6.6.2016 0 Comments

Zákazníci Orangeu budú najlepšími futbalovými fanúšikmi kdekoľvek a kedykoľvek

Futbaloví fanúšikovia v celej Európe si už pripravujú hlasivky a nacvičujú mexické vlny. Už len týždeň nás delí od prvého výkopu na Majstrovstvách Európy vo futbale UEFA EURO 2016. Orange ako oficiálny partner už avizoval, že do centra pozornosti postaví práve fanúšikov, ktorí sú „energiou“ tohto veľkolepého podujatia. Okrem možnosti vyhrať vstupenky a sledovať zápasy priamo z tribúny pripravil skvelú ponuku aj pre zákazníkov, ktorí nebudú môcť vycestovať do francúzskych miest. TV v mobile s prístupom do archívu, extra porcia dát či TV Archív na domácich obrazovkách sprostredkujú fanúšikom neopakovateľné futbalové momenty bez ohľadu na to, kde a kedy sa budú nachádzať. RTVS exkluzívne od 10. júna do 10. júla prinesie v HD kvalite prenosy všetkých 51 zápasov v 45 priamych prenosoch a 6 záznamoch z ME UEFA EURO 2016 vo futbale, kam sa prebojovala aj slovenská reprezentácia.

S TV v mobile stále v obraze

Aj keď v ideálnej predstave sedí správny fanúšik s vyloženými nohami v obľúbenom kresle pred obrovskou obrazovkou alebo pri pohári piva v obľúbenom podniku, realita býva často iná. S vylepšenou TV v mobile s archívom a s extra porciou dát im ale žiaden dôležitý gól neujde. Extra balík 2 GB dát je k dispozícii pre všetkých, ktorí využívajú alebo chcú využívať mobilnú TV na svojich smartfónoch, tabletoch či na počítačoch. Navyše, zákazníci, ktorí si od 19. mája aktivujú vybrané hlasové alebo dátové paušály, dostanú túto službu spolu s extra dátami na 3 mesiace úplne zadarmo. Extra dáta určené na sledovanie TV sa už existujúcim zákazníkom aktivujú automaticky a prostredníctvom Wi-Fi alebo 3G a 4G sieti si kvalitný prenos zápasov pozrú kdekoľvek. Nová vylepšená verzia aplikácie s prehľadným menu je dostupná pre operačné systémy Android aj iOS.

S TV Archívom vždy naladení na futbalový ošiaľ

Zákazníci, ktorí preferujú sledovanie zápasov v najvyššej HD kvalite v pohodlí svojho domova, si môžu vychutnať futbalové stretnutia v priamom prenose prostredníctvom živého vysielania na RTVS alebo zo záznamu aj vďaka službe TV Archív, ktorú majú ku svojej Orange TV úplne zadarmo. A vďaka možnosti vrátiť sa vo vyhľadávaní až o 31 dní dozadu im už žiaden rohový kop ani penalta v kľúčových momentoch neujde a sporné situácie si môžu prehrať koľkokrát len chcú.

Zdieľanie atmosféry z francúzskych štadiónov

Šťastlivci, ktorí majú možnosť vycestovať do Francúzka a zažiť neopakovateľnú atmosféru šampionátu na vlastnej koži, sa nemusia krotiť v zdieľaní svojich zážitkov cez telefón. K balíčku V Európe ako doma plus dostanú okrem neobmedzených prichádzajúcich hovorov a cestovného poistenia v hodnote do 100 000 eur aj 50 minút odchádzajúcich hovorov z Francúzska za nezmenený mesačný poplatok. Môžu tak s telefónom na uchu komentovať napínavé momenty zápasu a preniesť trošku atmosféry zo štadiónov aj svojim blízkym.

Informácie o všetkých službách nájdete na stránke www.orange.sk/euro2016. Reklamný spot si môžete pozrieť na tejto linke.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá