15.1.2014 0 Comments

ZyXEL GS1100-24E prináša gigabitové rýchlosti a vyššiu energetickú účinnosť

SpoločnosťZyXEL Communications, popredný dodávateľ sieťových a komunikačných riešení, uvádza na trh switch GS1100-24E, ktorý ponúka okamžitú konektivitu gigabitového Ethernetu zákazníkom, ktorí požadujú mimoriadnu výkonnosť a spoľahlivosť celej siete.

Tento nový, kompaktnejší nástupca populárneho nespravovaného switcha ZyXEL GS1100-24 môže byť jednoducho nasadený v prostredí ktoréhokoľvek malého podniku a zaistiť okamžitú gigabitovú konektivitu, vyššiu energetickú účinnosť a takmer bezhlučnú prevádzku. Nový model je síce fyzicky menší ako jeho predchodca, ale napriek tomu je ho možné zapojiť do štandardného 19-palcového racku, a môže byť teda bez problémov nainštalovaný vedľa doterajšej infraštruktúry. Predstavuje tak ideálnu platformu, ktorá umožňuje prejsť na gigabitový Ethernet a súčasne ochrániť investície do stávajúcich technológií.

Switch GS1100-24E ďalej posilňuje rodinu komplexných sieťových riešení spoločnosti ZyXEL a partnerskí predajcovia preto budú ešte lepšie pripravení súťažiť o obchodné príležitosti s najznámejšími značkami na trhu sieťových produktov. ZyXEL je pritom v stále väčšej miere považovaný za reálnu alternatívu týchto značiek.

Pokročilé funkcie pre úsporu energie znižujú náklady na spotrebu a konštrukcia bez ventilátora prináša bezhlučnú prevádzku. Switch ponúka aj vysokú mieru spoľahlivosti spolu s obmedzenou doživotnou zárukou, ktorá zákazníkom garantuje návratnosť investície. Produkt podporuje gigabitové ethernetové pripojenie s 24 portami, výborne sa tak hodí pre aplikácie s vysokými nárokmi na šírku pásma, prenos veľkých mediálnych či dátových súborov a streaming videa alebo audia. Switch GS1100-24E zodpovedá štandardu IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) a znižuje prevádzkové náklady tým, že dynamicky reguluje výstupný výkon podľa prevádzky, činnosti či nečinnosti pripojení a dĺžky kábla. Túto funkciu je možné vďaka vyhradenému tlačidlu kedykoľvek zapnúť alebo vypnúť a zaistiť tak v prípade potreby maximálne prenosové rýchlosti so zachovaním energeticky účinnej prevádzky.

Martin Bratičák, Head of Channel CEE spoločnosti ZyXEL, uviedol: „Switch GS1100-24E ponúka jednoduchú inštaláciu typu plug-and-play a spoľahlivú výkonnosť s veľkou šírkou pásma, ktorú malé a stredné firmy potrebujú, pokiaľ chcú jednoducho a hospodárne rozširovať siete. Vzhľadom k energeticky účinnej a bezhlučnej prevádzke je tento switch šetrný k životnému prostrediu a súčasne užívateľsky prívetivý. Pomocou switchov, brán, prístupových bodov a zabezpečovacích zariadení značky ZyXEL sa stále častejšie vytvára celá komplexná sieťová infraštruktúra pre zákazníkov z radov organizácií. Produkt GS1100-24E obohacuje naše silné portfólio inteligentných switchov s webovou správou a plne spravovaných switchov, ktoré sa stávajú populárnou voľbou všade tam, kde je prioritou vysoký výkon, spoľahlivosť a nízke náklady po celú dobu životnosti."


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Elektronickú schránku musia mať aj školy, upozorňuje NASES

06.12.2016 15:54

Od 1. novembra 2016 začala pre štát platiť všeobecná povinnosť vykonávať verejnú moc elektronicky. Ako informovala Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES), orgány verejnej moci tak ...

Tlačové správy

SLOVLOG 2016: Industry 4.0 v hľadáčiku záujmu

06.12.2016 12:41

Logistické fórum SLOVLOG zaznamenalo takmer dve stovky zúčastnených, z toho bolo viacero nových tvárí najmä zo strany užívateľov logistických služieb. Bolo pre nich pripravených deväť inšpiratívnych p ...

Tlačové správy

UniControls rozširuje spoluprácu s PR agentúrou Accedo aj na Slovensku

06.12.2016 10:00

Public Relations agentúra Accedo Slovakia Communications oznamuje, že ju po začatí spolupráce v ČR v septembri tohto roku,  poverila skupina UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávate ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá