6.2.2012 0 Comments

Získaj skvelý IT job

Si absolvent alebo študent informatiky a IT technológií ? Vieš o tom, že o teba majú firmy záujem, ale nevieš si vybrať tu správnu a potrebuješ poradiť? Tak príď na Národné Dni Kariéry 2012.

Národné Dni Kariéry (NDK) sa konajú 8.-9. marca v bratislavskej Inchebe a 22. marca v Hoteli Centrum v Košiciach. Mnohým študentom sa podarilo nájsť na NDK vysnívanú prácu, príď si na 17. ročník po tú svoju!

NDK je najväčší pracovný veľtrh práce určený študentom a čerstvým absolventom vysokých škôl. Vysoká koncentrácia TOP firiem na slovenskom trhu, ktoré hľadajú tých najlepších dodáva veľtrhu výnimočné postavenie. Jeho špecifickosť je najmä v spojení teórie s praxou, ktoré umožňuje študentom ukázať svoje schopnosti a zručnosti, vďaka ktorým sa dokážu uplatniť aj vo vysoko konkurenčnom prostredí. Okrem aktívneho hľadania práce sa NDK vyznačuje aj sprievodným programom plným známych a úspešných spíkrov, ktorí študentom ochotne odovzdávajú svoje skúsenosti a vedomosti.

Cieľovú skupinu tvoria najmä študenti ekonómie, manažmentu, marketingu a nepochybne IT či technických smerov. Z IT firiem sa NDK zúčastnia spoločnosti ako DELL, IBM, HP alebo T-systems. Okrem pracovných pozícii ťa v rámci sprievodného programu čaká aj interaktívny IT blok na aktuálne témy.

Obe strany či už študenti alebo firmy získavajú prehľad o dopyte a ponuke na slovenskom pracovnom trhu. Príď aj ty a určite neoľutuješ.

Viac informácií nájdeš na www.ndk.sk alebo na sociálnych sieťach Facebook a Twitter.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá