Image
9.8.2016 0 Comments

Zákazníci freeSAT-u sa môžu tešiť na rozšírenú ponuku nových kanálov

Koniec letných prázdnin prinesie viac televíznej zábavy. freeSAT rozširuje svoju ponuku o 3 nové kanály.

Zákazníci sa môžu tešiť na množstvo zábavných filmov vo vysokej kvalite i väčší rodinný výber v HD. Pre tých, ktorí majú predplatený balík Filmbox Pak, bude od 22. augusta k dispozícii nový kanál Filmbox Premium HD. Aj zákazníci s balíkom freeSAT medium HD si budú môcť vychutnať zlepšenie kvality, keďže v HD rozlíšení pribudne i český rodinný kanál Prima.

Balík freeSAT medium HD sa navyše opäť rozrastie, tentoraz o kanál WAU. Dievčatá a ženy sa môžu tešiť na množstvo programov, ktoré sú prispôsobené ich televíznemu vkusu.

Filmbox Premium HD je synonymom filmovej zábavy a zákazníci satelitnej televízie freeSAT si ho teraz budú môcť vychutnať vo vyššej kvalite. Kanál je ideálny pre všetkých, ktorí si chcú pozrieť najlepšie filmy ešte predtým, ako sa dostanú do bežných televízií. Skvelí herci, pútavé zápletky, hollywoodske trháky s mnohými Oscarmi i oceňovaná európska art kinematografia, všetko, čo je „film“ a „prémium“ má svoje miesto na tomto kanáli. Je to skvelé doplnenie balíka Filmbox Pak, ktorý teraz bude ponúkať 5 kanálov. Výborná hodnota pre všetkých milovníkov filmu a tých, čo hľadajú pri filmovej zábave čo najširšiu ponuku.

Česká televízia Prima je plnoformátovou televíziou pre divákov každého veku a typu. V poslednom čase sa orientuje najmä na seriály. Okrem známych zahraničných akvizícií silno investuje aj do vlastnej produkcie. Kriminálky, zábava, rodinné programy, telenovely ako aj celovečerné filmy, to všetko si teraz diváci budú môcť vychutnať v HD.

Cieľovou skupinou slovenskej televízie WAU sú predovšetkým mladé a aktívne ženy a tomu je prispôsobená aj programová skladba. Základom ponuky sú slovenské i zahraničné reality šou, telenovely a romantické filmy. Diváci si však môžu naladiť i zaujímavé dokumenty, filmy alebo kriminálne seriály.

Pribudne aj jedna zmena, maďarský spravodajský kanál Echo TV sa presunie na pozíciu 39.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá