17.12.2015 0 Comments

Xerox je podla IDC líder v službách pre workflow

Spoločnosť Xerox (kótovaná na newyorskej burze pod symbolom XRX) bola v správe IDC MarketScape* z 30. novembra 2015 vyhodnotená ako líder na trhu služieb zameraných na „workflow" - teda na ponuky riešenia pracovných procesov a spracovanie dokumentov.

Hodnotiaca agentúra IDC ocenila komplexný súbor služieb zameraných najmä na automatizáciu a optimalizáciu pracovných procesov vyžadujúcich prácu s dokumentmi.

Čo vlastne Xerox na tomto poli ponúka? Pomáha odstrániť slabé miesta a nedostatočne efektívne prístupy pri spracovaní dokumentov. V rámci rozširovania a skvalitňovania svojej ponuky prišiel Xerox v poslednom čase s na mieru šitým riešením automatizácie pracovných procesov pre odbor poisťovníctvo a tiež pre útvary ľudských zdrojov. Oba tieto odbory majú vysoké nároky na množstvo spracovaných dát a dokumentov, rovnako ako na ich životný cyklus v rámci danej spoločnosti.

Okrem toho Xerox ponúka nové verzie niekoľkých nástrojov, ktoré automatizujú prácu s dokumentmi a zvyšujú efektivitu tímovej práce, a tým aj osobnú produktivitu. Konkrétne sú to Xerox Digital Alternatives a Xerox DocuShare. Ide o skvelých pomocníkov, vďaka ktorým bude zdieľanie, pripomienkovanie, ukladanie a zabezpečovanie dokumentov a dát jednoduchšie a efektívnejšie.

Správa agentúry IDC označuje Xerox za jediného dodávateľa, ktorý má samostatnú organizačnú jednotku so špeciálnym zameraním na riešenie a služby automatizácie pracovných procesov. Táto vyčlenená jednotka, nazvaná Workflow Automation Services, vznikla v roku 2014 a spolupracuje s outsourcingovými tímami Xeroxu.

„Služby pre riadenie pracovných tokov prinášajú podnikom celý rad výhod - zďaleka nejde iba o obmedzenie tlače a znižovanie nákladov," hovorí Mike Feldman, ktorý v spoločnosti Xerox zastáva funkciu prezidenta útvaru služieb pre veľké podniky. „Automatizovanie pracovných tokov, obsahujúce množstvo procesov zvyšuje produktivitu zamestnancov, posilňuje zabezpečenie dokumentov a dát a pomáha napĺňať ciele trvalej udržateľnosti."

Správa agentúry IDC vyzdvihuje silné stránky spoločnosti Xerox, napríklad:

  • Zabezpečovanie celého spektra služieb - od služieb riadenia tlače a automatizácie pracovných tokov, cez outsourcing podnikových procesov, až po odborné konzultačné služby.
  • Služby podporované širokým portfóliom softwarových programov a riešení aj rozsiahlymi odbornými skúsenosťami a znalosťami, ktoré vychádzajú okrem iného aj zo sledovania zvyklostí kancelárskeho prostredia a nakladania s dokumentmi v rozdielnych lokalitách a regiónoch.
  • Schopnosť poskytovať celkové konzistentné služby nadnárodným spoločnostiam a globálnym organizáciám bez ohľadu na geografické rozdiely.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá