Image
17.8.2016 1 Comments

Zalman K600S: membránová klávesnica takmer na nerozoznanie od mechanickej

Väčšina pokročilých hráčov sa často sťažuje na dlhý čas, ktorý je potrebný k aktivácii klávesu v membránových klávesniciach. Zalman tvrdí, že nízky reakčný čas nemusí byť doménou len drahých mechanických klávesníc, čoho dôkazom ma byť model K600S.

Tento model klávesnice poskytuje snímkovanie na úrovni 1000 Hz čo v praktike znamená, že čas potrebný k aktivácii klávesu bude rovnaký ako pri mechanických klávesniciach. Táto klávesnica obsahuje taktiež funkciu, ktorá umožňuje  zrýchliť tempo opätovnej aktivácie kláves pomocou špeciálneho tlačidla v kombinácii s numerickými klávesmi - klávesnica Zalman ponúka až 10 rôznych rýchlostí pre opätovnú aktiváciu kláves. Táto funkcia je obzvlášť užitočná v hrách typu MOBA alebo MMO.

Kombinácia dvoch najužitočnejších funkcií
Rýchlosť nie je jedinou vlastnosťou doceňovanou hráčmi. Rovnako dôležitým faktorom je možnosť používania skomplikovaných systémov, ktoré vyžadujú súčasné stlačenie niekoľkých kláves. Pre správne fungovanie tejto funkcie bolo nutné použiť, všetkým už dobre známu technológiu „N-key rollover“, ktorá umožňuje súčasné používanie všetkých kláves. Výrobca tvrdí,  že model K600S je prvou  membránovou klávesnicou, ktorá obsahuje plný anti-ghosting.

Odnímateľná podpierka pod zápästie
V herných výrobkoch dôležitú úlohu hrajú prvky, ktoré poskytujú zvýšený komfort pri používaní zariadenia. K600S je vybavená odnímateľnou podpierkou pod zápästie, ktorá umožňuje pohodlné používanie aj počas dlho hodinových bitiek a tí, ktorí to majú račej bez, si ju môžu jednoducho odpojiť.

Pitie tekutín bez obáv
Špeciálne navrhnutá membrána klávesnice poskytuje veľmi dobrú odolnosť proti vode, takže sa už nemusíte obávať, že počas pitia pri počítači a náhodnom vyliatí tekutín sa vám poškodí vaša obľúbená klávesnica.

Klávesnica K600S sa na slovenskom trhu pohybuje v hraniciach okolo 34,99 eur.

Vlastnosti produktu:

 • Mechanizmus kláves: membrána
 • Plný Anti-ghosting a N-Key rollover
 • Odolnosť proti poliatiu
 • Odnímateľná podpierka pod zápestie
 • Snímkovanie: 1000 Hz
 • Počet kláves: 106
 • Konektor: USB, PS/2
 • Dĺžka kábla: 1,8 m
 • Rozmery: 459,5x20,7 ~ 31,9x176,3 mm
Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

1 Comments

 1. Račej? reakcia na: Zalman K600S: membránová klávesnica takmer na nerozoznanie od mechanickej
  21.8.2016 18:08
  To ako fakt? Radšej si pozrite pravidlá pravopisu.
  Reagovať

Vyhľadávanie

Najnovšie videá