Image
17.8.2016 1 Comments

Zalman K600S: membránová klávesnica takmer na nerozoznanie od mechanickej

Väčšina pokročilých hráčov sa často sťažuje na dlhý čas, ktorý je potrebný k aktivácii klávesu v membránových klávesniciach. Zalman tvrdí, že nízky reakčný čas nemusí byť doménou len drahých mechanických klávesníc, čoho dôkazom ma byť model K600S.

Tento model klávesnice poskytuje snímkovanie na úrovni 1000 Hz čo v praktike znamená, že čas potrebný k aktivácii klávesu bude rovnaký ako pri mechanických klávesniciach. Táto klávesnica obsahuje taktiež funkciu, ktorá umožňuje  zrýchliť tempo opätovnej aktivácie kláves pomocou špeciálneho tlačidla v kombinácii s numerickými klávesmi - klávesnica Zalman ponúka až 10 rôznych rýchlostí pre opätovnú aktiváciu kláves. Táto funkcia je obzvlášť užitočná v hrách typu MOBA alebo MMO.

Kombinácia dvoch najužitočnejších funkcií
Rýchlosť nie je jedinou vlastnosťou doceňovanou hráčmi. Rovnako dôležitým faktorom je možnosť používania skomplikovaných systémov, ktoré vyžadujú súčasné stlačenie niekoľkých kláves. Pre správne fungovanie tejto funkcie bolo nutné použiť, všetkým už dobre známu technológiu „N-key rollover“, ktorá umožňuje súčasné používanie všetkých kláves. Výrobca tvrdí,  že model K600S je prvou  membránovou klávesnicou, ktorá obsahuje plný anti-ghosting.

Odnímateľná podpierka pod zápästie
V herných výrobkoch dôležitú úlohu hrajú prvky, ktoré poskytujú zvýšený komfort pri používaní zariadenia. K600S je vybavená odnímateľnou podpierkou pod zápästie, ktorá umožňuje pohodlné používanie aj počas dlho hodinových bitiek a tí, ktorí to majú račej bez, si ju môžu jednoducho odpojiť.

Pitie tekutín bez obáv
Špeciálne navrhnutá membrána klávesnice poskytuje veľmi dobrú odolnosť proti vode, takže sa už nemusíte obávať, že počas pitia pri počítači a náhodnom vyliatí tekutín sa vám poškodí vaša obľúbená klávesnica.

Klávesnica K600S sa na slovenskom trhu pohybuje v hraniciach okolo 34,99 eur.

Vlastnosti produktu:

 • Mechanizmus kláves: membrána
 • Plný Anti-ghosting a N-Key rollover
 • Odolnosť proti poliatiu
 • Odnímateľná podpierka pod zápestie
 • Snímkovanie: 1000 Hz
 • Počet kláves: 106
 • Konektor: USB, PS/2
 • Dĺžka kábla: 1,8 m
 • Rozmery: 459,5x20,7 ~ 31,9x176,3 mm
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Tlačové správy

ShopRoku 2016: Ôsmy ročník súťaže o najlepšie e-shopy

02.12.2016 13:32

Už dnes štartuje registrácia a hlasovanie v rámci ďalšieho, v poradí už ôsmeho, ročníka súťaže o najobľúbenejší e-shop na slovenskom trhu – ShopRoku 2016. Po minuloročných zmenách zostáva načasovanie ...

1 Comments

 1. Račej? reakcia na: Zalman K600S: membránová klávesnica takmer na nerozoznanie od mechanickej
  21.8.2016 18:08
  To ako fakt? Radšej si pozrite pravidlá pravopisu.
  Reagovať

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá