Image
8.9.2016 0 Comments

Youtuberskú kartu môžu mať už aj deti od 6 rokov

Youtuberi hýbu detským svetom. Aj preto sa Tatra banka rozhodla znížiť vekovú hranicu pre získanie Karty, ktorá sa nedá kúpiť.

Obľúbená youtuberská Karta, ktorá sa nedá kúpiť je dostupná pre mladých už aj v rámci Detských účtov v Tatra banke. Deti ju môžu používať už od 6 rokov. "Zareagovali sme na dopyt trhu a od leta sme rozšírili ponuku platobných kariet k Detskému účtu o nový dizajn. Deti si tak môžu vybrať medzi Batman kartou a obľúbenou Kartou, ktorá sa nedá kúpiť," uviedla Nadežda Palušová, segmentová manažérka Tatra banky. Doteraz bola karta, ktorú používajú aj známi youtuberi, dostupná len k Študentskému účtu.

Navyše, deti dostanú k účtu aj youtuberský balíček- sadu 4 náramkov s menami youtuberov: Expl0ited, Moma, TJTN Matúš, Asimister a sadu dočasných tetovačiek.

"Výhodou Detského účtu je, že je vedený bez poplatku. Zároveň rodičia majú dokonalý prehľad o všetkých výdavkoch dieťaťa vďaka Internet bankingu či bankovej mobilnej aplikácii, kde môžu sledovať všetky obraty na Detskom účte. Rodič tiež môže podľa potreby kedykoľvek meniť maximálny denný limit na výber hotovosti a platby kartou," dopĺňa Palušová.

Detský účet môžete zriadiť dieťaťu v ktorejkoľvek pobočke Tatra banky. Účet v Tatra banke môže svojmu dieťaťu otvoriť len jeho rodič, resp. zákonný zástupca. Stačí na to občiansky preukaz rodiča a rodný list dieťaťa.

Autor: SITA

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá