17.12.2015 0 Comments

Xerox je podla IDC líder v službách pre workflow

Spoločnosť Xerox (kótovaná na newyorskej burze pod symbolom XRX) bola v správe IDC MarketScape* z 30. novembra 2015 vyhodnotená ako líder na trhu služieb zameraných na „workflow" - teda na ponuky riešenia pracovných procesov a spracovanie dokumentov.

Hodnotiaca agentúra IDC ocenila komplexný súbor služieb zameraných najmä na automatizáciu a optimalizáciu pracovných procesov vyžadujúcich prácu s dokumentmi.

Čo vlastne Xerox na tomto poli ponúka? Pomáha odstrániť slabé miesta a nedostatočne efektívne prístupy pri spracovaní dokumentov. V rámci rozširovania a skvalitňovania svojej ponuky prišiel Xerox v poslednom čase s na mieru šitým riešením automatizácie pracovných procesov pre odbor poisťovníctvo a tiež pre útvary ľudských zdrojov. Oba tieto odbory majú vysoké nároky na množstvo spracovaných dát a dokumentov, rovnako ako na ich životný cyklus v rámci danej spoločnosti.

Okrem toho Xerox ponúka nové verzie niekoľkých nástrojov, ktoré automatizujú prácu s dokumentmi a zvyšujú efektivitu tímovej práce, a tým aj osobnú produktivitu. Konkrétne sú to Xerox Digital Alternatives a Xerox DocuShare. Ide o skvelých pomocníkov, vďaka ktorým bude zdieľanie, pripomienkovanie, ukladanie a zabezpečovanie dokumentov a dát jednoduchšie a efektívnejšie.

Správa agentúry IDC označuje Xerox za jediného dodávateľa, ktorý má samostatnú organizačnú jednotku so špeciálnym zameraním na riešenie a služby automatizácie pracovných procesov. Táto vyčlenená jednotka, nazvaná Workflow Automation Services, vznikla v roku 2014 a spolupracuje s outsourcingovými tímami Xeroxu.

„Služby pre riadenie pracovných tokov prinášajú podnikom celý rad výhod - zďaleka nejde iba o obmedzenie tlače a znižovanie nákladov," hovorí Mike Feldman, ktorý v spoločnosti Xerox zastáva funkciu prezidenta útvaru služieb pre veľké podniky. „Automatizovanie pracovných tokov, obsahujúce množstvo procesov zvyšuje produktivitu zamestnancov, posilňuje zabezpečenie dokumentov a dát a pomáha napĺňať ciele trvalej udržateľnosti."

Správa agentúry IDC vyzdvihuje silné stránky spoločnosti Xerox, napríklad:

  • Zabezpečovanie celého spektra služieb - od služieb riadenia tlače a automatizácie pracovných tokov, cez outsourcing podnikových procesov, až po odborné konzultačné služby.
  • Služby podporované širokým portfóliom softwarových programov a riešení aj rozsiahlymi odbornými skúsenosťami a znalosťami, ktoré vychádzajú okrem iného aj zo sledovania zvyklostí kancelárskeho prostredia a nakladania s dokumentmi v rozdielnych lokalitách a regiónoch.
  • Schopnosť poskytovať celkové konzistentné služby nadnárodným spoločnostiam a globálnym organizáciám bez ohľadu na geografické rozdiely.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Elektronickú schránku musia mať aj školy, upozorňuje NASES

06.12.2016 15:54

Od 1. novembra 2016 začala pre štát platiť všeobecná povinnosť vykonávať verejnú moc elektronicky. Ako informovala Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES), orgány verejnej moci tak ...

Tlačové správy

SLOVLOG 2016: Industry 4.0 v hľadáčiku záujmu

06.12.2016 12:41

Logistické fórum SLOVLOG zaznamenalo takmer dve stovky zúčastnených, z toho bolo viacero nových tvárí najmä zo strany užívateľov logistických služieb. Bolo pre nich pripravených deväť inšpiratívnych p ...

Tlačové správy

UniControls rozširuje spoluprácu s PR agentúrou Accedo aj na Slovensku

06.12.2016 10:00

Public Relations agentúra Accedo Slovakia Communications oznamuje, že ju po začatí spolupráce v ČR v septembri tohto roku,  poverila skupina UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávate ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá