Image
22.10.2012 0 Comments

ŽSR hľadajú dodávateľa výpočtovej techniky v hodnote 5,2 mil. eur

ZSR.jpg Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) hľadajú dodávateľa výpočtovej techniky v hodnote 5,2 mil. eur. Ako ďalej vyplýva z informácií uvedených v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie (EÚ), úspešný kandidát bude mať okrem dodania techniky na starosti aj poskytovanie služieb súvisiacich s jej dodaním a záručný servis zariadení. Konkrétne plánujú ŽSR nakúpiť 2100 osobných a 1050 prenosných počítačov, predmetom zákazky sú aj tlačiarne, monitory, externé harddisky a dataprojektory.

Víťaza celého tendra určia ŽSR prostredníctvom elektronickej aukcie, pričom jediným rozhodovacím kritériom bude najnižšia ponúknutá cena. Na splnenie zákazky bude mať víťaz tendra 36 mesiacov, ako zábezpeku však bude musieť zložiť sumu 200 tis. eur. ŽSR bude celý projekt hradiť z vlastných zdrojov. Žiadosť o súťažné podklady môžu uchádzači poslať do 16. novembra a svoje ponuky budú môcť predložiť do 30. novembra tohto roku.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Informatizácia

Slovensko.Digital víta zastavenie IT projektu Sociálnej poisťovne za 70 miliónov eur

14.12.2016 00:07

Sociálna poisťovňa zastavila nákup 70 miliónového IT projektu na elektronizáciu svojich služieb. IT odborníci zo Slovensko.Digital tento tento krok vítajú. Upozorňujú tiež, že je potrebné zverejniť an ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá