8.8.2012 0 Comments

Zvýhodnené WOW ponuky prináša orange už aj pre študentov

Orange v spolupráci s CKM SYTS prináša zvýhodnené WOW ponuky Študent zábava a Študent základ, ktoré sú určené pre držiteľov preukazov ISIC, ITIC alebo EURO<26. S WOW ponukami Študent zábava a Študent základ od 9,99 eur mesačne sa študenti môžu baviť s priateľmi za skvelé ceny, získajú neobmedzené SMS a MMS správy a množstvo ďalších výhod.

Orange pokračuje v novinkách, ktoré spustil po predstavení programu WOW a naďalej rozširuje portfólio zvýhodnených WOW ponúk. Od 8. augusta prináša ďalšie dve nové ponuky určené pre mladých Študent základ a Študent zábava, vďaka ktorým môžu držitelia študentských, učiteľských a mládežníckych preukazov komunikovať ešte výhodnejšie.

S novou WOW ponukou Študent základ za 9,99 € mesačne zákazník získa neobmedzené posielanie SMS a MMS správ do všetkých slovenských sietí, mesačné predplatné 11 eur, ktoré môže využiť na volania v SR a dáta a v prípade 24 mesačnej viazanosti aj nonstop volania na jedno číslo v sieti Orange, Navyše, k ponuke Študent základ môžu študenti získať aj mobilný telefón Orange Atlanta už za 9 eur, prípadne si vybrať ktorýkoľvek z aktuálnej ponuky, na ktorý získajú zľavu 40 eur.

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre WOW ponuku Študent zábava za 19,99 eur mesačne získajú:

  • Nekonečné SMS a MMS do všetkých sietí SR
  • Internet v mobile Klasik, ktorý pri plnej rýchlosti balíka 21,1 Mbit/s obsahuje 2 000 MB dát mesačne
  • Mesačné predplatné 13 eur na volania v SR
  • V prípade 24-mesačnej viazanosti aj službu MusicJet na 6 mesiacov zdarma

K ponuke Študent zábava si môžu zobrať smartfón Orange Stockholm za 19 eur, prípadne si vybrať ktorýkoľvek telefón z aktuálnej ponuky, na ktorý získa zľavu až 80 eur.

SMS ochrana pred vyčerpaním predplateného kreditu
V súvislosti s novými študentskými zvýhodnenými WOW ponukami prináša Orange aj ďalšiu novinku. O vyčerpaní predplateného kreditu bude odteraz informovať bezplatná SMS správa, ktorú Orange odošle pri vyčerpaní 90 % mesačného predplatného.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá