Image
9.8.2016 0 Comments

Zákazníci freeSAT-u sa môžu tešiť na rozšírenú ponuku nových kanálov

Koniec letných prázdnin prinesie viac televíznej zábavy. freeSAT rozširuje svoju ponuku o 3 nové kanály.

Zákazníci sa môžu tešiť na množstvo zábavných filmov vo vysokej kvalite i väčší rodinný výber v HD. Pre tých, ktorí majú predplatený balík Filmbox Pak, bude od 22. augusta k dispozícii nový kanál Filmbox Premium HD. Aj zákazníci s balíkom freeSAT medium HD si budú môcť vychutnať zlepšenie kvality, keďže v HD rozlíšení pribudne i český rodinný kanál Prima.

Balík freeSAT medium HD sa navyše opäť rozrastie, tentoraz o kanál WAU. Dievčatá a ženy sa môžu tešiť na množstvo programov, ktoré sú prispôsobené ich televíznemu vkusu.

Filmbox Premium HD je synonymom filmovej zábavy a zákazníci satelitnej televízie freeSAT si ho teraz budú môcť vychutnať vo vyššej kvalite. Kanál je ideálny pre všetkých, ktorí si chcú pozrieť najlepšie filmy ešte predtým, ako sa dostanú do bežných televízií. Skvelí herci, pútavé zápletky, hollywoodske trháky s mnohými Oscarmi i oceňovaná európska art kinematografia, všetko, čo je „film“ a „prémium“ má svoje miesto na tomto kanáli. Je to skvelé doplnenie balíka Filmbox Pak, ktorý teraz bude ponúkať 5 kanálov. Výborná hodnota pre všetkých milovníkov filmu a tých, čo hľadajú pri filmovej zábave čo najširšiu ponuku.

Česká televízia Prima je plnoformátovou televíziou pre divákov každého veku a typu. V poslednom čase sa orientuje najmä na seriály. Okrem známych zahraničných akvizícií silno investuje aj do vlastnej produkcie. Kriminálky, zábava, rodinné programy, telenovely ako aj celovečerné filmy, to všetko si teraz diváci budú môcť vychutnať v HD.

Cieľovou skupinou slovenskej televízie WAU sú predovšetkým mladé a aktívne ženy a tomu je prispôsobená aj programová skladba. Základom ponuky sú slovenské i zahraničné reality šou, telenovely a romantické filmy. Diváci si však môžu naladiť i zaujímavé dokumenty, filmy alebo kriminálne seriály.

Pribudne aj jedna zmena, maďarský spravodajský kanál Echo TV sa presunie na pozíciu 39.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá