19.5.2015 0 Comments

Zmluvy v cloud computingu témou odbornej konferencie

Už šiesty ročník Cloud Computing Conference sa uskutoční 9. júna 2015 v bratislavskom hoteli Crowne Plaza.

Pozvanie na konferenciu prijal advokát JUDr. Lukáš Jansa, popredný odborník na právo informačných technológií, ktorý zoznámi návštevníkov s problematikou zmlúv v rámci cloud computingu (migračné a SaaS) a s jednotlivými rizikami týchto zmlúv (limitácie náhrady škody, dostupnosť služby, zodpovednosť za dáta atď.).

Možný scenár využitia FORPSI Cloudu v hybridnom prostredí načrtne Milan Leszkow zo spoločnosti INTERNET CZ, a to na základe reálneho projektu. V rámci prezentácie zhodnotí ako technické, tak aj ekonomické aspekty navrhnutého riešenia.

Riešenie Erigones SDDC, ktoré získalo ocenenie EuroCloud Slovakia Award 2014, spolu s ukážkou vytvorenia cloudového datacentra určeného na poskytovanie IaaS, PaaS a SaaS bude témou prednášky Patrika Skovajsy zo spoločnosti Erigones.

Po prestávke spoločnosť TurboConsult zoznámi účastníkov zo Sign+ ako online službou pre správu elektronických dokumentov a ARC predstaví NetSuite - najrýchlejšie sa rozvíjajúci ERP systém pre riadenie podniku v medzinárodných podmienkach. Konferenciu uzavrie prednáška Acronis BaaS, DRaaS vrátane ukážky praktického nasadenia Acronis Backup Advanced for vCloud u Rackscale s.r.o..

Program doplní rozsiahly výstavný priestor, kde sa návštevníci budú môcť stretnúť so zástupcami dodávateľských firiem a diskutovať o konkrétnych potrebách, či problémoch.

Cloud Computing Conference usporadúva spoločnosť Exponet 9. júna 2015 v hoteli Crowne Plaza v Bratislave. Kompletný program vrátane anotácií a registračného formulára pre vstup zdarma nájdete na http://ccc.exponet.sk.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá