3.11.2015 0 Comments

Zmeny vo vedení ASBIS SK

Generálny riaditeľ distribútora IT techniky ASBIS SK spol. s r. o. Andrej Buchamer vymenoval od 1.11.2015 do funkcii dvoch nových členov vedenia. Igor Zeman sa stal obchodným riaditeľom pre distribúcie s pridanou hodnotou a Pavol Holéczy marketingovým riaditeľom.

Igor Zeman je manažér s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti informačných technológii. Do ASBIS SK prichádza z IBM Slovensko, kde pôsobil ako riaditeľ divízie konzultingu a integračných služieb, v minulosti pracoval v obchodných a finančných manažérskych pozíciách aj v spoločnostiach Datalan a Hewlett-Packard.

Pavol Holéczy pracuje v ASBIS SK od roku 2011 na pozícii vedúceho oddelenia projektových obchodníkov. V oblasti informačných technológii pôsobí od roku 2004.

„Od posilnenia nášho tímu očakávam zlepšenie adresnosti a efektivity obchodnej aj marketingovej komunikácie ako aj jej synergie. Verím, že budeme napredovať nielen v spolupráci s našimi obchodnými partnermi, ale aj v internom prostredí," povedal Andrej Buchamer, generálny riaditeľ ASBIS SK.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá