka okamžitú konektivitu gigabitového Ethernetu zákazníkom, ktorí požadujú mimoriadnu výkonnosť a spoľahlivosť celej siete.

Tento nový, kompaktnejší nástupca populárneho nespravovaného switcha ZyXEL GS1100-24 môže byť jednoducho nasadený v prostredí ktoréhokoľvek malého podniku a zaistiť okamžitú gigabitovú konektivitu, vyššiu energetickú účinnosť a takmer bezhlučnú prevádzku. Nový model je síce fyzicky menší ako jeho predchodca, ale napriek tomu je ho možné zapojiť do štandardného 19-palcového racku, a môže byť teda bez problémov nainštalovaný vedľa doterajšej infraštruktúry. Predstavuje tak ideálnu platformu, ktorá umožňuje prejsť na gigabitový Ethernet a súčasne ochrániť investície do stávajúcich technológií.

Switch GS1100-24E ďalej posilňuje rodinu komplexných sieťových riešení spoločnosti ZyXEL a partnerskí predajcovia preto budú ešte lepšie pripravení súťažiť o obchodné príležitosti s najznámejšími značkami na trhu sieťových produktov. ZyXEL je pritom v stále väčšej miere považovaný za reálnu alternatívu týchto značiek.

Pokročilé funkcie pre úsporu energie znižujú náklady na spotrebu a konštrukcia bez ventilátora prináša bezhlučnú prevádzku. Switch ponúka aj vysokú mieru spoľahlivosti spolu s obmedzenou doživotnou zárukou, ktorá zákazníkom garantuje návratnosť investície. Produkt podporuje gigabitové ethernetové pripojenie s 24 portami, výborne sa tak hodí pre aplikácie s vysokými nárokmi na šírku pásma, prenos veľkých mediálnych či dátových súborov a streaming videa alebo audia. Switch GS1100-24E zodpovedá štandardu IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) a znižuje prevádzkové náklady tým, že dynamicky reguluje výstupný výkon podľa prevádzky, činnosti či nečinnosti pripojení a dĺžky kábla. Túto funkciu je možné vďaka vyhradenému tlačidlu kedykoľvek zapnúť alebo vypnúť a zaistiť tak v prípade potreby maximálne prenosové rýchlosti so zachovaním energeticky účinnej prevádzky.

Martin Bratičák, Head of Channel CEE spoločnosti ZyXEL, uviedol: „Switch GS1100-24E ponúka jednoduchú inštaláciu typu plug-and-play a spoľahlivú výkonnosť s veľkou šírkou pásma, ktorú malé a stredné firmy potrebujú, pokiaľ chcú jednoducho a hospodárne rozširovať siete. Vzhľadom k energeticky účinnej a bezhlučnej prevádzke je tento switch šetrný k životnému prostrediu a súčasne užívateľsky prívetivý. Pomocou switchov, brán, prístupových bodov a zabezpečovacích zariadení značky ZyXEL sa stále častejšie vytvára celá komplexná sieťová infraštruktúra pre zákazníkov z radov organizácií. Produkt GS1100-24E obohacuje naše silné portfólio inteligentných switchov s webovou správou a plne spravovaných switchov, ktoré sa stávajú populárnou voľbou všade tam, kde je prioritou vysoký výkon, spoľahlivosť a nízke náklady po celú dobu životnosti."


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá