8.8.2012 0 Comments

Zvýhodnené WOW ponuky prináša orange už aj pre študentov

Orange v spolupráci s CKM SYTS prináša zvýhodnené WOW ponuky Študent zábava a Študent základ, ktoré sú určené pre držiteľov preukazov ISIC, ITIC alebo EURO<26. S WOW ponukami Študent zábava a Študent základ od 9,99 eur mesačne sa študenti môžu baviť s priateľmi za skvelé ceny, získajú neobmedzené SMS a MMS správy a množstvo ďalších výhod.

Orange pokračuje v novinkách, ktoré spustil po predstavení programu WOW a naďalej rozširuje portfólio zvýhodnených WOW ponúk. Od 8. augusta prináša ďalšie dve nové ponuky určené pre mladých Študent základ a Študent zábava, vďaka ktorým môžu držitelia študentských, učiteľských a mládežníckych preukazov komunikovať ešte výhodnejšie.

S novou WOW ponukou Študent základ za 9,99 € mesačne zákazník získa neobmedzené posielanie SMS a MMS správ do všetkých slovenských sietí, mesačné predplatné 11 eur, ktoré môže využiť na volania v SR a dáta a v prípade 24 mesačnej viazanosti aj nonstop volania na jedno číslo v sieti Orange, Navyše, k ponuke Študent základ môžu študenti získať aj mobilný telefón Orange Atlanta už za 9 eur, prípadne si vybrať ktorýkoľvek z aktuálnej ponuky, na ktorý získajú zľavu 40 eur.

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre WOW ponuku Študent zábava za 19,99 eur mesačne získajú:

  • Nekonečné SMS a MMS do všetkých sietí SR
  • Internet v mobile Klasik, ktorý pri plnej rýchlosti balíka 21,1 Mbit/s obsahuje 2 000 MB dát mesačne
  • Mesačné predplatné 13 eur na volania v SR
  • V prípade 24-mesačnej viazanosti aj službu MusicJet na 6 mesiacov zdarma

K ponuke Študent zábava si môžu zobrať smartfón Orange Stockholm za 19 eur, prípadne si vybrať ktorýkoľvek telefón z aktuálnej ponuky, na ktorý získa zľavu až 80 eur.

SMS ochrana pred vyčerpaním predplateného kreditu
V súvislosti s novými študentskými zvýhodnenými WOW ponukami prináša Orange aj ďalšiu novinku. O vyčerpaní predplateného kreditu bude odteraz informovať bezplatná SMS správa, ktorú Orange odošle pri vyčerpaní 90 % mesačného predplatného.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá