Image
25.8.2014 0 Comments

Značka GSmart uvádza na náš trh nový smartfón Arty A3

GSmart-Arty-A3_010.jpg Spoločnosť Gigabyte, stojaca za značkou GSmart, uvádza na slovenský trh nový dual-SIM smartfón nižšej triedy Arty A3. Novinka má v portfóliu GSmart zaujať miesto dosluhujúceho modelu Alto A2.

Smartfón dostal do výbavy 4-jadrový procesor s jadrami Cortex-A7, taktovaný na 1,3 GHz. Procesor poskytne zariadeniu dostatočný výkon na beh operačného systému Android 4.4 KitKat, ale i na plynulé surfovanie po webe či prácu vo viacerých aplikáciách naraz. Zariadenie disponuje veľkým 5" displejom IPS s rozlíšením 854 × 480 pixelov. Na bežné fotenie je k dispozícii 8 Mpx fotoaparát s automatickým zaostrovaním, senzorom BSI a LED bleskom, ktorý zvláda aj fotenie v horších svetelných podmienkach. Navyše s funkciou Voice Capture môžete urobiť snímky aj na základe hlasového povelu. Na videohovory dostatočne poslúži predná 2 Mpx videokamera.

Fotografie, videá, obľúbenú hudbu a ďalšie dáta môžete ukladať do vnútornej pamäte s kapacitou 4 GB, rozšíriteľnej o ďalších 32 GB prostredníctvom pamäťových kariet Micro SDHC. Operačná pamäť dosahuje veľkosť 1 GB.

Do štandardnej výbavy telefónov značky GSmart patrí aj slot DualSIM na dve SIM karty, ktorý oceníte najmä počas ciest do zahraničia alebo i doma pri kombinácii SIM kariet od dvoch najvýhodnejších operátorov.

Celý tento „špás" je napájaný veľkou 2000 mAh batériou. Cena zariadenia sa pohybuje okolo 120 €. Balenie okrem iného obsahuje i biely ochranný kryt batérie a vhod príde aj ochranná fólia na displej.

Zdroj: Svet IT


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Produkty

Nový LCD panel IPS od Panasonicu prináša kontrast na úrovni OLED

06.12.2016 10:50

Vysoký kontrast je jedna z hlavných predností displejov OLED. No teraz Panasonic vyvinul panel LCD typu IPS (In-Plane Switching), ktorý dosahuje porovnateľný kontrastný pomer, konkrétne na úrovni 1 00 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá