19.5.2015 0 Comments

Zmluvy v cloud computingu témou odbornej konferencie

Už šiesty ročník Cloud Computing Conference sa uskutoční 9. júna 2015 v bratislavskom hoteli Crowne Plaza.

Pozvanie na konferenciu prijal advokát JUDr. Lukáš Jansa, popredný odborník na právo informačných technológií, ktorý zoznámi návštevníkov s problematikou zmlúv v rámci cloud computingu (migračné a SaaS) a s jednotlivými rizikami týchto zmlúv (limitácie náhrady škody, dostupnosť služby, zodpovednosť za dáta atď.).

Možný scenár využitia FORPSI Cloudu v hybridnom prostredí načrtne Milan Leszkow zo spoločnosti INTERNET CZ, a to na základe reálneho projektu. V rámci prezentácie zhodnotí ako technické, tak aj ekonomické aspekty navrhnutého riešenia.

Riešenie Erigones SDDC, ktoré získalo ocenenie EuroCloud Slovakia Award 2014, spolu s ukážkou vytvorenia cloudového datacentra určeného na poskytovanie IaaS, PaaS a SaaS bude témou prednášky Patrika Skovajsy zo spoločnosti Erigones.

Po prestávke spoločnosť TurboConsult zoznámi účastníkov zo Sign+ ako online službou pre správu elektronických dokumentov a ARC predstaví NetSuite - najrýchlejšie sa rozvíjajúci ERP systém pre riadenie podniku v medzinárodných podmienkach. Konferenciu uzavrie prednáška Acronis BaaS, DRaaS vrátane ukážky praktického nasadenia Acronis Backup Advanced for vCloud u Rackscale s.r.o..

Program doplní rozsiahly výstavný priestor, kde sa návštevníci budú môcť stretnúť so zástupcami dodávateľských firiem a diskutovať o konkrétnych potrebách, či problémoch.

Cloud Computing Conference usporadúva spoločnosť Exponet 9. júna 2015 v hoteli Crowne Plaza v Bratislave. Kompletný program vrátane anotácií a registračného formulára pre vstup zdarma nájdete na http://ccc.exponet.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá