Image
8.9.2016 0 Comments

Youtuberskú kartu môžu mať už aj deti od 6 rokov

Youtuberi hýbu detským svetom. Aj preto sa Tatra banka rozhodla znížiť vekovú hranicu pre získanie Karty, ktorá sa nedá kúpiť.

Obľúbená youtuberská Karta, ktorá sa nedá kúpiť je dostupná pre mladých už aj v rámci Detských účtov v Tatra banke. Deti ju môžu používať už od 6 rokov. "Zareagovali sme na dopyt trhu a od leta sme rozšírili ponuku platobných kariet k Detskému účtu o nový dizajn. Deti si tak môžu vybrať medzi Batman kartou a obľúbenou Kartou, ktorá sa nedá kúpiť," uviedla Nadežda Palušová, segmentová manažérka Tatra banky. Doteraz bola karta, ktorú používajú aj známi youtuberi, dostupná len k Študentskému účtu.

Navyše, deti dostanú k účtu aj youtuberský balíček- sadu 4 náramkov s menami youtuberov: Expl0ited, Moma, TJTN Matúš, Asimister a sadu dočasných tetovačiek.

"Výhodou Detského účtu je, že je vedený bez poplatku. Zároveň rodičia majú dokonalý prehľad o všetkých výdavkoch dieťaťa vďaka Internet bankingu či bankovej mobilnej aplikácii, kde môžu sledovať všetky obraty na Detskom účte. Rodič tiež môže podľa potreby kedykoľvek meniť maximálny denný limit na výber hotovosti a platby kartou," dopĺňa Palušová.

Detský účet môžete zriadiť dieťaťu v ktorejkoľvek pobočke Tatra banky. Účet v Tatra banke môže svojmu dieťaťu otvoriť len jeho rodič, resp. zákonný zástupca. Stačí na to občiansky preukaz rodiča a rodný list dieťaťa.

Autor: SITA

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Ako by mohli byť Slováci bohatší? Alternatívou sú Indexové fondy

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá