27.11.2012 0 Comments

Xerox zlepšuje workflow riešenie, užívatelia opäť získajú konkurenčné výhody

Xerox predstavil nové vylepšenia systému FreeFlow Digital WorkFlow Collection, ktorá tlačiarom ponúka ďalšie konkurenčné výhody.

Množstvo vylepšení populárneho riešenia FreeFlow prináša tlačiarom nové inovatívne možnosti, ktoré maximálne zefektívnia produktivitu a znížia náklady.

Xerox FreeFlow Web Services 9.0
Pri narastajúcom trende služby web-to-print sú vylepšenia Xerox FreeFlow Web Services 9.0 výrazným zjednodušením vo využívaní tejto služby predovšetkým pre komunikáciu medzinárodných spoločností s nástrojmi pre spracovávanie úloh v rôznych jazykoch a peňažných menách.

FreeFlow Web Services ponúka ako odpoveď na rastúci trend používania mobilných zariadení pre tlačiarov a ich zákazníkov online prístup k aplikácii cez smartphony a tablety, čím odstraňuje akékoľvek bariéry pre zadávanie a prijímanie zákaziek. Okrem toho si môžu tlačiari pomocou otvoreného rozhrania služby Web Services vytvoriť vlastnú, na mieru šitú webovú stránku s ich softvérom alebo softvérom tretej strany.

FreeFlow Variable Information Suite
Novinkou vo FreeFlow Variable Information (VI) Suite je rozšírená funkcia nastavenia podpory PDF workflow. Teraz môže VI Design Express i VI Design Pro priamo vytvárať PDF súbory. Používatelia si tak podľa potreby môžu vybrať požadovaný výstup na základe rýchlosti, flexibility či nákladov.

Táto aktualizácia podporuje PDF objekty ako premenlivé zdroje a je v súlade s priemyselnými štandardmi.

Ako prvé riešenia tohto typu v Českej republike, odstraňujú dve nové workflow bežné produkčné nepríjemnosti:

• IntegratedPLUS - dokončovacie riešenie pre brožúry eliminuje „hluché" miesta spojené pri in-line a off-line produkcii, čo v konečnej fáze znamená rýchlejší proces dokončovania.

• Bezdotykové workflow v predtlačovej príprave zvyšuje dobu prevádzkyschopnosti tak, že odstraňuje manuálne predtlačové a dokončovacie nastavenia - úlohy spojené s produkciou brožúr sú prednastavené a uložené v súlade s požiadavkami pre každú úlohu. Navyše in-line dokončovacie zariadenie môže byť zdieľané s viacerými tlačiarňami, čím sa maximalizuje produktivita a flexibilita.

• FreeFlow Fleet Navigator - nastavuje spoločný postup pre odosielanie úloh na rôzne zariadenia v rámci jednej tlačiarenskej firmy. Daným postupom sa znižujú náklady výberom požadovanej tlače podľa rozpočtových obmedzení zadávateľa.

• Automatizácia zaisťuje, že práca je označená len raz a zadaný program je nastavený počas procesu výroby bez rozdielu zariadenia, ktoré je na tlač použité. Tým sa eliminuje potreba ďalších zamestnancov - operátorov či nových školení a ušetríte čas aj peniaze.

Dostupnosť a cena

Kontaktujte obchodných zástupcov spoločnosti Xerox a získate viac informácií o dostupnosti a cene.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá