Image
8.9.2016 0 Comments

Youtuberskú kartu môžu mať už aj deti od 6 rokov

Youtuberi hýbu detským svetom. Aj preto sa Tatra banka rozhodla znížiť vekovú hranicu pre získanie Karty, ktorá sa nedá kúpiť.

Obľúbená youtuberská Karta, ktorá sa nedá kúpiť je dostupná pre mladých už aj v rámci Detských účtov v Tatra banke. Deti ju môžu používať už od 6 rokov. "Zareagovali sme na dopyt trhu a od leta sme rozšírili ponuku platobných kariet k Detskému účtu o nový dizajn. Deti si tak môžu vybrať medzi Batman kartou a obľúbenou Kartou, ktorá sa nedá kúpiť," uviedla Nadežda Palušová, segmentová manažérka Tatra banky. Doteraz bola karta, ktorú používajú aj známi youtuberi, dostupná len k Študentskému účtu.

Navyše, deti dostanú k účtu aj youtuberský balíček- sadu 4 náramkov s menami youtuberov: Expl0ited, Moma, TJTN Matúš, Asimister a sadu dočasných tetovačiek.

"Výhodou Detského účtu je, že je vedený bez poplatku. Zároveň rodičia majú dokonalý prehľad o všetkých výdavkoch dieťaťa vďaka Internet bankingu či bankovej mobilnej aplikácii, kde môžu sledovať všetky obraty na Detskom účte. Rodič tiež môže podľa potreby kedykoľvek meniť maximálny denný limit na výber hotovosti a platby kartou," dopĺňa Palušová.

Detský účet môžete zriadiť dieťaťu v ktorejkoľvek pobočke Tatra banky. Účet v Tatra banke môže svojmu dieťaťu otvoriť len jeho rodič, resp. zákonný zástupca. Stačí na to občiansky preukaz rodiča a rodný list dieťaťa.

Autor: SITA

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá