6.2.2012 0 Comments

Získaj skvelý IT job

Si absolvent alebo študent informatiky a IT technológií ? Vieš o tom, že o teba majú firmy záujem, ale nevieš si vybrať tu správnu a potrebuješ poradiť? Tak príď na Národné Dni Kariéry 2012.

Národné Dni Kariéry (NDK) sa konajú 8.-9. marca v bratislavskej Inchebe a 22. marca v Hoteli Centrum v Košiciach. Mnohým študentom sa podarilo nájsť na NDK vysnívanú prácu, príď si na 17. ročník po tú svoju!

NDK je najväčší pracovný veľtrh práce určený študentom a čerstvým absolventom vysokých škôl. Vysoká koncentrácia TOP firiem na slovenskom trhu, ktoré hľadajú tých najlepších dodáva veľtrhu výnimočné postavenie. Jeho špecifickosť je najmä v spojení teórie s praxou, ktoré umožňuje študentom ukázať svoje schopnosti a zručnosti, vďaka ktorým sa dokážu uplatniť aj vo vysoko konkurenčnom prostredí. Okrem aktívneho hľadania práce sa NDK vyznačuje aj sprievodným programom plným známych a úspešných spíkrov, ktorí študentom ochotne odovzdávajú svoje skúsenosti a vedomosti.

Cieľovú skupinu tvoria najmä študenti ekonómie, manažmentu, marketingu a nepochybne IT či technických smerov. Z IT firiem sa NDK zúčastnia spoločnosti ako DELL, IBM, HP alebo T-systems. Okrem pracovných pozícii ťa v rámci sprievodného programu čaká aj interaktívny IT blok na aktuálne témy.

Obe strany či už študenti alebo firmy získavajú prehľad o dopyte a ponuke na slovenskom pracovnom trhu. Príď aj ty a určite neoľutuješ.

Viac informácií nájdeš na www.ndk.sk alebo na sociálnych sieťach Facebook a Twitter.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá