8.8.2012 0 Comments

Zvýhodnené WOW ponuky prináša orange už aj pre študentov

Orange v spolupráci s CKM SYTS prináša zvýhodnené WOW ponuky Študent zábava a Študent základ, ktoré sú určené pre držiteľov preukazov ISIC, ITIC alebo EURO<26. S WOW ponukami Študent zábava a Študent základ od 9,99 eur mesačne sa študenti môžu baviť s priateľmi za skvelé ceny, získajú neobmedzené SMS a MMS správy a množstvo ďalších výhod.

Orange pokračuje v novinkách, ktoré spustil po predstavení programu WOW a naďalej rozširuje portfólio zvýhodnených WOW ponúk. Od 8. augusta prináša ďalšie dve nové ponuky určené pre mladých Študent základ a Študent zábava, vďaka ktorým môžu držitelia študentských, učiteľských a mládežníckych preukazov komunikovať ešte výhodnejšie.

S novou WOW ponukou Študent základ za 9,99 € mesačne zákazník získa neobmedzené posielanie SMS a MMS správ do všetkých slovenských sietí, mesačné predplatné 11 eur, ktoré môže využiť na volania v SR a dáta a v prípade 24 mesačnej viazanosti aj nonstop volania na jedno číslo v sieti Orange, Navyše, k ponuke Študent základ môžu študenti získať aj mobilný telefón Orange Atlanta už za 9 eur, prípadne si vybrať ktorýkoľvek z aktuálnej ponuky, na ktorý získajú zľavu 40 eur.

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre WOW ponuku Študent zábava za 19,99 eur mesačne získajú:

  • Nekonečné SMS a MMS do všetkých sietí SR
  • Internet v mobile Klasik, ktorý pri plnej rýchlosti balíka 21,1 Mbit/s obsahuje 2 000 MB dát mesačne
  • Mesačné predplatné 13 eur na volania v SR
  • V prípade 24-mesačnej viazanosti aj službu MusicJet na 6 mesiacov zdarma

K ponuke Študent zábava si môžu zobrať smartfón Orange Stockholm za 19 eur, prípadne si vybrať ktorýkoľvek telefón z aktuálnej ponuky, na ktorý získa zľavu až 80 eur.

SMS ochrana pred vyčerpaním predplateného kreditu
V súvislosti s novými študentskými zvýhodnenými WOW ponukami prináša Orange aj ďalšiu novinku. O vyčerpaní predplateného kreditu bude odteraz informovať bezplatná SMS správa, ktorú Orange odošle pri vyčerpaní 90 % mesačného predplatného.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Biznis

Yrobot Cup: Stredné školy si zmerali sily v elektronike, informatike a počítačovom inžinierstve

24.10.2016 00:09

V Bratislave prebehol Yrobot Cup,  prezentácia a vyhodnotenie projektov v rámci programu Stredné školy a technika 2015 ktorú podporuje Nadácia Volkswagen Slovakia. Nadácia od roku 2012 vyhlasuje gran ...

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá