6.2.2012 0 Comments

Získaj skvelý IT job

Si absolvent alebo študent informatiky a IT technológií ? Vieš o tom, že o teba majú firmy záujem, ale nevieš si vybrať tu správnu a potrebuješ poradiť? Tak príď na Národné Dni Kariéry 2012.

Národné Dni Kariéry (NDK) sa konajú 8.-9. marca v bratislavskej Inchebe a 22. marca v Hoteli Centrum v Košiciach. Mnohým študentom sa podarilo nájsť na NDK vysnívanú prácu, príď si na 17. ročník po tú svoju!

NDK je najväčší pracovný veľtrh práce určený študentom a čerstvým absolventom vysokých škôl. Vysoká koncentrácia TOP firiem na slovenskom trhu, ktoré hľadajú tých najlepších dodáva veľtrhu výnimočné postavenie. Jeho špecifickosť je najmä v spojení teórie s praxou, ktoré umožňuje študentom ukázať svoje schopnosti a zručnosti, vďaka ktorým sa dokážu uplatniť aj vo vysoko konkurenčnom prostredí. Okrem aktívneho hľadania práce sa NDK vyznačuje aj sprievodným programom plným známych a úspešných spíkrov, ktorí študentom ochotne odovzdávajú svoje skúsenosti a vedomosti.

Cieľovú skupinu tvoria najmä študenti ekonómie, manažmentu, marketingu a nepochybne IT či technických smerov. Z IT firiem sa NDK zúčastnia spoločnosti ako DELL, IBM, HP alebo T-systems. Okrem pracovných pozícii ťa v rámci sprievodného programu čaká aj interaktívny IT blok na aktuálne témy.

Obe strany či už študenti alebo firmy získavajú prehľad o dopyte a ponuke na slovenskom pracovnom trhu. Príď aj ty a určite neoľutuješ.

Viac informácií nájdeš na www.ndk.sk alebo na sociálnych sieťach Facebook a Twitter.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá