Image
25.8.2014 0 Comments

Značka GSmart uvádza na náš trh nový smartfón Arty A3

GSmart-Arty-A3_010.jpg Spoločnosť Gigabyte, stojaca za značkou GSmart, uvádza na slovenský trh nový dual-SIM smartfón nižšej triedy Arty A3. Novinka má v portfóliu GSmart zaujať miesto dosluhujúceho modelu Alto A2.

Smartfón dostal do výbavy 4-jadrový procesor s jadrami Cortex-A7, taktovaný na 1,3 GHz. Procesor poskytne zariadeniu dostatočný výkon na beh operačného systému Android 4.4 KitKat, ale i na plynulé surfovanie po webe či prácu vo viacerých aplikáciách naraz. Zariadenie disponuje veľkým 5" displejom IPS s rozlíšením 854 × 480 pixelov. Na bežné fotenie je k dispozícii 8 Mpx fotoaparát s automatickým zaostrovaním, senzorom BSI a LED bleskom, ktorý zvláda aj fotenie v horších svetelných podmienkach. Navyše s funkciou Voice Capture môžete urobiť snímky aj na základe hlasového povelu. Na videohovory dostatočne poslúži predná 2 Mpx videokamera.

Fotografie, videá, obľúbenú hudbu a ďalšie dáta môžete ukladať do vnútornej pamäte s kapacitou 4 GB, rozšíriteľnej o ďalších 32 GB prostredníctvom pamäťových kariet Micro SDHC. Operačná pamäť dosahuje veľkosť 1 GB.

Do štandardnej výbavy telefónov značky GSmart patrí aj slot DualSIM na dve SIM karty, ktorý oceníte najmä počas ciest do zahraničia alebo i doma pri kombinácii SIM kariet od dvoch najvýhodnejších operátorov.

Celý tento „špás" je napájaný veľkou 2000 mAh batériou. Cena zariadenia sa pohybuje okolo 120 €. Balenie okrem iného obsahuje i biely ochranný kryt batérie a vhod príde aj ochranná fólia na displej.

Zdroj: Svet IT


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Podpora Windows 7 sa skončí o tri roky. Tento rok končí Vista a kancelársky balík Microsoft Office 2007

19.01.2017 00:25

Svetovo najpopulárnejší desktopový operačný systém Windows 7 má už takmer 8 rokov. Blíži sa termín oficiálneho ukončenia jeho podpory, ktorý Microsoft určil na 14. januára 2020. Tradičná podpora sa s ...

Produkty

Inovatívne tepelné kamery pre smartfóny prichádzajú na trh

19.01.2017 00:20

Výrobca tepelných kamier Flir Systems odhalil svoju novú kameru, určenú pre Android. Kamera Flir One sa k smartfónu pripevní prostredníctvom portu USB typu C a používateľovi poskytne tepelný obraz obj ...

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá