19.5.2015 0 Comments

Zmluvy v cloud computingu témou odbornej konferencie

Už šiesty ročník Cloud Computing Conference sa uskutoční 9. júna 2015 v bratislavskom hoteli Crowne Plaza.

Pozvanie na konferenciu prijal advokát JUDr. Lukáš Jansa, popredný odborník na právo informačných technológií, ktorý zoznámi návštevníkov s problematikou zmlúv v rámci cloud computingu (migračné a SaaS) a s jednotlivými rizikami týchto zmlúv (limitácie náhrady škody, dostupnosť služby, zodpovednosť za dáta atď.).

Možný scenár využitia FORPSI Cloudu v hybridnom prostredí načrtne Milan Leszkow zo spoločnosti INTERNET CZ, a to na základe reálneho projektu. V rámci prezentácie zhodnotí ako technické, tak aj ekonomické aspekty navrhnutého riešenia.

Riešenie Erigones SDDC, ktoré získalo ocenenie EuroCloud Slovakia Award 2014, spolu s ukážkou vytvorenia cloudového datacentra určeného na poskytovanie IaaS, PaaS a SaaS bude témou prednášky Patrika Skovajsy zo spoločnosti Erigones.

Po prestávke spoločnosť TurboConsult zoznámi účastníkov zo Sign+ ako online službou pre správu elektronických dokumentov a ARC predstaví NetSuite - najrýchlejšie sa rozvíjajúci ERP systém pre riadenie podniku v medzinárodných podmienkach. Konferenciu uzavrie prednáška Acronis BaaS, DRaaS vrátane ukážky praktického nasadenia Acronis Backup Advanced for vCloud u Rackscale s.r.o..

Program doplní rozsiahly výstavný priestor, kde sa návštevníci budú môcť stretnúť so zástupcami dodávateľských firiem a diskutovať o konkrétnych potrebách, či problémoch.

Cloud Computing Conference usporadúva spoločnosť Exponet 9. júna 2015 v hoteli Crowne Plaza v Bratislave. Kompletný program vrátane anotácií a registračného formulára pre vstup zdarma nájdete na http://ccc.exponet.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Asseco Central Europe po 10 rokoch sťahuje akcie z poľskej burzy

05.12.2016 10:13

Prvá slovenská firma priamo kótovaná na zahraničnej burze sťahuje svoje akcie z trhu. Po desiatich rokoch na varšavskej burze totiž končí skupina Asseco Central Europe, ktorá síce stále sídli v Bratis ...

Tlačové správy

Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

05.12.2016 09:10

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, spúšťa vianočnú kampaň #BePresent. Tá vyzýva ľudí, aby cez Vianoce odložili mobilné telefóny a trávili čas so svojimi blízkymi. Tým skutoč ...

Tlačové správy 1

WiFi v taxíku? HOPIN s Orangeom ho prinášajú bezplatne

05.12.2016 09:00

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie. Celkovo 15 vozidiel HOPIN ta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá