Image
19.3.2015 0 Comments

Xiaomi Mi Note je už na trhu v Európe prostredníctvom obchodu XiaomiForSale.com

Xioami_Mi_Note_FrontSide_BackSide.jpg Internetový obchod XiaomiForSale.com ohlasuje dostupnosť novej vlajkovej lode spoločnosti Xiaomi - smartfónu Mi Note. Tento telefón je aktuálne v Európe dostupný za cenu od 444 eur.

Mi Note je vybavený štvorjadrovým procesorom Snapdragon 801, full HD displejom s uhlopriečkou 5,7 palca, grafickým procesorom Adreno 330 a 3 GB operačnej pamäte. Zadný fotoaparát Sony ponúka štandardné rozlíšenie 13 megapixelov, ohniskovú vzdialenosť f/2.0 a optickú stabilizáciu. Jeho batéria má kapacitu 3080 mAh a podporuje technológiu rýchleho nabíjania Quick Charge 2.0. Vďaka nej možno batériu nabiť z vybitého stavu do kapacity 60 % už počas 30 minút. Obe strany elegantného telefónu sú chránené zaobleným tvrdeným sklom Gorilla Glass 3 a kovovým rámčekom.

Xiaomi_Mi_Note_FrontSide.jpg

Prístroj disponuje Hi-Fi audiosystémom, ktorý podporuje formáty APE, FLAC, DSD a WAV, slotom na 2 SIM (1× micro SIM a 1× nano SIM), obe možno zároveň prevádzkovať v sieti 4G (na frekvenciách 1800 MHz a 2600 MHz).

Mi Note sa dodáva v dvoch vyhotoveniach, ktoré sa líšia internou pamäťou na dáta a aplikácie - je k dispozícii s kapacitou 16 GB alebo 64 GB. Telefón s väčšou pamäťou je na XiaomiForSale.com k dispozícii za 485 eur.

Xioami_Mi_Note_Fingers.jpg

Oba varianty smartfónu Mi Note sú dostupné v európskom sklade XiaomiForSale.com, ktorý pre zákazníkov z Európy zabezpečuje lokalizované prostredie už pri doručení, dodaciu lehotu 1 až 3 pracovné dni od objednania, záručný aj pozáručný servis a v spolupráci s európskymi komunitami MIUI aj pravidelné aktualizácie operačného systému.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Bluetooth 5.0 prichádza s dvojnásobnou rýchlosťou a štvornásobným dosahom oproti verzii 4.2

08.12.2016 11:17

Bluetooth SIG vydal finálnu špecifikáciu pre nový štandard Bluetooth 5 pre OEM, ktorí teraz môžu vyvíjať hardvér na  jeho podporu. Nová špecifikácia je spätne kompatibilná so všetkými predchádzajúcim ...

Produkty

Microsoft môže kúpiť LinkedIn, Európska komisia si však dala podmienky

08.12.2016 00:07

Európska komisia (EK) schválila prevzatie profesijnej sociálnej siete LinkedIn spoločnosťou Microsoft. Súhlas je však podmienený dodržiavaním série záväzkov, ktorých cieľom je zachovanie konkurencie m ...

Produkty 1

Tripleton Enigma E2 – aktuálne najlepšie zabezpečený šifrovaný mobilný telefón na svete

08.12.2016 00:10

Šifrovaný telefón využíva priekopnícke techniky ochrany proti odpočúvaniu, ako sú napríklad autorizácie pomocou špeciálnej karty a šifrovacej techniky, ktorú podľa výrobcov nemožno prelomiť. I napriek ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá